Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas "Velvet" 2 sezonas

QUOTE(Dzenete @ 2015 06 05, 21:40)
Jei gerai pamenu tai pernai 2 sezoną pradėjo filmuoti rugpjūti - rugsėji. O pradėjo rodyti berodz spalio visai pabaigoj.  Labai tikiuosi kad šiemet bent kokiu mėn ankščiau bus. Juk jau turės nufilmuota. Aš manau kad dar  pasikankinsiu viena sezoną ispaniškai.

Anksčiau pradėjo filmuoti, kadangi 1 sezoną baigė rodyti gegužės pabaigoje, o paskutinėje sezono serijoje jau rodė, kas bus 2 sezone, tai reiškia filmavimai jau buvo prasidėję.
Atsakyti
Velvet FB puslapyje rašo, kad netrukus naujas sezonas. Na žinant ispanus tas netrukus bus šiemet kažkada smile.gif
Atsakyti
Tai vienas is megiamiausiu tokiu ramiu, atpalaiduojanciu serialu thumbup.gif Antradienio serija buvo super. Apsiverkiau is laimes uz Rita blush2.gif
Tokia silta serija, apskritai, filmo muzika sviesi ir inesa filmui daug teigiamu spalvu. Tie rubai, moteriskumas, ech, grazu wub.gif

Ziuriu dabar google aktoriu nuotraukas, netgi Kristina kokia grazi, kai ne uz Alberto istekejusi smile.gif
Atsakyti
Man irgi džiugu, kad Rita su Pedru pagaliau bus laimingi! clap.gif Rita jau užtektinai prisikentėjo. Tik Pedras galėjo anksčiau susiprotėti ir nelaukti vestuvių.

Kaip gaila, kad per TV1 liko tik 3 serijos sad.gif Bet gerai, kad bus ir 3 sezonas smile.gif
Atsakyti
Numatyta 13 trečio sezono serijų, bet rašo, kad sezonas gali būti ir pratęstas, o filmavimai truks iki sausio mėnesio.
Atsakyti
Kaip supratau iš jų oficialios FB paskyros, atorė atliekanti Barbaros vaidmeni laukiasi, kažin ir filme vėl "paniešties"? biggrin.gif
Vos pažinau, tikrovėje ji visai kitokia nei personažas. (kaip ir daugelis jų)
Filme vyresnes atrodo. Ypač Sara. Filme man tokia žiežula 40 + o tikrovėj visai simpatiška.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzenete: 29 birželio 2015 - 22:41
Vėl laukiasi? Juk tada, kai vaidino nėščią pirmame sezone, realiame gyvenime irgi laukėsi.
Atsakyti
Ar jau baigesi antras sezonas su Alberto mamos mirtimi? Ar dar bus viena serija?
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 07 08, 21:56)
Ar jau baigesi antras sezonas su Alberto mamos mirtimi? Ar dar bus viena serija?

Dar 2 serijos berods liko.
Atsakyti
Jei gerai pamenu sekanti paskutine. Kazkaip greitai praejo sis sezonas. Ispaniskai kai ziurejau prailgdavo laukti vis kitos serijos
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2015 07 09, 23:09)
Jei gerai pamenu sekanti paskutine. Kazkaip greitai praejo sis sezonas. Ispaniskai kai ziurejau prailgdavo laukti vis kitos serijos

man ir keista, kai pranešė, kad kita jau paskutinė serija- tikrai labai greitai susižiūrėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2015 07 09, 23:09)
Jei gerai pamenu sekanti paskutine. Kazkaip greitai praejo sis sezonas. Ispaniskai kai ziurejau prailgdavo laukti vis kitos serijos

Aha man ir gi, atrodo tik pradėjo, o liko paskutinė serija jau ax.gif
Oi kai pasiilgsiu trečiojo sezono wub.gif
Atsakyti