Įkraunama...
Įkraunama...

Laukinė Esmeralda

Kazkaip ilgai neziurejau, tik siandien isijungiau smile.gif Dar skaiciau tv3 anonsuose kas buvo praeitose serijose. Tai Virchinija istikro ne Lorensos dukra, o jos sesers? Ar ne taip supratau?
O is kur Rita gavo pinigu?
Atsakyti
QUOTE(Karolyteaaaaa88 @ 2015 06 18, 16:16)
Kazkaip ilgai neziurejau, tik siandien isijungiau smile.gif Dar skaiciau tv3 anonsuose kas buvo praeitose serijose. Tai Virchinija istikro ne Lorensos dukra, o jos sesers? Ar ne taip supratau?
O is kur Rita gavo pinigu?

Virchinija Lorensos sesers dukra, o Rita laimėjo loterijoj biggrin.gif
Atsakyti
Bent jau aš tokį durną serialą senokai bemačiau biggrin.gif kažkaip įjungta pas mane TV 3 dažnaiusiai,tai užtenka pasiklausyt dialogų ir tai baisu jau daros g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dryžuota bitė @ 2015 06 20, 20:43)
Bent jau aš tokį durną serialą senokai bemačiau  biggrin.gif  kažkaip įjungta pas mane TV 3 dažnaiusiai,tai užtenka pasiklausyt dialogų ir tai baisu jau daros  g.gif

O kuris meksikietiškas buvo kitoks? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Murkysa @ 2015 06 20, 20:28)
O  kuris meksikietiškas buvo kitoks?  biggrin.gif



nu man iš tų tai Estebanas ir Akasija kur buvo g.gif nlb pamenu pavadinimo,bet vis kažkaip siužetas kitoks smile.gif per lnk pavogtą gyvenimą rodė,irgi prie proto dar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dryžuota bitė @ 2015 06 21, 12:58)
nu man iš tų tai Estebanas ir Akasija kur buvo  g.gif  nlb pamenu pavadinimo,bet vis kažkaip siužetas kitoks  smile.gif  per lnk pavogtą gyvenimą rodė,irgi prie proto dar  biggrin.gif

Tas pats logikos 0 kaip ir visuose biggrin.gif
Atsakyti
Bet tikrai šitas nevykęs ax.gif Liusiją bent rengė gražiai, elegantiška buvo, o šita vaikšto kaip karatistė biggrin.gif
Atsakyti
Nu man tai čia durniausias serialas kokį tik esu mačius, kartais pagalvoju jie patys supranta kokias nesąmones šneka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2015 06 21, 16:51)
Nu man tai čia durniausias serialas kokį tik esu mačius, kartais pagalvoju jie patys supranta kokias nesąmones šneka biggrin.gif

Jie tai gal ir supranta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 06 21, 16:44)
Bet tikrai šitas nevykęs ax.gif Liusiją bent rengė gražiai, elegantiška buvo, o šita vaikšto kaip karatistė biggrin.gif

Šito man patinka kaip veiksmas vyksta - kituose serialuose tarkim aiškintųsi santykius 15 serijų, o čia per 5 min vėl viskas tvarkoj ir toliau gyvena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Murkysa @ 2015 06 21, 15:34)
Tas pats logikos 0 kaip ir visuose  biggrin.gif


tai suprantu,kad logikos 0 ,nu beet... ''zlastis'' neidavo besiklausant,o čia net klausantis juokas ima biggrin.gif
Atsakyti
As tai nelabai suprantu kas cia daro nesamones del tu Esmeraldos vaiku. Nes tikrai labai nelogiskai biggrin.gif
Atsakyti