Įkraunama...
Įkraunama...

Akmens masės kriauklė ir jos valymas.

Sveikos 4u.gif
Nesenai įsigijom lietuvių gamintojo akmens masės kriauklę, spalva tamsiai pilka. Dėl valymo ar dėmių - jokių problemų. Turbūt jei nevalyčiau visą mėnesį, nieko nesimatytų 4u.gif Tačiau padariau vieną blogą dalyką. Ant kriauklės padėjau indą su karštu maistu ir palikau per naktį. Man net netoptelėjo mintis, kad paviršius gali būti neatsparus karščiui. Ir ką, toj vietoj liko šviesi dėmė. Ką daryti? Gal kam yra taip nutikę? Nejaugi reikės pirkti naują kriauklę? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanilla_ice: 21 gruodžio 2010 - 09:04
turim darbe tokia kriaukle - didesnes nesamones nesu maciusi - paciame ilde - jokio nuolydzio nera- vanduo stovi. salimais ant stalvirsio uzsileidzia dalis tos kriaukles t.y. pavirsius su nutekejimo grioveliais, kurie velgi nuolydi gave i kita puse. t.y. subega ne i kriaukle, o atvirksciai. Nu absurdu absurdas. kitas dalyjkas - su laiku pajuoduoja kriaukles dugnas t.y. ten, kur visada vanduo. ir isvalyti neimanoma.
Atsakyti
QUOTE(*KAJA* @ 2010 12 21, 13:25)
turim darbe tokia kriaukle - didesnes nesamones nesu maciusi - paciame ilde - jokio nuolydzio nera- vanduo stovi. salimais ant stalvirsio uzsileidzia dalis tos kriaukles t.y. pavirsius su nutekejimo grioveliais, kurie velgi nuolydi gave i kita puse. t.y. subega ne i kriaukle, o atvirksciai. Nu absurdu absurdas. kitas dalyjkas - su laiku pajuoduoja kriaukles dugnas  t.y. ten, kur visada vanduo. ir isvalyti neimanoma.


Tai gal darbe pas Jus ir įdėjo kokią nukainuotą brokuotą, pagalvojo - juk ne į namus... g.gif

Pas mano mamą smėlinės spalvos plautuvė, retai pas ją būnu, tai neatkreipiau dėmesio, kad būtų pakeitųsi spalvą. O vat labai didelis privalūmas tas, kad toks nemažas nuolydis padarytas, į kriauklėspusę, tai ne tik, kad nuo indų viskas nubėga, bet kelių minučių bėgyje viskas ir taip išdžiūsta ii neužsistovi vanduo, kaip pvz. pas mane plieninėje plautuvėje doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo konfetee: 21 gruodžio 2010 - 16:54
QUOTE(vanilla_ice @ 2010 12 21, 10:04)
Sveikos 4u.gif
Nesenai įsigijom lietuvių gamintojo akmens masės kriauklę, spalva tamsiai pilka. Dėl valymo ar dėmių - jokių problemų. Turbūt jei nevalyčiau visą mėnesį, nieko nesimatytų 4u.gif Tačiau padariau vieną blogą dalyką. Ant kriauklės padėjau indą su karštu maistu ir palikau per naktį. Man net netoptelėjo mintis, kad paviršius gali būti neatsparus karščiui. Ir ką, toj vietoj liko šviesi dėmė. Ką daryti? Gal kam yra taip nutikę? Nejaugi reikės pirkti naują kriauklę? blink.gif


Pas mane tas pats, nezinau kieno gamybos kriaukle, bet istacius karsta puoda i ja, liko deme, dar nei su nieko nepavyko man isvalyti.
Atsakyti
QUOTE(konfetee @ 2010 12 21, 17:53)
Tai gal darbe pas Jus ir įdėjo kokią nukainuotą brokuotą, pagalvojo - juk ne į namus...  g.gif



taip pas visus brokuotos, nevykusios ir nukainotos thumbup.gif lotuliukas.gif
Deja, nuomojames nuostabu buta biuro veiklai. Prabangus ir naujai irengtas ypac kokybiskom medziagom.
Atsakyti
QUOTE(*KAJA* @ 2010 12 22, 17:02)
taip pas visus brokuotos, nevykusios ir nukainotos  thumbup.gif  lotuliukas.gif
Deja, nuomojames nuostabu buta biuro veiklai. Prabangus ir naujai irengtas ypac kokybiskom medziagom.


tikriausiai ne taip mane supratot, kalbėjau būtent apie jūsų atvejį, pirmą kartą girdžiu tokį dalyką, kad vanduo subėga ne į plautuvę, bet atvirkščiai.
Ir pradžioj nekalbėjot apie patalpas, kuriose dirbate.
Atsakyti
Ar prie akmens mases kriaukles dera metalinis ciaupas?
nusipirkom akmens mases kriaukle, bet maisytuvo dar neturim, o uz "pagrazinta akmens mase" moketi dvigubai daugiau nlb norisi...
Atsakyti
QUOTE(warlock @ 2010 12 28, 22:05)
Ar prie akmens mases kriaukles dera metalinis ciaupas?
nusipirkom akmens mases kriaukle, bet maisytuvo dar neturim, o uz "pagrazinta akmens mase" moketi dvigubai daugiau nlb norisi...


Dar ir kaip dera thumbup.gif pas mus metalinis ciaupas, labai liuks atrodo
Atsakyti
Pas mus tamsi ovali Franke kriauklė. Deja, po dvejų metų naudojimo matosi kalkės verysad.gif Gal patarsit kuo jas būtų įmanoma atšveisti? Galvojau apie Cilit Bang, bet bijau bandyti ir sugadinti kriauklę verysad.gif
Be šios problemos kriauklei priekaištų neturiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2011 01 29, 23:58)
Pas mus tamsi ovali Franke kriauklė. Deja, po dvejų metų naudojimo matosi kalkės  verysad.gif Gal patarsit kuo jas būtų įmanoma atšveisti? Galvojau apie Cilit Bang, bet bijau bandyti ir sugadinti kriauklę  verysad.gif
Be šios problemos kriauklei priekaištų neturiu  rolleyes.gif

Pamegink Amway firmos valikli LOC voniai (Ruzavos spalvos skystis, kuris skiedziasi ir pilasi i purskiama dozatoriu). Labai gerai nukalkina ir kartu yra svelnus valiklis. As ji naudoju ir vonios kambario santechnikai valyti ir virtuves akmens mases kriauklytei. Tereikia juo ispuksti ir palikti kokia 10 min...tuomet nuplauti vandeniu su kempinele.
Papildyta:
QUOTE(warlock @ 2010 12 28, 22:05)
Ar prie akmens mases kriaukles dera metalinis ciaupas?
nusipirkom akmens mases kriaukle, bet maisytuvo dar neturim, o uz "pagrazinta akmens mase" moketi dvigubai daugiau nlb norisi...

Zinoma,kad dera ir metalinis. Bet mes kaip pirkom kriaukle, tai pirkom ir tokios spalvos akmens mases maisytuva. Na jis kazkiek brangesnis negu paprastas, bet man grazu. Ir be to ganetinai praktiska, nes ant jo, kaip ir ant pacios akmens mases kriaukles nesimato pirstu, vandens lasu. O, beje, Franke firmos maisytuvai tikrai yra kokybiski.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alira: 30 sausio 2011 - 15:01
Galite ir su Domestos pabandyt, bet pasveist o ne palikinet kad mirktu. Bet va ko tikrai nebandykyte tai Harpic, nes jie ne chloro o rugsties pagrindu. Siaip net nerekomenduoju jo net unitazu valyti ( ypac jei naujas ir noryte kad toks liktu kuo ilgiau) po kokiu 10 valymo prades geltonuoti.
As turejau pagilinta Plados, tamsiai pilka, karscio tikrai nebijo, gal tikrai koks brokas ten pas jus, hm... o garantijos nera? nes pas mus tai ar 6 ar 12 men. buvo dar garantija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata_Bo: 31 sausio 2011 - 01:44
Sveikos, bandau ir as issirinkti nauja plautuve g.gif kazkodel mane visi atkalbineja nuo apvalios akmens mases plautuves, bet kaip matau jus visai nepeikiat tokiu ax.gif
Atsakyti