Įkraunama...
Įkraunama...

Akmens masės kriauklė ir jos valymas.

QUOTE(Amelita @ 2015 01 28, 14:54)
Labas, turiu franke kasmyro spalvos. Esu labai patenkinta.

Super spalva. smile.gif

prasom cia paziuret kaip atrodo

spalva drinks_cheers.gif, bet valyti vistiek reikia cool.gif o gal sita spalva praktiskesne cool.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2015 02 05, 17:34)
Pas mus ne franke o plados firmos taip pat juoda-varge vargeli sad.gif nebezinau su kuo valyti. Turim maza leliuka ir jei su soda ka perplaunu-pabaltuoja moment. Turiu plauti ir plauti.visos chemines priemones ir pabaltuoja kai isdziuna sad.gif
Niekada daugiau nesirinkciau. Gal kas patars su kuo valti?

g.gif na pas mane juoda, aisku dar kol sviezia tai nelabai kas matos, bet kas turi is pazystamu tai sake su skalbimo milteliais labai liuks nusiplauna viskas thumbup.gif
Bet jus ir brangias perkat kriaukles akmens mases blink.gif mes tiek senam tiek naujam butui pirkom su defektu kurio visiskai nesimato (vienos kriaukles isorine puse buvo idubus, tai isvis nieko nesimate, nes i spintele isimontavo, o dabartine vienoj vietoj vos spalva pablukus., o kaina tai zenkliai mazesne bigsmile.gif )
pirkom kriaukle AQUASANITA QUADRO SQQ100 tai nemokejom nei 200lt ax.gif
Atsakyti
Del valymo, man pasiteisino ta vadinama kempinele-trintukas. Turi ir franke tokiu, bet as esu viledos berods pirkusi. Ir plaunu elementariai, kartas nuo karto isplaunu tiesiog su indu plovikliu ir indu kempine ir retkarciais tuo trintuku praeinu. Ir zinoma nepalieku balu ant padeklo.
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2015 02 05, 16:38)
spalva  drinks_cheers.gif, bet valyti vistiek reikia cool.gif o gal sita spalva praktiskesne cool.gif


Isplaunu tekanciu vandeniu.Jei reikia tik su fairy.Taciau ta darau tik po to, kai i kriaukle ispilu ka nors riebaus.O siaip si spalva labai praktiska.
Atsakyti
Aciu uz patarimus del juodos valymo wink.gif pabandysiu kempinele nusipirkti bei isbandysiu skalbimo miltelius, tikiuosi nepabaltuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 02 05, 20:54)
Isplaunu tekanciu vandeniu.Jei reikia tik su fairy.Taciau ta darau tik po to, kai i kriaukle ispilu ka nors riebaus.O siaip si spalva labai praktiska.

4u.gif va cia ir svarbiausia praktiskumas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AJIRA: 06 vasario 2015 - 05:20
QUOTE(AJIRA @ 2015 02 06, 05:18)
4u.gif va cia ir svarbiausia praktiskumas



Praktiskumas ir grozis. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Pas mane Franke Granito spalvos akmens mases kriaukle. Gera pusmeti jau naudoju, nematau jokiu trukumu jos. Baltos demes liktu jei paliktumet stovinti vandeni. Reikia po naudojimo nusausinti ir nebus jokiu demiu. As neturiu jokiu specialiu valikliu, kai issimurzina su indu plovikliu praplaunu (jei riebaluota kriaukle buna). Buna kad palieku ir indus kriauklej pusdieni ir vandens kazkiek buna ant dugno. Nelieka jokiu baltu demiu. Isplaunu, nusausinu ir kaip nauja.
Papildyta:
Apie Akvasanita kriaukles musu baldus gaminusios imones atstovas iskart perspejo - jos pasitaiko kreivos (islinke), buna kad montuojant sutruksta, po kriaukle lieka tarpas ir pan. Zodziu sake jei issirinksit Akvasanito kriauke jokiu garantiju neduodam kad bus idealiai sumontuota ir perspejo kad buvo atvejis kai montuojant kriaukle truko doh.gif
Atsakyti
As franke nei karto nesausinau, jokiu baltumu man nelieka.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 02 06, 11:07)
As franke nei karto nesausinau, jokiu baltumu man nelieka.


Jusu ne granito spalvos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2015 02 06, 11:09)
Jusu ne granito spalvos  biggrin.gif



Del to ir dziaugiuos, kad nereikia sausinti. smile.gif
Atsakyti
Pas mus akmens pilka spalva, tai irgi tamsoka, man kalkės matosi nebent apie maišytuvo tvirtinimą, kur būna retkarčiais prisitaško vandens ir ant kraštų apie dubenį, kur yra išlinkimas ir gali nusistovėt vandens. Pačio dubens niekada nesausinu. Naudojama ji jau gerus pora metų, atrodo labai gerai, nors prižiūriu aš ją tikrai minimaliai blush2.gif Su šviesia gal kitaip būtų, nzn.
Kadangi planuose remontai ir naujas virtuvės komplektas, galvojau, kad dėsim plieninę plautuvę, bet manau dėvėjimosi žymės ant jos gerokai labiau matytųsi, todėl rinksimės vėl granitinę. O dar plautuvės gilumas neabejotinas pliusas.
Atsakyti