Įkraunama...
Įkraunama...

Namų valymas

QUOTE(lapatiena @ 2006 03 03, 11:27)
Kazkur siame forume skaiciau apie puikiai vlancias šluostes, lyg ir kazkas minėjo, kad po remonto puikiai issikuope. Paieškokit placiau. Kai ateis laikas ir man kuoptis, manau, ieskosiu situ sluosciu  rolleyes.gif

parduotuvių ir prekių skyrelyje yra apie šluostes mirksiukas.gif
Atsakyti
grindis ir vonia jau išsikuopiau (su tuopačiu actu ir vandeniu), o nuo sienų irgi baigia kristi wink.gif)) - dar pavaliau su paprasta dulkiu sluotele ir minkštu skudurėliu - po keliu kartų visai padėjo smile.gif))

O dėl firmų samdymo, tai ... brangoka. Vieni pažįstami už savo 120 kv.m. su visokiom nuolaidom sumokėjo 800 Lt blink.gif
Atsakyti
Dar vanduo su soda ar muilo drožlėm viską puikiai išvalo,bet būtent kur naudot nežinau. Buvo tema apie namudines priemones tvarkymuisi.
Atsakyti
As tai sekmingai valiau vandeniu su actu; vonios sienas sveiciau su tuo paciu misiniu o po to kazkodel dar su cilitu; o kambariu sienas siurbiau ant siurblio minksta antgali uzdejusi... Bet suvargau ziauriai verysad.gif
Atsakyti
del firmu samdymo - ar brangu, ar ne, sprendziu pagal tai, kiek tokiam darbui pati, dirbdama viena, sugaisciau laiko, ir kiek per ta laika galeciau uzdirbti dirdama savo darba (cia kazkada ekonomikos vadovelyje skaiciau apie toki brangumo vertinimo metoda). speju, kad viena pati musu naujus namus valyciau kokias 4 dienas. tai gal tiek to tada ta kaina g.gif
juo labiau, kad radai firma, kuri uz kvadrata 3.5-4 Lt ima, tai pas juos princiupesa'os draugams beveik dvigubai pigiau butu buve. firma vadinasi - super svara, telefonas - 2308118; 867611086. Pati dar ju paslaugomis nesinaudojau, be butinai samdysiu - ner man nei laiko, nei sveikatos kalkes valyti, nors, ranka an sirdies uzdejus sakau - man tikrai patiktu tai daryti paciai, nes zinociau, kad viska kruopsciai isvaliau.
Atsakyti
ir pas mane ta pati problema: kuopiuos, tvarkausi, o kaip lenda tos dulkes, taip lenda. doh.gif reiks su tuo actu pabandyti g.gif
Atsakyti
O pas mus darbe, tai valytoja į kibirą šaukštą aliejaus įpila. Tai po remonto labai gerai grindys išsivalo ir dar blizgesį duoda. smile.gif Grindys tai "plaukiojančios"
Atsakyti
Pagaliau baigiame amžiaus remontą biggrin.gif
Butas atrodys baisiai-vienos dulkės, kalkės ir visas kitas gėris, liekantis po remonto darbų. Jau naktimis pradėjau sapnuoti, kaip šveičiu grindis, langus, o jie vis balti ir balti doh.gif bigsmile.gif

Klausimas: ar kas nors esate samdę tokiems darbams valymo firmas (tipo, Švaros broliai-vienintelė, kuri atėjo į galvą smile.gif ), gal galite parekomenduoti gerai ir tvarkingai dirbančius žmones. Kad atvažiuotų su savo aparatūra, chemija ir mums liktų tik įsikelti rolleyes.gif
Apie kainas irgi norėčiau sužinoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mane ta pati problema -betono dulkių sluoksnelis, visur tokia baltuma, kaip per rūką, bet man šiandien kažkaip bendradarbė į talką pasisiūlė, tai kibsim į darbą be jokių firmų. Baisu iš tikrųjų tas dulkynas schmoll.gif
Atsakyti

As susitariau su Svaros desantu. Po triju savaiciu parasysiu atsiliepimus bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ieva-Pieva: 06 rugsėjo 2006 - 15:51
QUOTE(jole @ 2006 03 12, 12:18)
O pas mus darbe, tai valytoja į kibirą šaukštą aliejaus įpila. Tai po remonto labai gerai grindys išsivalo ir dar blizgesį duoda. smile.gif Grindys tai "plaukiojančios"

Toki valymo buda man buvo patarusi musu buto dazytoja, tikrai senosios grindys issivale nuo kalkiu ir visokio brudo. Na, bet mes grindis dejome remonto pabaigoje, tai naujas tik su dregnu skudureliu pervaliau. mirksiukas.gif
Atsakyti
Per laidą "Švaros misija" rodė, kad parketą, medines grindis gerai valyti vandeniu į kurį įpilta acto ir aliejaus. Pervaliau savo parketą, tai tikrai "atsigavo".
Atsakyti