Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 20

QUOTE(jurgitulka @ 2015 01 27, 01:55)
Kuriu projektuką ir iškilo klausimas, kas praktiškiau kampinė spintelė kampu ar skersai?

Nelabai supratau klausimo unsure.gif ...
Galvočiau, kad kriauklę reikėtų traukti toliau nuo šaldytuvo, kad nebūtų prie pat.
Šaldytuvui tarpą palikit tokį, kad galėtumėte pilnai dureles atidaryti, kad stalčius/lentynas nekliudomai išimtumėte reikalui esant. Kaip žinia, šaldytuvo durelių atsidarymo kampas yra kiek daugiau nei 90°.
Ar Jums tikrai reikia pakabinamų spintelų kampo? Ar neužtektų jų ant kurios nors vienos sienos? Kad ir ant tos ilgesnės, ten kur šaldytuvas.
O gal vertėtų pasvarstyti apie dviejų eilių virtuvę - viena eilė ten kur šaldytuvas, kita priešais ją už kokio 1,1m g.gif . Tada išvengtumėt kampinių spintelių ir turėtumėt patogią jaukią virtuvytę bigsmile.gif .
Papildyta:
QUOTE(laumzirge @ 2015 01 24, 15:29)
iš tų griovelių iš principo vis tiek įmanoma išsiurbti/išvalyti. o va jei tarpukai be griovelių prijuos, tai jau niekaip neišvalysi.

Nu blyn, nebuvo niekur tarpukai be griovelių prijuodę unsure.gif ... o gal aš tiesiog labai nepastabi... biggrin.gif
Dabar apie tuos griovelius. Na, juk jie nebūna tokio gilumo, kad juose kažkas labai kauptis galėtų. Čia panašiai kaip plytelių siūlės, tik dar siauresni. Dabar turime laminatą su "grioveliais" šonuose, bet aš tikrai norėčiau, kad jie būtų ir galuose. Dėl ko? Dėl to, kad laminatas tai plečiasi, tai traukiasi ir dėl tų "griovelių" nieko nesimato, o kai jų nėra, gali kartais pasimaryti tarpeliai tuose sujungimuose be "griovelių". Ir tikrai niekas nesikaupia schmoll.gif ... nebent ne tokie grioveliai pas mane unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Rittule @ 2015 01 24, 21:33)
tik ne grublėti, blogiausiai besivalantis dalykas..

Kalbant apie fasadus, grublėtumas yra daugiau gerai, nei blogai. Taip, valosi jiek sunkiau, nu patrinti labiau reikia, bet tai daryti tikrai retai reikia, nes paprasčiausiai nesimato jokių nusičiupinėjimų smile.gif . Tad šioje vietoje reiktų apgalvoti, kas geriau - grublėtas, sunkiau, bet daug rečiau valomas, ar lygus blizgus, lengvai valomas, bet dažniau, tamsios spalvos kone kasdien smile.gif. Apie matinį lygų paviršių net nekalbu, man atrodo tai pats nepraktiškiausias pasirinkimas, bet gal tik tamsesnių spalvų.
Papildyta:
QUOTE(it's not me @ 2015 01 24, 07:53)
Pas mus bus blogis...  unsure.gif  Šildomos bus tik vonioje. Bet virtuvėje, kiek save pagaunu, mažiau basa lakstau, o be to vyrai mano ne tie kur kruopščiai paskui save susitvarko, jei prisitaško biggrin.gif  Tai ir grįžus iš darbo galiu koki kliocka nuo jų "šeimininkavimo" rast biggrin.gif

Nuo prisitaškymo laminatas nesugenda schmoll.gif . Nematau prasmės dėl to ardyti grindų dangos vientisumą.

Papildyta:
QUOTE(Dodže @ 2015 01 12, 22:10)

labai reikia patarimo niekaip nesusidėlioju. 4u.gif

Kam tiek daug visokių matmenų? Netvarkingai atrodo. Ir nepatogiai. Tokia didelė L formos virtuvė nepatogi schmoll.gif.
Norėtųsi matyti visą patalpų planą, tada būtų galima daugiau patarti.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(klakšt @ 2015 01 26, 17:12)
Kas dejote stikla tarp spinteliu, gal galit parekomenduot kokia firma ar meistrus  ax.gif  4u.gif

Domina ir mane.
Domina dar kas dėjo tapetą tarp spintelių ir tada stiklą. Kaip viskas praktikoje. Buvom kažkada čia kalbėję, bet nebuvo pasisakančių, kad kas turėtų ax.gif Kaži, kaip tapetas toje vietoje, kur orkaitė? Nuo garų nepakeičia išvaizdos, kad ir po stiklu? blush2.gif Jei kas pasidalintų patirtim- būčiau dėkinga wub.gif
Atsakyti
Sveikos virtuviu planuotojos smile.gif

Reikia ir man patarimo. Kol kas dar tik svajoju apie sienas, todel tiksliai spinteliu nedelioju. Kyla tik esminiai ilgiu, plociu klausimai.
Imetu planeli kaip mazdaug planuojama virtuves erdve:

user posted image

Virtuves plotis pagal viena projekta yra 440 cm, pagal kita varianta lieka 390 cm.
Ir kyla abejoniu ar pagal toki padestyma uztenka virtuves ploto normaliai salai?
Koks turi buti min. salos ilgis plotis, kad sala neatrodytu kaip mazas nesusipratimas vidury virtuves, ir kokie min tarpai turetu buti praejimui?
Taip pat abejoju del tos 470 sienos - ar ne per ilga ji? ar neuzsigriozdinsiu spintomis virtuves ir kiek mln. smile.gif reikes taupyt, kol tas spintas ipirksiu g.gif

Zodziu, buciau dekinga uz bet kokius patarimus ir pastebejimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 01 27, 21:40)
Man rodos prisimenu Jūsų planelį smile.gif. Kaip išsprendėte pakabinamų spintelių kampą? Ar ten bus kampinė spintelė?
O vynui prie radijatoriaus nebus per šilta g.gif ? Nors čia gal panašiai kaip baimė dėl įmontuojamos orkaitės šalia šaldytuvo  biggrin.gif . Buvau kažkada žaidėjus pamatuoti temperatūtą spintelėje virš orkaitės pirolizės metu. Pamatavau. Buvo pakilus iki ~30 laipsnių, tiksliai nepamenu. Taigi, tie kurie baiminasi, kad orkaitė gali sugadinti šaldytuvą, galit būti ramūs  biggrin.gif .

Tavo wink.gif
Taip, bus kampinė spintelė. Bus vietos pasidėjimams.
Vynas prie radiatoriaus nebus. Priėjimas bus iš balkono pusės, ir ne iki galo tos spintelės. Ji ten gilesnė išeina, negu kad reikalinga vynui. Nors šiaip neturėtų būti ir per karšta, juk pats butelis nesilies prie radiatoriaus.

Toks dabar virpuliukas kirbauja viduj smile.gif labai malonus laukimas. Moters dienai užsiprašiau, kad būtų jau. Žadėjo labai pasistengt smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2015 01 27, 22:39)
Kalbant apie fasadus,  grublėtumas yra daugiau gerai, nei blogai. Taip, valosi jiek sunkiau, nu patrinti labiau reikia, bet tai daryti tikrai retai reikia, nes paprasčiausiai nesimato jokių nusičiupinėjimų  smile.gif . Tad šioje vietoje reiktų apgalvoti, kas geriau - grublėtas, sunkiau, bet daug rečiau valomas, ar lygus blizgus, lengvai valomas, bet dažniau, tamsios spalvos kone kasdien smile.gif. Apie matinį lygų paviršių net nekalbu, man atrodo tai pats nepraktiškiausias pasirinkimas, bet gal tik tamsesnių spalvų.

Būtent tokius trumpus skirtumus ir iš savo baldininko girdėjau. Blizgi - lengvai, bet itin dažnai valoma, tekstūrinė - sunkiau, tačiau rečiau.
Ilgai svarsčiau ir tikrai labai norėjau blizgios dažytos. Bet nemėgstu nuolatinio valymo, esu labai toli nuo pedantės. Užsisakėm tekstūrinę.
Atsakyti
Sveikutes smile.gif kuriames i naujus namus, planuojame daryti virtuve, ilga spinta prieskambaryje ir miegamajame spinta..gal galite patarti del virtuves. kol kas planuojame daryti spinteles iki lubu, pirmiausiai prie sienos butu kaitlente, darbinine vieta, kriaukle, orkaite ukinej spintoj ir saldytuvas:)

apacioje spintelese butu vieta indaplovei 60cm, siuksliu dezei stalcius, stalciu blokas 80 cm, ir stalciai po kriaukle..

kol kas mastome apie balta spalva pinteliu, noriu pasiteirauti ar labai nepraktiska?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 01 27, 22:39)

Nu blyn, nebuvo niekur tarpukai be griovelių prijuodę unsure.gif ... o gal aš tiesiog labai nepastabi... biggrin.gif
Dabar apie tuos griovelius. Na, juk jie nebūna tokio gilumo, kad juose kažkas labai kauptis galėtų.  Čia panašiai kaip plytelių siūlės, tik dar siauresni. Dabar turime laminatą su "grioveliais" šonuose,  bet aš tikrai norėčiau, kad jie būtų ir galuose.  Dėl ko? Dėl to, kad laminatas tai plečiasi, tai traukiasi ir dėl tų "griovelių" nieko nesimato, o kai jų nėra, gali kartais pasimaryti tarpeliai tuose sujungimuose be "griovelių". Ir tikrai niekas nesikaupia  schmoll.gif ... nebent ne tokie grioveliai pas mane unsure.gif
Papildyta:


O aš esu mačiusi ir tarp trisluoksniu parketlenčių, ir tarp laminato prijuodusius tarpukus (kalbų apie tuos be grioveliu). Panašiai kaip kad prijuosta tarpukai tarp plytelių. Bet ant kai kurių laminatu tas matosi mažiau. Gal nuo kokybės priklauso...
Atsakyti
Bandau sulaukti kokių nors komentarų 3 kartą smile.gif
projekta turiu pdf formatu, tai nezinau kaip įkelti į forumą.Tai seno namo rekonstrukcija, todėl kai kurių sienos tiesog yra ten, kur yra smile.gif

user posted image

neapsisprendziu del to didziojo kambario (kur 35,7kv) - ar virtuve toje vietoje kaip dabar, ar atvirksciai, t.y. ten kur svetaine.
padidinau ta kambari
user posted image

Jei virtuve daryt kaip dabar projekte, tai pliusai:
1. Techniskai patogiau ir pigiau irengti del esamu komunikaciju
2. iejimas is lauko gautusi i svetaine, o ne i virtuve, esant priesingam variantui
3. Liktu sienele (del jos plocio - ar palikti siaura tik atramai pvz 40cm, ar koki 1,20, dar galima svarstyti), kuri siek tiek atskirtu virtuves erdve nuo svetaines (o kaip zinia, virtuveje juk ne visada ideali tvarka)
4. siltuoju sezonu, kai i terasa isejimas butu pagrindinis isejimas i kiema ir nuolat vaiksciojama, tai lyg ir patogiau kai virtuve arciau terasos ir nereik eiti per svetaine.
5. Pagal projekta tas kambarys yra siek tiek mazesnis nei tas , kur svetaine, tai irgi atrodytu logiska, nes svetainei daugiau vietos
6. Kamino vieta - galvojam ateityje apie zidini arba bent krosnele, tai pastacius ja salia zidinio (krosneles), jis gautusi kaip ir priklauso - svetaines zonoje

Minusai:
1. man (ne vyrui) didziausias minusas atrodo del to, kad teoriskai sviesiausia puse ir graziausias vaizdas i kiema matysis per langus i terasa ir salia dabartinio valgomojo stalo. O noretusi, kad butent svetaine butu sviesiausioje puseje ir graziausias vaizdas
2. gan ribotas virtuves ilgis, reiktu labai apgalvot kaip susitalpinti. Tuo tarpu jei butu dabartines svetaines vietoje, tai vietos sociai ir as visad norejau kriaukles prie lango smile.gif

vis blaskausi del tu pusiu, tai idomi kitu nuomone. Gal as dar ko neizvelgiu, gal koks argumentas ims ir galutinai pades apsisprest.
O tada jau deliosiu virtuves projekteli, nes vyras jau spaudzia, kad reikia apsispresti kur jam vedziot komunikacijas.

Labai lauksiu nuomoniu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 01 vasario 2015 - 13:43
QUOTE(Žydriausia @ 2015 02 01, 14:36)
Bandau sulaukti kokių nors komentarų 3 kartą smile.gif
projekta turiu pdf formatu, tai nezinau kaip įkelti į forumą.Tai seno namo rekonstrukcija, todėl kai kurių sienos tiesog yra ten, kur yra smile.gif

user posted image

neapsisprendziu del to didziojo kambario (kur 35,7kv) - ar virtuve toje vietoje kaip dabar, ar atvirksciai, t.y. ten kur svetaine.
padidinau ta kambari
user posted image

Jei virtuve daryt kaip dabar projekte,  tai pliusai:
1. Techniskai patogiau ir pigiau irengti del esamu komunikaciju
2. iejimas is lauko gautusi i svetaine, o ne i virtuve, esant priesingam variantui
3. Liktu sienele (del jos plocio - ar palikti siaura tik atramai pvz 40cm, ar koki 1,20, dar galima svarstyti), kuri siek tiek atskirtu virtuves erdve nuo svetaines (o kaip zinia, virtuveje juk ne visada ideali tvarka)
4. siltuoju sezonu, kai i terasa isejimas butu pagrindinis isejimas i kiema ir nuolat vaiksciojama, tai lyg ir patogiau kai virtuve arciau terasos ir nereik eiti per svetaine.
5. Pagal projekta tas kambarys yra siek tiek mazesnis nei tas , kur svetaine, tai irgi atrodytu logiska, nes svetainei daugiau vietos
6. Kamino vieta  - galvojam ateityje apie zidini arba bent krosnele, tai pastacius ja salia zidinio (krosneles), jis gautusi kaip ir priklauso  - svetaines zonoje

Minusai:
1. man (ne vyrui) didziausias minusas atrodo del to, kad teoriskai sviesiausia puse ir graziausias vaizdas i kiema matysis per langus i terasa ir salia dabartinio valgomojo stalo. O  noretusi, kad butent svetaine butu sviesiausioje puseje ir graziausias vaizdas
2. gan ribotas virtuves ilgis, reiktu labai apgalvot kaip susitalpinti. Tuo tarpu jei butu dabartines svetaines vietoje, tai vietos sociai ir as visad norejau kriaukles prie lango smile.gif

vis blaskausi del tu pusiu, tai idomi kitu nuomone. Gal as dar ko neizvelgiu, gal koks argumentas ims ir galutinai pades apsisprest.
O tada jau deliosiu virtuves projekteli, nes vyras jau spaudzia, kad reikia apsispresti kur jam vedziot komunikacijas.

Labai lauksiu nuomoniu

Daryčiau virtuvę svetainės vietoje, šalia valgomojo stalą, osvetainės dalį šalia terasos. Manau, kad virtuvė geriau vietoj svetainės nes langas kai p suprantu į įėjimo pusę, matytumėt gamindama ar valgytojai jau pareina , ar svečiai atvažiavo smile.gif , šiuo atveju ir kambarys atrodytų mažiau pailgas , nebūtų panašus į traukinio vagoną. Tokios mano mintys. Sėkmės apmąstymuose.
Atsakyti
QUOTE(Iness @ 2015 02 01, 17:39)
Daryčiau virtuvę svetainės vietoje, šalia valgomojo stalą, osvetainės dalį šalia terasos. Manau, kad virtuvė geriau vietoj svetainės nes langas kai p suprantu į įėjimo pusę, matytumėt gamindama ar valgytojai jau pareina , ar svečiai atvažiavo smile.gif  ,  šiuo atveju ir kambarys atrodytų mažiau pailgas , nebūtų panašus į traukinio vagoną.  Tokios mano mintys. Sėkmės apmąstymuose.


priesingas variantas mazdaug taip:
user posted image

vyrui labai nepatinka, kad iejimas gaunasi tiesiai i virtuve doh.gif doh.gif Jam cia minusu minusas, na ir irengt gautusi brangiau ir sudetingiau, nors kaip jis sako,viskas imanoma, svarbu apsisprest smile.gif

del sveciu tai mes neypatingai daug ir daznai ju turim, be to uz lango yra tuju gyvatvore, tai nelabai daug ka ir matyt butu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 01 vasario 2015 - 17:56
QUOTE(Žydriausia @ 2015 02 01, 18:54)
vyrui labai nepatinka, kad iejimas gaunasi tiesiai i virtuve doh.gif  doh.gif

Man kaip tik šis antrasis variantas logiškesnis ir patogesnis atrodo - pareini namo su pirkiniais, iškart į virtuvę, išsikrauni, o ne klampoji per visą svetainę ir valgomąjį. Iš bet kokio kambario patekimas į virtuvę greitesnis (ateini ko nors į šaldytuvą), nei būtų pirmuoju variantu. Svetainė gautųsi kiek atokiau, kaip ramesnis kampelis - pasėdėti, pailsėti, vakarine saule pasilepint, jei lauke šalta. Pirmame variante ji būtų pereinama - nekoks sprendimas schmoll.gif . Pasaulio šalių atžvilgiu jis daug geresnis.
Dėl noro paslėpti virtuvę (kur ne visada ideali tvarka, kaip rašote) nuo svetainės - nuo ko Jūs tai slėpsite? Nuo savęs? Juk rašote, kad svečių neįpatingai daug turite unsure.gif ... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 01 vasario 2015 - 18:57
QUOTE(Žydriausia @ 2015 02 01, 18:54)
priesingas variantas mazdaug taip:
vyrui labai nepatinka, kad iejimas gaunasi tiesiai i virtuve doh.gif  doh.gif  Jam cia minusu minusas, na ir irengt gautusi brangiau ir sudetingiau, nors kaip jis sako,viskas imanoma, svarbu apsisprest smile.gif

del sveciu tai mes neypatingai daug ir daznai ju turim, be to uz lango yra tuju gyvatvore, tai nelabai daug ka ir matyt butu smile.gif

Aš taip pat už virtuvę prie durų. Juk galima kažkiek užsukti virtuvę, darant pusbarį ar tiesiog spintelėmis, ir nebus ji ant praėjimo. Kažką tokio mąstyčiau
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coco5: 01 vasario 2015 - 18:31
Aš irgi tik už antrą variantą 4u.gif
Atsakyti