Įkraunama...
Įkraunama...

Kiaušintakių Nepraeinamumas

QUOTE(vaidukis @ 2010 02 22, 14:29)
Is tiesu, tai ir as nelabai tikiu, kad tie enzymai padarys stebuklus. Galiausiai, as juos geriau 2 sav. pries paskutini apsilankyma pas K. Ir po to gerimo jau diagnoze buvo, kad tikriausiai vel uzako. Taip, kad kazi ar pakartotine sesija:) stebuklus padarys. Bet kokiu atveju, save apgausiu ir tikesiu, kad tas stebuklas bus smile.gif  Duosiu zinoti kaip ten is tikruju baigsis.
O taip, sita busena tikrai zinau. Ta pati praeita savaite patyriau. Kai krutinej ir gerklej spaudzia kazkas ir atrodo, kad prasiziosi, ir kazi ar pavyks zodi istarti.

4u.gif

Zinoma,turbut blogiau nebus jei pagersi mirksiukas.gif Gal tikrai pades geriau atstatyti visa organizma po intervencijos,juk ir narkoze savo daro( atsimenu,kaip man plaukai slinko po jos,tai ojojoi verysad.gif )
Kada tau vel pas K? o tu pasji Eugenijoj ar tilto g. lankaisi?
Jei rimtai,tai as po siai dienai stebuklu tikiu,bet tik labai labai nedaug blush2.gif nes manau kad jei butu uzkibe,tai jau tikrai per tiek laiko butu...O tau dar nedaug laiko po laparoskopijo praejo,tuoj gal ir pagausi velykini zuikuti biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
na kaip man tuos nezymus neisrase, kokia gi vista ta mano buvusi ginekologe.... doh.gif doh.gif
o gal kas girdejo apie alaviju ekstrakta ampulese?
Atsakyti
QUOTE(ORDI @ 2010 02 22, 13:40)
Zinoma,turbut blogiau nebus jei pagersi mirksiukas.gif  Gal tikrai pades geriau atstatyti visa organizma po intervencijos,juk ir narkoze savo daro( atsimenu,kaip man plaukai slinko po jos,tai ojojoi verysad.gif )
Kada tau vel pas K? o tu pasji Eugenijoj ar tilto g. lankaisi?
Jei rimtai,tai as po siai dienai stebuklu tikiu,bet tik labai labai nedaug blush2.gif  nes manau kad jei butu uzkibe,tai jau tikrai per tiek laiko butu...O tau dar nedaug laiko po laparoskopijo praejo,tuoj gal ir pagausi velykini zuikuti biggrin.gif  4u.gif


As pas Klima lankausi Eugenijos klinikoje. Kazkaip man ten visai patogu -pakeliui namucio. Dabar keliausiu pas ji kovo pradzioje, po enzymu terapijos. Tada paaiskes, ar pjausim ta likusi kiausintaki, ar vis delto, dar jis kazkiek pratekamas. Nuo ir priklausys ar velykini zuikuti yra vilties tureti 4u.gif

O del stebuklo, tai iki siol man jo net ir negalejo ivykti, nes pas mane ne tik kiausintakis uzakes, bet ir visas pilvas pilnas saaugu buvo. Tai jau cia galejau tiketis bet ko, vis vien buvo reali priezastis, kuri trukde. O dabar, vilties atsirado, nes vis delto visai nesenai ji patvarke, tai gal tos ir saaugos netokios isiseneje, o gal ir taip neuzaugo ir t.t. Zodziu, atsiranda laisves fantazijai ax.gif
Atsakyti
vaidukis, o kas dare laparoskopija?
Atsakyti
QUOTE(paperdoll @ 2010 02 22, 15:51)
vaidukis, o kas dare laparoskopija?


Mane operavo Greitosios pagalbos ligonines ginekologijos skyriaus vedeja, Lina Lenkutyte - Matkeviciene. Klimas pas ja nukreipe. Kiek girdejau, tai atsiliepimai labai geri. Man patiko jos poziuris - bandyti issaugoti organus kiek galima ilgiau, ispjuati visada spesi (cia as is kitu palatos draugiu girdejau, kurios pas ja vaiksto nuolat konsultuotis).
Tiesa, man dare ne tik laparoskopija, bet ir laparotomija vienu metu.
Atsakyti
man irgi antra lapara dare lenkutyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paperdoll @ 2010 02 22, 20:22)
man irgi antra lapara dare lenkutyte smile.gif


Na va, tai mes tikriausiai panasu gydymo kursa einam smile.gif
Paperdoll, o del ko tave pakartotinai laparoskopavo ir po kurio laiko ja atliko (koks terminas tarp pirmosios ir antrosios)?
Atsakyti
Ziuriu cia mes visos likimo seses po vienu ir tuo paciu peiliu gulem bigsmile.gif biggrin.gif
Mane taip pat Lenkutyte operavo...O po to gimdos nuotrauka dare V.Miezeniene,tai labai isgyre ja-sake cia jos nuopelnas kad dabar viskas pratekama smile.gif pasak jos,labai gera gydytoja..( cia Klimas visas savo pacientes,kurios lankosi eugenijoj siuncia pas ja)
Atsakyti
man lenkutyte visiskai nepatiko, gal del to, kad per mazai pinigu daviau, bet as is tikruju jau nebeturejau, nes ta karta jau pries 2 savaites buvau atidavus jos kolegei..mane operavo ne del diagnostikos o del negimdinio, deja pirma karta nepasisalino turbut normaliai tai dare pakartotine lapara sad.gif

bet as tuo metu dar nesigydziau pas Klima, tai maniske net enzymu po operacijos neisrase verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(paperdoll @ 2010 02 23, 10:13)
man lenkutyte visiskai nepatiko, gal del to, kad per mazai pinigu daviau, bet as is tikruju jau nebeturejau, nes ta karta jau pries 2 savaites buvau atidavus jos kolegei..mane operavo ne del diagnostikos o del negimdinio, deja pirma karta nepasisalino turbut normaliai tai dare pakartotine lapara sad.gif

bet as tuo metu dar nesigydziau pas Klima, tai maniske net enzymu po operacijos neisrase  verysad.gif  verysad.gif

Uzjauciu del angeliuku verysad.gif gaila be galo.. Na,bet tikekimes musu laime ne uz kalnu wub.gif
Kas del gydytojos,man ji irgi pasirode salta ir apatiska-nepatiko man ji schmoll.gif ik gerai kad darba ismano nors tiek...
O daviau net labai daug pinigeliu i kisene,bet tai jai nuotaikos nelabai pakele..nei karto neatejo nepaklause,gal vaistuku nuo skausmo suleist? pati ejau pas sesute...blyn cool.gif Ziauriai gaila buvo pinigeliu man po visko cool.gif
Atsakyti
taip, o kai pas mane i palata atejo ir pamate, kad verkiu ( na manau kikevinas verktu, ypac kai per gyd, atlaiduma ar dar kazka reikia patirti antra operacija) tai pasake " baik bliauti, bus tu vaiku, nezinosi dar kur ju deti " blink.gif nors is tikruju tia man tikrai lb padejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(paperdoll @ 2010 02 23, 16:01)
taip, o kai pas mane i palata atejo ir pamate, kad verkiu ( na manau kikevinas verktu, ypac kai per gyd, atlaiduma ar dar kazka reikia patirti antra operacija) tai pasake " baik bliauti, bus tu vaiku, nezinosi dar kur ju deti "  blink.gif  nors is tikruju tia man tikrai lb padejo biggrin.gif


O man ji pasirode is pradziu labai maloni ir padrasinanti, o vat paskutine diena jai nuotaika subjuro... As pamaniau, kad del to, jog pinigeliu nedaviau. Siaip turiu toki isitikinima ir nelabai noriu tu kysiu duoti. Zinoma, po visko saldumelio nupirkau, bet del to, kad tikrai norejau atsidekoti.
O va pasirodo, kad jai ir duodant nuotaika nekokia biggrin.gif Bet kaip ir sakot, svarbiausia, kad darba atlieka gerai, o visa kita - gerai, jei yra, bet ne tragedija. O seseles tai tikrai malonios, bent jau man pasitaike.
Atsakyti