Įkraunama...
Įkraunama...

Netaisyklingas sąkandis

labai aciu smile.gif jau ryt mano dukterecia keliaus grazint sypseneles:)
Atsakyti
Gerbiama gydytoja, gal galėtumėte patarti ir man. Mano sūnui 3 metukai. Pas mus ta pati problema : netaisyklingas sakandis.Norėčiau žinoti kada galima pradėti gydyti, jau dabar ar laukti kol dantukai ims keistis. Ir kur gydo netasyklingus sakandzius? Mes gyvename Vilniuje. Būsiu dekinga už atsakymą.
Atsakyti
nezinau ar tilpsiu i sios temos remos, taciau pasisakysiu ax.gif mano tiek virsutiniai tiek apatiniai kruminiai ir protiniai dantys nukrype nuo bendros dantu linijos(tikiuosi kad aiskiai nusakiau g.gif ). man tai sukelia nepatogumu, nes daznai isikandu i zanda, o jau tada skausmelis cry.gif priekiniai tiesus. kaip butu galima pakoreguoti dantu augima? bandziau juos masazuoti, bet vis pamirstu kad sitai daryti reikia...
Atsakyti
Nezinau ar pades, bet patariu kreiptis i bet koki ortodonta (tokios profesijos zmogiukai ziuri sakandziusir juo taiso).
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Allegra @ 2005 04 21, 17:40)
Gerbiama gydytoja, gal galėtumėte patarti ir man. Mano sūnui 3 metukai. Pas mus ta pati problema : netaisyklingas sakandis.Norėčiau žinoti kada galima pradėti gydyti, jau dabar ar laukti kol dantukai ims keistis. Ir kur gydo netasyklingus sakandzius? Mes gyvename Vilniuje. Būsiu dekinga už atsakymą.


Kreiptis pas ortodontą dar ankstoka, jau vien dėl to, kad nelabai realu, jog tokiame amžiuje vaikutis nešios bet kokias ortodontines priemones. Patarčiau sulaukti 5 metukų

QUOTE(babarskas @ 2005 04 21, 18:48)
nezinau ar tilpsiu i sios temos remos, taciau pasisakysiu ax.gif mano tiek virsutiniai tiek apatiniai kruminiai ir protiniai dantys nukrype nuo bendros dantu linijos(tikiuosi kad aiskiai nusakiau g.gif ). man tai sukelia nepatogumu, nes daznai isikandu i zanda, o jau tada skausmelis cry.gif priekiniai tiesus. kaip butu galima pakoreguoti dantu augima? bandziau juos masazuoti, bet vis pamirstu kad sitai daryti reikia...




Dantukų masažas gali padėti tik tada kai dar formuojasi žandikauliai. Galėtumėte pabandyti treinerį suaugusiems, o gal būt išeitis bus tik breketai. Nemačius situacijos, sunku tiksliai pasakyti
Atsakyti
man gydytoja patare astuntus dantis visai issirauti. sako kad dabar gimstantiems zmonems net neauga jie, tipo net nereikalingi. bet seniems zmonems jie reikalingi berods tiltukui prilaikyt. o is kur as zinau ar man senatvej jie nepravers, juolab kad mano septintas kaip tik bus po karunele, suvargs jis per desimt-dvidesimt metu, sutrupes ar ka ir ka as tada darysiu?
sake kad neverta deti breketu.
o kas tas treineris?
Atsakyti
Gydytojos patarimo išrauti dantukus negaliu komentuoti nemačiusi situacijos gyvai.
O apie treinerius rašiau va čia mirksiukas.gif

http://www.supermama...0
Atsakyti
Laba diena as taip pat noreciau pasikonsultuoti sad.gif , dukrai 6.5 metų, sakandis kryzminis, mes kas kelis menesius einame dantuku šlifuoti, tačiau aš asmeniškai, nei kita gydytoja stomatologė jokios žymės nematome, ortodontė jokios plokštelės kolkas siūlo nedėti, kol neišaugs iltiniai dantys. Kokia Jūsų nuomonė, ar gali toks sakandis dygstant nuolatiniams dantims pasitaisyti, ir ar šlifavimas (2 min. per 3 mėnesius) turėti naudos?
Ačiū.
Atsakyti
Ilčių prišlifavimas vienas iš būdų koreguoti kryžminį sakandį pieniniame sąkandyje. Patarčiau dar pasiteirauti ir dėl treinerio
Atsakyti
Laba diena.Mano vaikui 16m.Jam atviras sakandis.Labai didelis apatinis zandikaulis.Isrovem jau du sveikus dantis.Kai jam suejo 16m niekas nebenori daugiau gydyti.Noreciau paklausti ka daryti?gal deti briketus?o gal daryti poeracija kai bus susuiformaves zandikaulis?
Atsakyti
aš taip pat norėčiau gydytojos paklausti.Mano 8 metų sūnui ir priekiniai dantys užeina ant apatinių,bet mes jau buvom pas ortodontą,viską mums ten labai greit išmatavo ir dabar laukiam eilės,kol bus pagaminti mūsų įtaisai.Bet kodėl taip ilgai?
Mes laukiam jau aštuonis mėnesius.Buvom nuėję į privatų kab.,bet ten mums pasakė tą patį,kad laukti reikės nuo pusės metų iki metų,tik dar reikės užsimokėti 250 lt.nors tikrai žinau,kad Vilniuj tai tetrunka porą savaičių.Mes gyvenam Šilutėj,pas gydytoją buvom Klaipėdoje.
Atsakyti
QUOTE(IlonaB @ 2005 07 23, 12:27)
Laba diena.Mano vaikui 16m.Jam atviras sakandis.Labai didelis apatinis zandikaulis.Isrovem jau du sveikus dantis.Kai jam suejo 16m niekas nebenori daugiau gydyti.Noreciau paklausti ka daryti?gal deti briketus?o gal daryti poeracija kai bus susuiformaves zandikaulis?


Kaip tai niekas nenori gydyti? g.gif O jūs kreipėtės į ortodontus ar į bendrinės praktikos odontologus?
Dėl gydymo plano tikrai negaliu pasakyti ką jums reikia daryti. Tai gali padaryti tik ortodontas,atidžiai apžiūrėjęs jūsų sūnų ir ištyręs situaciją.

QUOTE(pipima @ 2005 07 23, 13:23)
aš taip pat norėčiau gydytojos paklausti.Mano 8 metų sūnui ir priekiniai dantys užeina ant apatinių,bet mes jau buvom pas ortodontą,viską mums ten labai greit išmatavo ir dabar laukiam eilės,kol bus pagaminti mūsų įtaisai.Bet kodėl taip ilgai?
Mes laukiam jau aštuonis mėnesius.Buvom nuėję į privatų kab.,bet ten mums pasakė tą patį,kad laukti reikės nuo pusės metų iki metų,tik dar reikės užsimokėti 250 lt.nors tikrai žinau,kad Vilniuj tai tetrunka porą savaičių.Mes gyvenam Šilutėj,pas gydytoją buvom Klaipėdoje.


Ko gero kiekvienoje klinikoje ar kabinete eilės priklauso nuo pacientų srauto. Mūsų klinika tarkim pacientus dabar registruoja rugsėjui ir vos ne kiekvieną dieną sulaukiame piktų replikų kodėl taip ilgai reikia laukti. Juk gydytojai žmonės- ne robotai, kiek gali, tiek ir priima. Jeigu kabinetas privatus, nemanau, kad eilės daromos specialiai. O ortodontų Lietuvoje iš tikrųjų labai trūksta.
Atsakyti