Įkraunama...
Įkraunama...

Varškės patiekalai

QUOTE(Renatina @ 2010 06 15, 16:08)
beje esu mėginusi ir vėliau po porą kartų kartojusi tokias užtepėles su šaltai rūkyta lašiša ir žalumynais (skanu su šviesia duoda ar jos skrebučiais) ir dar vieną - su smulkinta silke, svogūnu ir žalumynais (skanu su rugine duona. Abi užtepėlės puikiai tinka vaišėms, teplionėms su krekeriais, t.t.

Renatina 4u.gif -gera Tavo įdėja su silke,reiks išbandyti,tik noriu paklausti,kokia pai silkę naudoji?
O,su lašisa esu bandžiusi,labai skanu.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 06 15, 18:10)
Renatina 4u.gif -gera Tavo įdėja su silke,reiks išbandyti,tik noriu paklausti,kokia pai silkę naudoji?
O,su lašisa esu bandžiusi,labai skanu.


silkė buvo pirkta su galva, ruošėm marinavimui, puselę pasilikome trintiniui su varške rolleyes.gif Sūrumas ne toks svarbus,mat varškė sureguliuoja. Dar dėjau šaukštą grietinės. Beje į tokį reikalą įdėjus svogūno, kitą dieną varškytė pavandenija - pamoka - reikės vengti (arba sukirsti tą pačią dieną, vos pabrinksta). Visai tiktų pietums/vakarienei su šviežiomis virtomis bulvėmis:)

aaaaa,priiminiau - gaminom ir su indeliuose fasuota file aliejuje - jos vienos valgyti paprastai būna minkštokos, bet tokiam reikalui tiko.



Atsakyti
QUOTE(Springlet @ 2003 11 03, 07:47)
Vel is gurmanu receptelis, isbandytas ir tikrai skanus wink.gif

Varskes apkepas

Sudetis:

3 kiausiniai,
2 pakeliai varskes,
0,5 stiklines manu,
1 saukstas kukuruzu kruopu,
1 saukstas aliejaus,
3 saukstai grietines,
1 saukstas cukraus,
nubrauktas arbat. saukstelis kepimo milteliu,
razinos,
pienas.

Procesas:

kiausinius, varske, manus, alieju, cukru dedam/pilam paeiliui ir ismaisom. Kukuruzu kruopos nera butinos jos tik suteikia apkepui grazu gelsva atspalvi ir duoda purumo ir lengvumo. 3-juose saukstuose grietines ismaisom kepimo miltelius, supilam i mase. Pieno pilame, kad mase pasidarytu kaip skysta grietine. Dedame rasinas, pilame i forma ir kepame apie 35 minutes 200 C orkaiteje.

Skanaus!


Dariau siandien vakariene pagal si recepta,nerealiai visiems patiko.Super thumbup.gif
Atsakyti
oi kaip aciu mergaites uz receptukus 4u.gif

Jau isbandziau du Jusu siulytus apkepus, kaip pakyla motyvacija, KAI PAVYKSTA!
Atsakyti
Ieškau virtų varškėčių receptuko... 4u.gif Dėkui Ambro...Išbandysiu ir keptus ir virtus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Guotė: 04 rugpjūčio 2010 - 13:38
Gal kas bandete kepti saldaus pieno suri su prieskoniais? Parduotuveje toks ,,Luksiu,, suriu vadinasi. Kazi kokie ten prieskoniai ir kaip paruosti pati suri kepimui? g.gif
Atsakyti
Siūlau pasigaminti vieną iš mėgstamiausių mūsų šeimos patiekalų bigsmile.gif Receptas labai paprastas ir lengvas 4u.gif

Kepti varškėčiai su bulvėmis

300 g. varškės,
4-5 bulvės,
1 kiaušinis,
1 stk. miltų,
1 v.š. cukraus
druskos
Varškę ir atvėsintas virtas bulves ( kad būtų greičiau, aš dažniausiai jas išsiverdu iš vakaro ) sumalti mėsmale, įmušti kiaušinį, suberti miltus, cukrų, truputį druskos. Tešlą gerai išminkyti, iš jos padaryti paplotėlius, juos pavilioti miltuose ir kepti. Valgyti su grietine. Skanaus !
Atsakyti
QUOTE(Salima @ 2010 10 14, 21:10)
Siūlau pasigaminti vieną iš mėgstamiausių mūsų šeimos patiekalų  bigsmile.gif Receptas labai paprastas ir lengvas  4u.gif

Kepti varškėčiai su bulvėmis

300 g. varškės,
4-5 bulvės,
1 kiaušinis,
1 stk. miltų,
1 v.š. cukraus
druskos
Varškę ir atvėsintas virtas bulves  ( kad būtų greičiau, aš dažniausiai jas išsiverdu iš vakaro ) sumalti mėsmale, įmušti kiaušinį, suberti miltus, cukrų, truputį druskos. Tešlą gerai išminkyti, iš jos padaryti paplotėlius, juos pavilioti miltuose ir kepti. Valgyti su grietine. Skanaus !

Sudomino, reiks išbandyti ..
Atsakyti
daznai kai lieka bulviu koses is vakaro, tokius paplotelius lipdau tik be cukraus thumbup.gif thumbup.gif dar krakmolo dedu perpus su miltais
Atsakyti
o koks ju skonis?labiau i bulvinius blynus panasus ar i varskecius? g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti