Įkraunama...
Įkraunama...

Stebuklingi produktai, kuriuos atradau

QUOTE(asta11 @ 2014 08 31, 17:00)
Procedūros atliekamas pas kosmetologes, arba galima ir namuose pačiam profilaktiškai atlikti. Taip daug pigiau - vienos procedūros kaina yra pačio aparačiuko, o efektui palaikyti, namuose gali atlikti reguliariai.
Jos metu saugiai pašalinamos suragėjusios negyvos epidermio ląstelės, šlifuojamas odos relijefas, ko pasekoje oda tampa lygesnė ir skaistesnė. Taip taip pat žadinama odos regeneracija, pagerėja odos kvėpavimas, mityba, pagerėja drėgmės pasisavinimas, stiprėja odos stangrumas, elastingumas. Sumažėja raukšlelės, mažėja odos nelygumas, šviesėja pigmentinės dėmelės, nyksta randeliai po snuogų.
Kas randa laiko sau namuose, puikiai veikia NU Brilliance aparačiukas. Galima įsigyti NTC


Nju man tas naudojimasis namuose, tai... Kaip čia pasakius.... Tos kurios tikrai protingos tai prieš pirkdamosis ir darydamosis išsistudijuos viską nuo A iki Z, bet yra ir tokių kurios nepasidomi nei kondraindikacijomis, nei kaip taisyklingai naudotis, tai tiek prisidirba... Ir saugumas manau čia sąlyginis. Nes vis tiek šlifuojamas epidermis, tad jei rankos auga iš anos vietos, o vis tiek norisi pažaist namie GROŽIO SALONĄ, tai taip galima sugadint epidermį, kad paskui reikės vergti atsisėdus...
Atsakyti
QUOTE(Punce @ 2014 12 04, 15:38)
Nju man tas naudojimasis namuose, tai... Kaip čia pasakius.... Tos kurios tikrai protingos tai prieš pirkdamosis ir darydamosis išsistudijuos viską nuo A iki Z, bet yra ir tokių kurios nepasidomi nei kondraindikacijomis, nei kaip taisyklingai naudotis, tai tiek prisidirba... Ir saugumas manau čia sąlyginis. Nes vis tiek šlifuojamas epidermis, tad jei rankos auga iš anos vietos, o vis tiek norisi pažaist namie GROŽIO SALONĄ, tai taip galima sugadint epidermį, kad paskui reikės vergti atsisėdus...



Labai sutinku. Man atrodo labai daug odos problemų kyla, nes norima gero rezultato greitai. Man atrodo geriausias vasitas yra precencija, o ne bandymas po laiko sutvarkyti negrįžtamus pakitimus. Sergu, tad šiandien pasiakičiau mamyčių pasisakimus - nustebau kiek daug kosmetikos priemonių naudoja forumietės - sluoksniais, kremo dėžutė 1-2 mėnesiams. Juk kai pagalvoji tai poros labai mažytės ir šiaip nereikia jų kremu užpildyti...
Atsakyti
Neostrata Bionic Loton 15. naudoju tik ketvirta diena, bet nu labai kol kas daro ispudi. mano oda misri, i jautruma, kemsas, buna spuogu. nors skirta raso sausai, net egzeminei odai, bet nu ne kiek ne riebina, jokio sunkumo, atvirksciai labai gerai eksfoliuoja (tos pat firmos glikolio gelis 15 procentu man per stiprus, raudonom serpetojanciom demem musdavo) ir net norisi papildomai dar drekinana krema uzsitept - veikia stipriai, bet visia neagresyviai. ieskaojau kazkokio aha rugsciu atitikmens, sitas su polihidroxi rugstimis man regis kaip tik ir atitinka. ir neberia tfu tfu tfu - nemusa spuogais, kaip kad glikolis - iskeldavo visalaik kazka..
rekomenduoju. tik kadangi toks savotiskas produktas reikia prisijaukint - truputi persti, truputi patraukia, truputi parausta ( bet ne taip kaip su Aha stipresniais)
Atsakyti
Mano atradimai:


- kokosų aliejus: Stebuklas. Tinka visų tipų odai, nualintiems plaukų galiukams, veido valymui bei drėkinimui, jis skatina plaukų augimą, ir ir ir ...... Naudoju jį net vietoje skutimosi putų. Po skutimosi nebūna nei odos paraudimų, nei išbėrimų, oda švelni ir tuo pačiu sudrėkinta. Nereikia jokių papildomų kūno kremų. O šauniausia tai jog tai natūralus produktas, už prieinamą kainą kurio užtenka labai ilgai.

- juodasis afrikos muilas: puikiai išvalo poras bei pašalina inkštyrus, nuriebalina bei nuramina odą. Naudoju jį vietoje veido prausiklio. Taip pat padeda sumažinti prakaitavimą.

- rožių vanduo: nuramina veido odą, ypač tinka riebiai bei mišriai odai, išvalo inkštyrus. Naudoju tiek veido odos priežiūrai tiek ir plaukų skalavimui. Nepatingiu pasidaryti ir vendens ledukų su rožių vandeniu. Puikiai atgaiviną odą karštą vasaros dieną.

- morkų aliejus: puikiai tinka riebiai odai. Vėlgi, ramina, valo, drėkina. Naudoju jį kartą/du kartus per savaitę. Suteikia odai lengvą atspalvį, turi daug vitaminų.

Atsakyti
Didžiausi atradimai:


1. Riebiai probleminei odai kremas Bioderma Pore refiner:
http://www.kosmetiko.../#comment-10213


2. Lumene CC kremas:
http://www.kosmetiko...kremas-cc-6in1/

3.Uoga uoga prausiklis Gėlių laukai:

http://uogauoga.lt/f..._baltuoju_moliu
Papildyta:
QUOTE(Demoxi @ 2015 09 04, 10:51)


- juodasis afrikos muilas: puikiai išvalo poras bei pašalina inkštyrus, nuriebalina bei nuramina odą. Naudoju jį vietoje veido prausiklio. Taip pat padeda sumažinti prakaitavimą.
audoju jį kartą/du kartus per savaitę. Suteikia odai lengvą atspalvį, turi daug vitaminų.


O kur perkate šį muilą?
Atsakyti
QUOTE(AGAMENONA @ 2015 01 01, 11:48)
Neostrata Bionic Loton 15. naudoju tik ketvirta diena, bet nu labai kol kas daro ispudi. mano oda misri, i jautruma, kemsas, buna spuogu. nors skirta raso sausai, net egzeminei odai, bet nu ne kiek ne riebina, jokio sunkumo, atvirksciai labai gerai eksfoliuoja (tos pat firmos glikolio gelis 15 procentu man per stiprus, raudonom serpetojanciom demem musdavo) ir net norisi papildomai dar drekinana krema uzsitept - veikia stipriai, bet visia neagresyviai. ieskaojau kazkokio aha rugsciu atitikmens, sitas su polihidroxi rugstimis man regis kaip tik ir atitinka. ir neberia tfu tfu tfu - nemusa spuogais, kaip kad glikolis - iskeldavo visalaik kazka..
rekomenduoju. tik kadangi toks savotiskas produktas reikia prisijaukint - truputi persti, truputi patraukia, truputi parausta ( bet ne taip kaip su Aha stipresniais)

pritariu labai vykes gaminys.
Atsakyti
QUOTE(veriru @ 2015 09 11, 17:13)
Didžiausi atradimai:
1. Riebiai probleminei odai kremas Bioderma Pore refiner:
http://www.kosmetiko.../#comment-10213
2. Lumene CC kremas:
http://www.kosmetiko...kremas-cc-6in1/

3.Uoga uoga prausiklis Gėlių laukai:

http://uogauoga.lt/f..._baltuoju_moliu
Papildyta:
O kur perkate šį muilą?



Muilą gavau dovanų iš Amerikos. Tačiau jo galima nusipirkti ir internete.
Atsakyti
QUOTE(linivo @ 2015 09 12, 09:53)
pritariu labai vykes gaminys.

Neostrata Bionic Loton 15, o kur perkat mergaitės šį produktą?
Atsakyti
QUOTE((almonce) @ 2015 09 12, 11:03)
Neostrata Bionic Loton 15, o kur perkat mergaitės šį produktą?


"Eurovaistinėje" didžiausias pasirinkimas. "Benu" vaistinė irgi pradėjo prekiauti "Neostrata" priemonėmis.
Atsakyti
QUOTE((almonce) @ 2015 09 12, 10:03)
Neostrata Bionic Loton 15, o kur perkat mergaitės šį produktą?


Universiteto vaistinėje galima įsigyti Neostrata pilstomos produkcijos pigiau pabandymui smile.gif Pirkau Neostratą bioninį veido kremą BIONIC ir drėkinamąjį kremą irgi su PHA, apie 12 Eur mokėjau už induką smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veriru: 12 rugsėjo 2015 - 16:34
QUOTE(veriru @ 2015 09 12, 17:32)
Universiteto vaistinėje galima įsigyti Neostrata pilstomos produkcijos pigiau pabandymui  smile.gif Pirkau Neostratą bioninį veido kremą BIONIC  ir drėkinamąjį kremą irgi su PHA, apie 12 Eur mokėjau už induką  smile.gif

kiek turis induko?
Atsakyti
QUOTE(linivo @ 2015 09 12, 18:43)
kiek turis induko?


rašo 20, taip turbūt 20 ml smile.gif
Atsakyti