Įkraunama...
Įkraunama...

Naujos KT Etindros

QUOTE(rimulia12 @ 2011 08 16, 15:13)
Mano rankose irgi atsidūrė Etindros tabletės. Gersiu pirma kartą (esu prieš, bet kol kas teks jas pagerti), nerimauju juodai, labiausiai kelia nerimą migreniniai galvos skausmai. Gan dažnai ir taip ją paskauda... Bus matyti...

mane kamuoja pati problema- gan daznus migreninio pobudzio galvos skausmai
gydytoja kaip tik siandien israse etindros, bet bijau gerti, beto labai bijau ir svorio priaugti ( nes anksciau turejau virssvori ir ji tikrai sunkiai numeciau nesinori kad visos kancios nueitu veltui vien del kt)
schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutes, iskilo man problemele. Pradejau vartoti kontraceptikus Etindros, naudojau jau vienuolika dienu. vienuolikta diena mylintis su vaikinu jis nuleido manyje. Ar galejau pastoti? smile.gif aciu uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(citrinuke18 @ 2011 09 26, 18:08)
Sveikutes, iskilo man problemele. Pradejau vartoti kontraceptikus Etindros, naudojau jau vienuolika dienu. vienuolikta diena mylintis su vaikinu jis nuleido manyje. Ar galejau pastoti? smile.gif aciu uz atsakyma smile.gif


ar pradejai vartoti pirma menesiniu diena?
Atsakyti
taip
Atsakyti
būk rami nieko nebus irnesakyk.gif jau po pirmos dienos veikia kontraceptikai
Atsakyti
aciu jau nusiraminau rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(D.E*V.A @ 2011 09 27, 15:32)
būk rami nieko nebus  irnesakyk.gif jau po pirmos dienos veikia kontraceptikai

jei pradejai gerti 1 mmm diena. Jei veliau - savaite reikia saugotis papildomai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prila @ 2011 09 27, 17:10)
jei pradejai gerti 1 mmm diena. Jei veliau - savaite reikia saugotis papildomai smile.gif



pradejau pirma menesiniu diena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prila @ 2011 09 27, 18:10)
jei pradejai gerti 1 mmm diena. Jei veliau - savaite reikia saugotis papildomai smile.gif

būna ,kad pamirštu išgert kada reikia ir pradedu kokiom 3-4 d. vėliau (o staža jau nemenką turiu wink.gif ) ir apsaugo,juk tai elementari chemija,o ne žolytės ,jos apsaugo jau po 24 h. nuo vartojimo pradžios.
Atsakyti
QUOTE(D.E*V.A @ 2011 09 28, 14:09)
būna ,kad pamirštu išgert kada reikia ir pradedu kokiom 3-4 d. vėliau (o staža jau nemenką turiu wink.gif ) ir apsaugo,juk tai elementari chemija,o ne žolytės ,jos apsaugo jau po 24 h. nuo vartojimo pradžios.

as tai kai naujoke tai vis dar kartais baime atsiranda ax.gif smile.gif
Atsakyti
Norejau paklausti ar jum buna kai darot savaites pertrauka neprasideda mmm nors pagal viska turetu? unsure.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(citrinuke18 @ 2011 10 04, 13:35)
Norejau paklausti ar jum buna kai darot savaites pertrauka neprasideda mmm nors pagal viska turetu? unsure.gif  smile.gif

Jeigu visada teisingai gerete tai tikrai atsiras mm smile.gif
Kai darot pertrauka savaites, turetu mm 3-4 diena prasideti.
Atsakyti