Įkraunama...
Įkraunama...

Naujos KT Etindros

QUOTE(Jofky @ 2014 03 29, 17:34)
Kadangi aš turiu ne tik skydliaukės problemų, man gincė iš karto pasakė kad Etindros 2/3 man netiks  4u.gif

O kodėl gali netikti 2/3? As turiu skydliaukės problemų, bet geriu 2/3 ir man atrodo, kad jos man tinka.... g.gif Gal galit pasakyti, ką Jums tiksliau aiškino? Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alaska @ 2014 03 29, 18:01)
O kodėl gali netikti 2/3? As turiu skydliaukės problemų, bet geriu 2/3 ir man atrodo, kad jos man tinka.... g.gif  Gal galit pasakyti, ką Jums tiksliau aiškino? Ačiū smile.gif


Kadangi netiko Qlaira, ir matė koks buvo pašalinis poveikis, remiantis šių KT sudėtimi skyrė Etindos. Man ilgai aiškino koks hormonas kaip veikia, kodėl netiko Qlaira ir kodėl bandysim Etindros. Problema pas mane buvo žiauriai gausios mėnesinės, užvešėdavo per daug gleivinės, netvarkingai dirbo kiaušidės kurios užaugino polipą 4u.gif

KT vartojimo pradžioje pastoviai buvo stebima endokrinologo ir ginekologo, kol isitikinome kad tinka 4u.gif

Dar kartą pasikartosiu, visi mes individualus, kas tinka vienam netinka kitam 4u.gif


Atsakyti
Ar praejo tepliojimai toms, kurioms tepliojo pradejus gerti sias tebletes? Man kolkas ,,susidraugauti" su jomis nelabai gaunasi, visos pirmos pakuotes gerimo metu be perstojo tepliojo... ar tai normalu? Anksciau (pries gerus metus) geriau Femina35 ir visiskai nieko panasaus nera buve tai dabar esu kiek pasimetusi... ar verta gerti toliau naujaja pakuote kai ateis laikas ir tiketis, kad praeis...? Ar nesumazejo tableciu kontraceptinis poveikis jei tie tepliojimai vyksta?...
Atsakyti
Man nepraėjo ir sekantį mėnesį,prie viso to prisidėjo nenuspėjama nuotaikų kaita .Mečiau. Prieš tai buvau vartojus analogiškos sudėties Yarina,nekilo visiškai jokių problemų ir diskomforto. mastau.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2014 09 14, 15:18)
Ar praejo tepliojimai toms, kurioms tepliojo pradejus gerti sias tebletes? Man kolkas ,,susidraugauti" su jomis nelabai gaunasi, visos pirmos pakuotes gerimo metu be perstojo tepliojo... ar tai normalu? Anksciau (pries gerus metus) geriau Femina35 ir visiskai nieko panasaus nera buve tai dabar esu kiek pasimetusi... ar verta gerti toliau naujaja pakuote kai ateis laikas ir tiketis, kad praeis...? Ar nesumazejo tableciu kontraceptinis poveikis jei tie tepliojimai vyksta?...

Man visiskai praejo. Dar tokiu lengvu menesiniu kaip geriant Etindros, nesu turejus.
Normalu, kad pirmus menesius teplioja.
Atsakyti
Sveikos! Norėčiau sužinoti ar dar kažkam tai vyksta ar vėliau viskas susitvarkys.. Pradėjau vartoti Etindros KT. Aplamai pirma kartą naudoju. Ir jau beveik visą lapelį išgėriau , bet jaučiu nuolatinį mieguistmą, nuotaika baisi verkiu ant kiekvieno kampo, esu nervuota pikta, jau tuoj savo gyvenimo draugą paliksiu biggrin.gif. Kai užsimanau kažko pvz: Raugintų kopūstų ar agurkų turiu SUĖSTI daug. Jei užsimanau meduolių turiu tiesiog SUĖSTI visą pokelį. Labai bijau priaugti svorio. Gyd.sakė jog jei padidės tai bus tik skysčiai. Bet ar kuri nors jautėsi panašiai?t.y mieguistumas, nuotaikų svyravimai, didelis apetitas, jautrumas, silpnumas. Ir ar jums tai vėliau susitvarkė? Ačiū! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(joana1125 @ 2015 11 21, 15:22)
Sveikos! Norėčiau sužinoti ar dar kažkam tai vyksta ar vėliau viskas susitvarkys.. Pradėjau vartoti Etindros KT. Aplamai pirma kartą naudoju. Ir jau beveik visą lapelį išgėriau , bet jaučiu nuolatinį mieguistmą, nuotaika baisi verkiu ant kiekvieno kampo, esu nervuota pikta, jau tuoj savo gyvenimo draugą paliksiu biggrin.gif. Kai užsimanau kažko pvz: Raugintų kopūstų ar agurkų turiu SUĖSTI daug. Jei užsimanau meduolių turiu tiesiog SUĖSTI visą pokelį. Labai bijau priaugti svorio. Gyd.sakė jog jei padidės tai bus tik skysčiai. Bet ar kuri nors jautėsi panašiai?t.y mieguistumas, nuotaikų svyravimai, didelis apetitas, jautrumas, silpnumas. Ir ar jums tai vėliau susitvarkė? Ačiū! smile.gif

4u.gif perskaičiau visas temas, kol iki čia atėjau ...
Manau kad viskas priklauso nuo hormonu (nuotaikos, maistas ir kr.) man taip buvo kai geriau kitas kt. Kiek teko dometis sita veikliojo neturi tokiu salutiniu kaip apraset. Ir beje (is mano patirties) po antruju mm viskas turi susitvarkyt smile.gif 4u.gif
Atsakyti

Laba,jau senoka tema,bet gal kuri patars :) baigiau vartoti pirmą etindros 2/3 mg pakuotę ir atrodo,kad nuo jų pradėjo augt svoris. Visą gyvenimą buvau liekna,nesu svėrus daugiau kaip 53 kg po abiejų nėštumų,o dabar svarstyklės rodo 56,7 kg  :blink:  jaučiuos ištisai kaip su balionu,pilnu vandens,pilve. Tooks sunkumas nuolat.. Mityba nepakitus šiaip.. 

Atsakyti
Sako, kad toks svorio priaugimas budavo su senosios kartos kontraceptikais. Pagal mane, 4 kg ne tiek jau daug, bet jeigu jums tai nepriimtina, tai kaip sakote nesutapo su mitybos keitimu, manau, reikia tabletes keisti kitomis.
Atsakyti

Daugokai man tiek  :unsure: bet labiausiai erzina tas pilnumo jausmas pilve,pastoviai kaip išpūstas..

Atsakyti