Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

QUOTE
Bureja, aš tai kartais sūryje apkepu ir žuvį...ir vištiena.. Tiesiog sutarkuoju sūrį su burokinę tarką, ispaudžiu česnaka, tada  vištiena ar žuvį idedu į kiaušinio plakinį, po į sūri, dar karta ir kepu...man labai skanu..Tai turbūt taip galima ir baklažanus daryti :smile.gif

Elena, kad skanu tai tikrai tikiu. taciau ar tau suris neprilimpa prie keptuves ? :-/
Atsakyti
Vio, na kad ne....bet netinka mesai. todel kad ja  reikia ilgiau kepti reiks tada sūris gali sudegti...O žuvis ar baklažanai greit apkepa.. wink.gif
Atsakyti
QUOTE
Bureja, aš tai kartais sūryje apkepu ir žuvį...ir vištiena.. Tiesiog sutarkuoju sūrį su burokinę tarką, ispaudžiu česnaka, tada  vištiena ar žuvį idedu į kiaušinio plakinį, po į sūri, dar karta ir kepu...man labai skanu..Tai turbūt taip galima ir baklažanus daryti :smile.gif



bet turbut ant silpnos ugnies kepi?Bandziau taip vishtienos kepsnelius kept.Tai tik suris nubego ir kepsneliai eme "virti" aliejaus ir surio padaze [smiley=bird.gif]
Matai ash tik"pradedancioji".reikia kada drauga pamalonint:)Uzaugus po mamytes sparneliu tai valgyt nemoku gamint :'(Bet ash stengiuosi ;D ;D
Atsakyti
QUOTE
Baklažanų ikra (acimenat budavo tokia pirkti???)


Atsimenam atsimenam, va siandien pasidariau pagal tavo receptuka liuks gavosi biggrin.gif
Atsakyti
ačiū springlet. labai džiaugiuosi, kad gavosi ir patiko  :D
Atsakyti
ACIU, ELENA, UZ PATARIMA BUTINAI PABANDYSIU. SIAUBINGAI MEGSTU SURI, TURETU BUTI LABAI SKANU tongue.gif
Atsakyti
baklazanuose kiek zinau yra magnio, kalio, gelezies, folines rugsties, vitaminu b1,b2,b6,b12. Visos sitos medziagos yra reikalingos o ypac nestukems ir planuojancioms pastoti, juk netgi rekomenduojama gerti siu medziagu turincius vitaminus. Pasidalinkit savo virtuves paslaptimis, ka darot is baklazanu.
O stai ir mano pasiulymas jums is turkiskos virtuves: wink.gif

Produktai:
2-3 baklazanai
1 skiltelė cesnako
Naturalus jogurtas (be priedu, toks rugstokas buna pirkti prekybos centruose"danone" (500 ml) ir "joy" (500 ml ir maziukai (gal po 100 ml).
taip pat reikes druskos, aliejaus, popierinio ranksluoscio ir keptuves
Paruosimas:
Baklazanus supjaustyti grizineliais arba juostelem (man skaniau juostelem) mazdaug 0,5 - 0,6 cm storio (plotis nesvarbu), kepti keptuveje kol gerai paruduos, kepant griezinelius keptuveje deti salia vienas kito, apkeptus baklazanus deti i lekste (pries tai itieskite popierini ranksluosti, kad sugertu riebalus, nes baklazanai kepdami labai daug ju sugeria). Druska barstykite ant iskeptu ir is keptuves isimtu baklazanu (tik nepersistenkite, nes baklazanai ir druska gerai sugeria)
Padazas:
apie 200 ml jogurto supilti i dubeneli, itarkuoti cesnaka.
Uzpilkite padaza ant paruostu baklazanu, (pries tai aisku isimkite popierini ranksluosti). Labai skanu su svieziu batonu (mano vyras batona skandina padaze ir dar kartais valgo be sakutes tiesiog su batono gabaliukais gaudo baklazanus as irgi jau ismokau biggrin.gif )
Skanaus
thumbup.gif
Atsakyti
ai dar i padaza druskos iberkite... buvau uzmirsusi doh.gif
Atsakyti
Baklazana supjaustome nestorais griezineliais.Tada uzpilame vandeniu su druska,ir paliekam pastoveti.Siaip tai visalaika,kai ka darot ka is baklazanu juos reikia palaikyti vandenyja su druska.Paskui juos isimame is vandens ir apkepiname su kiausiniu.Galima kiausini ir miltuose.Ant iskeptu dedame majoneza su cesnaku,cia pagal skoni pasidarykit toki padazeli.Ir ant virsaus plona riekute pomidoro.
Arba galima piaustyti isilgom plonom riekutem,vel i vandeni su druska,paskui apkepti kiausini.Pasidaryti padaziuka:majonezas,cesnakas,itarkuotas pomidoras. tuo padazu istepam iskepta baklazana ir susukam.
abejais variantais iskepta baklazana geriau padeti ant serveteles,kad nebutu tokie riebus.Ir valgyt neiskarto.As dazniausiai darau is vakaro,o kita diena valgom.
tikiuosi aiskei surasiau.
Atsakyti
O dar zalius baklazanus, supjaustytus kubeliais galima deti i zalias salotas (pomidorai, agurkai, paprika, svogunas, salotos, aliejaus cirinos uzpilas). Skanu, kai buna astresnes, su isspaustu cesnaku, siek tiek astriuju pipiru. Galima sojos padazo ipilti, aks megsta.
Atsakyti
Daržovių troškinys
Po 1 raudoną, žalią ir geltoną saldų pipirą, 1 cukinija, 2
svogūnai, 3 česnako skiltelės, 400 g. baklažanų, 6 šaukštai
alyvų aliejaus, druskos, 2 mėsingi pomidorai, 1 šaukštas
pjaustytų petražolių (galima ir kitokiu zaluminu - rozmarino,
ciobreliu ar baziliku).

Saldieji pipirai perrėžiami, išvalomos sėklos ir pertvaros,
ankštys nuplaunamos ir supjaustomos rėžiukais. Nuplauta
cukinija ir svogūnai supjaustomi griežinėliais, o česnakai
susmulkinami. Baklažanai nuplaunami, nusausinami ir
supjaustomi keturkampiais gabaliukais. Didelėje keptuvėje
svogūnai kepinami įkaitintame aliejuje, kol pasidaro skaidrūs,
sudedami saldieji pipirai, trumpai apkepami, suberiami
baklažanų gabaliukai ir truputį pasūdomi. Patroškintos
daržovės apdedamos cukinijų griežinėliais ir vėl pasūdomos,
užbarstomos česnakais. Paskui sudedami rozmarinai, kiti
žalumynai, įpilama 1/8 l vandens ir viskas troškinama 25
minutes. Tuo tarpu nuplikomi ir nulupami pomidorai,
supjaustomi į 8 dalis, išimamos sėklos, kotgaliai. Likus 10
minučių iki virimo pabaigos pomidorai sudedami į daržoves.
Duodant į stalą troškinys apibarstomas petražolėmis.
Atsakyti
g.gif o jums baklazanai nesigauna kartus? As kazkada bandziau kept, bet tokie rupuzes kartus buvo kad valgyti neimanoma! dry.gif Atrodo ir nedidukai buvo, ir neperauge. Gal as kazko nezinau ju apdorojime??? unsure.gif
Atsakyti