Įkraunama...
Įkraunama...

Estija

QUOTE(Baltike @ 2006 10 05, 23:10)
Yra tų dujų Piarnu - net cielos dvi kolonėlės išvažiuojant į Talino plentą. Ir Saaremoje yra - Kuresaarėje. Tiesa, ne kolonėlėje, o tokioje dujų stotyje pramoniniame miesto rajone. Ieškoti nemokėjote. tongue.gif Ale kad pas estus dujų reikia su žiburiu ieškoti, tai teisybė. Ir Latvijoje su jom nėra lengva - toli gražu ne kiekviename miestelyje gausi, keliskart po 100km esame pravažiavę dujų beieškodami. Ir pvz. ant Rygos apvažiavimo kelio nei vienoje kolonėlėje nėra.

Manyčiau, kad kažkas pasikeitė - Kuresarėj tikrai neradom, o važiuojant link Rygos - radom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2006 10 05, 23:17)
Manyčiau, kad kažkas pasikeitė - Kuresarėj tikrai neradom, o važiuojant link Rygos - radom biggrin.gif

Nemanau, spėju, kad mes panašiu laiku buvome - šių metų rugpjūčio pradžioje. smile.gif

O kad Rygos apylinkėse yra, sutinku. Bet ant apvažiavimo kelio tikrai nėra - pedantiškai patikrinome visas kolonėles, vyras net yra jas suskaičiavęs. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2006 10 05, 23:31)
Nemanau, spėju, kad mes panašiu laiku buvome - šių metų rugpjūčio pradžioje. smile.gif

O kad Rygos apylinkėse yra, sutinku. Bet ant apvažiavimo kelio tikrai nėra - pedantiškai patikrinome visas kolonėles, vyras net yra jas suskaičiavęs. ax.gif

Tada tikrai nemokėjom ieškot. Prašom tiksliau pateikt Kuresarėj esančiū autodujų dislokaciją biggrin.gif - manau, daug kam būtų indomu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2006 10 05, 23:38)
Tada tikrai nemokėjom ieškot. Prašom tiksliau pateikt Kuresarėj esančiū autodujų dislokaciją biggrin.gif - manau, daug kam būtų indomu mirksiukas.gif

Važiuojant Kaevu gatve nuo Marientali tee dešinėje pusėje, vienas iš pirmųjų (gal net pats pirmasis) posūkis, tiksliau įvažiavimas. Nepamenu tiksliai pavadinimo, bet tai kažkokia dujų užpylimo stotis (matosi daug buitinių dujų balionų), ne kolonėlė. Bet pila ir automobilines dujas, beje, pigiau nei Piarnu ir žarną prijungia patys.
Atsakyti
aš čia biškiuką ne į temą blush2.gif biggrin.gif į Estiją užtenka asmens tapatybės kortelės,paso nereikia,taip? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2006 10 17, 14:14)
aš čia biškiuką ne į temą blush2.gif  biggrin.gif į Estiją užtenka asmens tapatybės kortelės,paso nereikia,taip?  blush2.gif


Prieš porą savaičių abiejų dalykų prašė g.gif Ir tikrino pasus 40 min blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikute: 17 spalio 2006 - 14:16
QUOTE(nikute @ 2006 10 17, 16:17)
Prieš porą savaičių abiejų dalykų prašė  g.gif  Ir tikrino pasus 40 min  blink.gif

Nuu nizinau.. Kiek vaziavau, paso uzteko, ir tikrino 1 min... Teoriskai korteles turetu uztekti:) Bet as jos neturu:))
Atsakyti
QUOTE(Natelė @ 2006 10 20, 08:34)
Sveikos! Gal kas vaziavo i Talina su kelioniu agentura? ar patiko?

aš važiavau su "Grūda" mirksiukas.gif galiu pasakyti,kad buvo super - ir gidė pasitaikė liuksova (lietuvė,gyvenanti Taline), ir šiaip viskas patiko smile.gif Man pats miestas labai gerą dvasią turi ax.gif

Šiandien jau keliam sparnus wub.gif Parašysiu pirmadienį kaip sekėsi smile.gif
Atsakyti
Atidžiai nagrinėjau šį puslapį, nes jau seniai bręsta mintis aplankyti Estiją. Galvoju kažką panašaus, kaip Aša. Ventspilyje jau buvom 2 kartus, bet be nakvynės, tai noriu paklausti, kaip Jūs keliavote, juk tas keltas man rodos ne kiekvieną dieną. Nakvojote Ventspilyje? O paskui, berods tas keltas atplaukia ne į patį didžiausią Saaremos miestą, kaip ten? Vienu žodžiu, kuo daugiau praktinių patarimų ax.gif
Atsakyti
Stai mano patirtis keliaujant i Saaremaa: buvau keturias vasaras is eiles: kai musu tautieciai lekia i Palanga, tai mes taip lekdavom i sia nuostabia Estijos sala. Per keturis metus marsruta "atidirbome" itin tiksliai ir paskutinius metus vaziavome kaip namo...smile.gif O plaukimas geriausias ir patogiausias yra is Piarnu miesto Estijoje. Keltai vasara kursuoja kas valanda, o nuo Vilniaus iki Piarnu mazdaug 6-7 valandos kelio, nors jos visiskai neprailgsta, kadangi vaziuojama greikeliu via baltica, kuris driekiasi Baltijos juros pakrante. Pacioje saloje ramybe, tyla, romantika... wub.gif Tusti papludymiai, pusimis dvelkianti gaiva. Visada apsistodavome kempinge, kuriuo ir iki siol tebesame suzaveti - virtuve su visa iranga, dusai, galimybe naudotis internetu, zvejoti tvenkinyje, uzsisakyti pirti. Ir visa tai pusu ir kadagiu miskelyje. Kadangi mes gyvenome palapineje, tad kaina buvo tikrai prieinama, taciau galima apsistoti ir nameliuose. O dienotvarke lygiai tokia pat kaip ir kokiam Lietuvos pajury - ryte pasivoliojimai tusciam pliaze, pasipliuskenimas juroje, o popiet - pasizvalgymai po sala ar vaziavimas i salos centra ir didziausia miesta - Kuresaare.
Islaidos: tikrai menkesnes, nei Lietuvoje, kadangi nera jokiu "trali vali" po kavines, barus ar atrakcionus, maisto gaminimas vyksta kempinge, produktu nusiperkama aplinkiniu miesteliu parduotuvelese.
Poilsis: tikrai nepakartojamas - nieks tau nelipa ant galvos ir toks dalykas, kaip kovojimas gun_rifle.gif del geresnio smelio lopinio neegzistuoja. Gali klaidzioti pajuriu istisas valandas ir sutikti vos pora zmoniu.
Veikla: jos tikrai galima prisigalvoti - aplankyti Kuresaare pili, Saaremaa svyturi, krateri, malunus, strutyna, netiketai atrasti kvapa gniauzianciu skardziu... O jei uzklupo lietus - uzsukti i baseina ir pora valandu atsigauti nuo gyvenimo kempinge.
Kokybe: skandinaviska uz lietuviska kaina.
Aplankyti ir atsipalaiduoti tikrai verta... 100 kartu geriau nei musu Palanga mociuciu... assa.gif

http://www.tehumardi.ee/modules/index/ <--- cia galite rasti visa informacija apie kempinga, kuriame buvom apsistoje. Sis kempingas tikrai vienas geriausiu saloje (nakvyne zmogui palapineje parai - 2,5 EUR) Visa savaites kelione keturiems zmonems - apie tukstantis litu.

http://www.saaremaa.ee <--- cia rasite visus kempingus ir visa visa info apie sala ir jos izimybes.

QUOTE(Habibi @ 2007 07 12, 12:35)
vadinasi pasienyje reikia pirkti ju draudima?

Tikrai nereikia.

QUOTE(bite maja @ 2007 07 13, 10:05)
O kas nors buvot Durmitore? aš galvoju gal vertėtų pernakvot Zablajak ir pasisukinėt ten po apylinkes šiek tiek  g.gif

Buvau. Dvi naktis nakvojom Žabliake. Nors tuo metu norėjau greičiau prie jūros, bet nesigailiu, kad ten užsukom. Bus ką pamatyti mirksiukas.gif Už Juodojo ežero stūkso Juodasis kalnas (Crna Gora), turbūt nuo jo ir valstybė gavus pavadinimą. Vaikščiojimo trasos, kopiant link ledo urvų atsiveria nerealūs vaizdai, patenki į vietą, kur susimaišę metų laikai: žydi gėlės ir tarp žolių driekiasi sniego ploteliai. Visa tai apsupta kalnų. Tiesa, mes iki ledo urvų su vaikais nespėjom užkopt, gal jums pavyks. Yra ir daugiau įdomybių, Žabliako turizmo centre reik pasiimt planą. Jei iš Žabliako važiuosite ne į Nikšicą, o į pagrindinį Užicės–Podgoricos kelią, tai jūsų trasa eis palei Taros kanjoną, kuris pagal didumą (gilumą) yra antras pasauly po Kolorado kanjono. Tara turi krioklių ir garsųjį tiltą, kuris čia buvo įdėtas temos pradžioje. O dar Durmitoro pakrašty yra Pivski monastyr, bet mes jame nebuvom ir aš taip ir nežinau, ar jis pavadinimą gavo nuo alaus. Gal jūs užvažiuosit ir mums pasakysit? mirksiukas.gif

QUOTE(bite maja @ 2007 07 13, 12:47)
dar vienas klausimas -  ar realu su viena nakvyne nuvažiuot iki to Žabliako? iki Serbijos kelias kaip ir normalus  g.gif . pernakvot, kur nors Vengrijoj už Budapešto. ar nelabai?

Tiesą sakant, nežinau, ar realu. Gal, jeigu išvažiuosit dar naktį, jei važiuodami keisitės prie vairo, jei niekur neužtruksit (nebus didelių eilių prie sienų)... Pasiskaičiuokit kilometražą.
O į Serbiją jums būtinai reikėtų įvažiuoti bent priešpiet, nes, tarkim, atkarpą nuo Belgrado iki Užicės (atrodo, 230 km) mes įveikėm tik per penkias vakandas (tiesa, dar valgėm kaimo knaipėj, bet ilgai ten neužtrukom). Todėl, kad tame dviejų juostų gan siauram kely nuolat painiojasi traktoriai ar autobusai-pensininkai, kuriuos ne taip paprasta aplenkt, nes iš priekio irgi srautas. Bet mes buvom rugpjūty, gal jums tokie kamščiai nepasitaikys g.gif
Atsakyti
Updike, sutinku drinks_cheers.gif Super salytė. Mes ten porą kartų buvom užsukę. Net po Suomijos ji atrodė tikrai puikiai. Tie laukiniai paplūdimiai super thumbup.gif Dar ir dabar grožiuosi foto, o kitą vasarą ir mūsų planai linksta ten smile.gif
Tiesa, ir šalia jos esanti Huima nuostabi - ji dar laukiškesnė, žmonių mažiau, tik gamta, gamta ir gamta, o Baltijos jūra neįtikėnai kitokia doh.gif
Atsakyti
2002 matai buvau Estijoje, Taline ir likau apkereta tuo miestu dar dabar kliedziu apie ji, ten net jura kitos spalvos, oras dregnas, truputi saltesnis nei pas mus, bet va miestas-labirintas (nuo kalno taip atrodo) . Super, paaugs vaikas vel noresiu vaziuoti wink.gif
Atsakyti