Įkraunama...
Įkraunama...

Oras per vestuves

Jau nedaug laiko liko iki vestuviu - todel oro prognozes turetu buti gana tikslios,
deja, jos nekokios - lis, pūs stiprus vėjas..........

Kuo galima butu pakeisti planus vazhiuoti i gamta su 20 zhmoniu? Esu ish Vilniaus, o planavome iki Traku pavazhiuoti.

Patarimu noreciau sulaukti shiandien arba rytoj, nes paskui bus per velu.

Ish anksto nuoshirdzhiai dekoju.

Atsakyti
Labas,

Prisidedu prie temos. Šiandien antradienis. Vestuvės 25 dieną. Pasirodo, kad lietus nenustos. Kaune. Panašu, kad fotografavimuisi liks botanikos sodo šiltnamis (taip visų išbrokytas).


Ech...
Atsakyti
Netikekit tomis oru prognozemis, ypac is interneto. As pries savasias vestuves irgi stebejau, tai prisinervinau iki negalejimo. Internetas iki antradienio pranesinejo lietu, po to saule, po to vel lietu. Kiekvienas tinklapis rode vis kitaip. Galiausiai 4dieni sinoptikai per telika pranese nerealu lietu su perkunija, skvalu. As tada isvis nuleidau rankas. Penktadieni vakare, pries vestuves, kaip pradejo lyti, tai maniau bus sakes, o ryte taip issigiedrijo. Buvo thumbup.gif
Beje, Jus turbut rinkdamiesi data numanete, kad tikimybe lietui didele, juk ruduo sad.gif
Bet Jus nenusiminkite, viskas bus OK.
Vilniuje gal i Belmonta galima butu, juk ten yra tos lauko pavesines, gal prasisviestu tai ir pasifotkintumet gamtoje. Tik pasirupinkit siltesniu rubu ir ypac didelius skecius. O trakuose, jei lietus tai vienintele vieta pati pilis, ten irgi yra stogas. Daugiau tikrai nezinau.
\O kaunieciams gal rumsiskese yra kokios pavesines, galite bandyti nulekti ir apziureti,
Mano patarimai tik tokie g.gif
Atsakyti
Na va, smagu, kad ne vienai man tokios problemeles tongue.gif

P l e a s e h e l p a n y b o d y ...............

Tiesa, mano vestuves penktadieni - t.y. 24 d.

Papildyta @ [mergetime]1095750740[[b]*0nora0 rgetime] [/b]
Aciu Sypsena uzh patarimus wink.gif ir svarbiausia - uzh nuraminima smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 0nora0: 21 rugsėjo 2004 - 09:13
veikėjas, kad toje Botanikos sodo oranžerijoje tos vietos taip ne per daugiausiai g.gif Takeliai siauroki - ar nebijo merginos sijonų padalkų susiplėšyti ar suterlioti? rolleyes.gif
Rumšiškėse tikrai yra pastogių ir į namelius įleidžia wink.gif Jei pragiedrėtų ir kieme gražios foto gautųsi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sinuhe: 21 rugsėjo 2004 - 09:29
QUOTE (Sinuhe @ 2004 09 21, 09:28)
veikėjas, kad toje Botanikos sodo oranžerijoje tos vietos taip ne per daugiausiai g.gif Takeliai siauroki - ar nebijo merginos sijonų padalkų susiplėšyti ar suterlioti? rolleyes.gif
Rumšiškėse tikrai yra pastogių ir į namelius įleidžia wink.gif Jei pragiedrėtų ir kieme gražios foto gautųsi thumbup.gif

Na Rumšiškės yra atmestos. Mes išmetėm visas tradicijas iš vestuvių.. todėl ir kaimitišką aplinką taip pat reiktų išmest smile.gif) Plius laiko neturim tiek, kad iki ten varyt.

Bijom mes to botanikos sodo. Visi sako, kad nuotraukos visų tos pačios tik veidai kiti.

Bet ką daryt? Jei nelis.. varysim į jachtklubą ir pažaislį. Bet jei lis - nežinau alternatyvų.

Pabandysiu dar su fotografe pašnekėti. Ji gi turės patirties tuo klausimu (nors kai užsisakinėjom prieš kelis mėnesius - rekomendavo botanikos sodą).
Atsakyti
na mums pasiseke per vestuves, beveik nelijo, oru prognozes is interneto, priesingai nei sypsenai buvo labai tikslios, net valandos tikslumu buvo atspeta, kada lis, o mes tuo metu laive buvom, tai dzin jau buvo tongue.gif
Atsakyti
As buvau susidariusi 2 marsrutus: 1 jei lyja
2 jei nelyja
Kadangi ryte nelijo, viskas vyko pagal pirmaji. Bet labai greit pradejo lyti... Kazkaip nebebuvo minciu nieko keisti smile.gif Buvom 8+fotografas ir turejo tik 2 skecius, bet kazkaip nieko. Nuotraukose visai nieko nesimato (na, patys siek tiek matom- kam plaukai truputi sulipe, kam garbanojasi nuo dregmes laugh.gif )
Be to- del salcio: sveciai , manau, bus pasirupine ir tures koki svarkeli ar megstuka- nesusals smile.gif O del jaunuju... na, as turejau svarkeli, bet taip ir neissitraukiau jo- man buvo karsta!!! Kazkoks karstis is vidaus kilo smile.gif
Pamatysit, viskas bus ok smile.gif Sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE (veikejas @ 2004 09 21, 10:03)


Bijom mes to botanikos sodo. Visi sako, kad nuotraukos visų tos pačios tik veidai kiti.

Bet ką daryt? Jei nelis.. varysim į jachtklubą ir pažaislį. Bet jei lis - nežinau alternatyvų.

Pabandysiu dar su fotografe pašnekėti. Ji gi turės patirties tuo klausimu (nors kai užsisakinėjom prieš kelis mėnesius - rekomendavo botanikos sodą).

na ko as labiausiai nenorejau tai i botanikos soda vaziuoti,bet turejom nedaug laiko ir vistik i botanke varem,oi kaip buvau susiraukus mad.gif ,bet nuotraukos nemanau,kad nevykusios gavosi,o juostoje tai isvis thumbup.gif Dabar esu patenkinta,kad ten vaziavom wub.gif
Manau daug kas priklauso nuo fotografo ir filmuotojo g.gif
beje dabar daug kas vaziuoja i rumsiskes velgi nuotraukos pas visus panasios,rugiu laukas ir tt.
As manau,kad ir kur vyktu fotosesija,nuotraukos bus nuostabios,nes tai bus jusu svente,tegu kiti sako ka nori,juk kiekvienas zmogus i viska ziuri savu kampu biggrin.gif
o jei lis nuotraukos su skeciais gautusi labai originalios biggrin.gif teisingai rasei,kad fotografai juk turi sioje srityje patirties ir tikrai neliksit be nuotrauku wub.gif
Atsakyti
pamenu, kaip pergyvenau, kad tik nelytu per mano vestuves. o saulute sviete nuo pat ryto clap.gif tad iki paskutines minutes tikekites geriausio. ta savaite, kai buvo mano vestuves, oras buvo ne koks, bet savaitgaliui pasitaise. tad per daug nenusiminkite.
Sutinku su leduke, kad daug kas priklauso nuo fotografo ir filmuotojo. atrodo vietos tos pacios, bet kai padaro nuotraukas, tai visi issizioja tongue.gif be to, jie tikrai turetu zinoti kur galima tokiu atveju nuvaziuoti, ne pirma karta vestuvese juk. mes norejom i Trakus vaziuoti ir eiti i pacia pili pasifotografuoti. Manau ten butu galima puikui nuotrauku padaryti. Be to, vis viduje, o ne lauke... kokioj menej, ant senovinio suolo rolleyes.gif
Atsakyti
xa xa xa
Kokie visi gudrus - filmuotojas ir fotografas patars....

Mes neturim tiek babkiu, kad samdytis fotografa, filmuotoja ar muzikantus - patys galvosim, kur vazhiuoti ir kur nuo lietaus dingti.

Bet jau shiandien per ta reklamuota www.gismeteo.ru pasizhiurejau - tai 24 d. tik vakare lyti turetu- tai kad gal ir viskas pavyks su gamta ir tusu prie traku smile.gif
Atsakyti
QUOTE (0nora0 @ 2004 09 22, 08:24)
xa xa xa
Kokie visi gudrus - filmuotojas ir fotografas patars....

Mes neturim tiek babkiu, kad samdytis fotografa, filmuotoja ar muzikantus - patys galvosim, kur vazhiuoti ir kur nuo lietaus dingti.

Bet jau shiandien per ta reklamuota www.gismeteo.ru pasizhiurejau - tai 24 d. tik vakare lyti turetu- tai kad gal ir viskas pavyks su gamta ir tusu prie traku smile.gif

Nepergyvenk-tikrai viskas pavyks,zinok,kad tom vestuvinem dienom oras jau jaunuju uzsakytas buna laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti