Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės ir laidotuvės

Bambiziuke, tai atsitiko mano beveik tėviškėje, Plateliuose cry.gif

žinau tą vietą, kai nardėm ežere dar matėm lektuviuko nuolaužas ežero dugne...

Tikra tragedija ten buvo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2005 04 28, 18:20)
Bambiziuke, tai atsitiko mano beveik tėviškėje, Plateliuose cry.gif

žinau tą vietą, kai nardėm ežere dar matėm lektuviuko nuolaužas ežero dugne...

Tikra tragedija ten buvo sad.gif


Jo ten pat, nes as ir netoli gyvena, as kilusi is Mazeikiu, tai visos laidutuves vyko tenais... Visi gedejom sad.gif
Atsakyti
Aina sau, kokios kaip kurių vestuvės skaudžios. Net nebūčiau pagalvojus, kad realiam gyvenime taip būna sad.gif Kas liečia vestuves tokiu atveju, aš manau, kad neatidėliočiau. Kaip jau sakė anksčiau rašiusios, vestuvės suplanuotos, užpirktos, o mirties negali suplanuoti niekas. Per mano pusseserės vestuves, buvo laidojama jos labai gera kaimynė. Kai antrą dieną šventėm - ją kaip tik išnešinėjo pro šalį su karstu... Jaunieji paprašė muzikantų, kad tuo metu negrotų, o visų kitų paprašė šiek tiek ramybės. Kas keisčiausia, kai numirė ta kaimynė, jie ėjo prašyti, kad ją pašarvotų ne namie. Sakė, kad supranta kaip yra skaudu, bet tikėjosi, kad prašymą priims. Keista, kaimynai atsisakė, ir mirusią moterį pašarvojo vos ne už sienos...
Atsakyti
prieš savaitę netikėtai ant mano rankų darbe dėl širdies nepakankamumo mirė mano tėtis...
viskas suruošta, iki vestuvių 2 savaitės ir viskas, nebėra tėčio, kuris vestuvių taip laukė...
savaime suprantama vestuves atidėjome... metams...
taip sunku be jo... ir dėl mamos bijau, nes jie buvo labai artimi ir kitąmet būtų šventę santuokos trisdešimtmetį...
Atsakyti
Šiandien skaudžios kaimynų vestuvės sad.gif Vestuvininkams vykstant automobiliu švęst antrą dieną, į juos įsirėžė kitas automobilis. Vienas svečias žuvo, sunkiai sužeisti nuotakos tėtis ir teta, dar du svečiai komos būsenoje. Iš gražios dviejų žmonių šventės- laidotuvės. Baisu...
Atsakyti
Siaubas, kokiu baisiu istoriju jis cia prirasete. Net siurpas per nugara nubego.
Atsakyti
likus 5saV iki musu vestuviu mire mano senele....ilgai svarstem ar galim tuoktis... g.gif bet mum pasake taip: nemanau kad tavo senele noretu kad jus atidetume savo vestuves....
Atsakyti
O pas mus tai si met buvo nelaime. Sese buvo suplanavusi svesti didziaja svente spalio 1 diena, bet rugsejo 26 mire musu senelis (mamos tetis) jis isrgo cukralige, bet mirtis buvo visai netiketa. Sese galvojo nukelti vestuves, nes treciadieni palaidojom seneli, o sestadieni vestuves. Bet visi uzprotestavo, kad visi sveciai sukviesti, viskas uzsakyta, sumoketa, jaunieji galvojo atsisakyti muzikantu, bet neatsisake. Tai vestuvese linksmintis negalejo mama, du jos broliai ir mociute (atsivezem ir ja i vestuves, kad nebutu viena) juolab kad visa svente vyko 200 km nuo seneliu namu. Ir viskas visai sauniai pavyko, bet aisku butu buve viskas linksmiau.
Atsakyti
o mes vestuves šventėm metais vėliau dėl vyro tėvo mirties. vestuvės buvo savaitę po tėvo mirties metinių. jo motina buvo kažkokia kaip žemę pardavusi. vyras man paaiškino, kad ji šiaip tokia yra. nors mano vyro tėvai virš 70 metų amžiaus, tad gal rimtai per daug nesilinksmino dėl savo garbaus amžiaus?
Atsakyti
oj kaip gerai kad yra tokia tema. Mano ir vienai, ir kitai mociute gydytojai rado po vezi ir gan pazengusioje stadijoje. Jau buvom pradeje galvoti apie vestuves nuo spalio. Niekaip negalejau apsisprest ka daryt. Bet pagalvojau, kad jei vestuves atidesim , tai kaip ir reiks kad laukiam mirties, taigi nusprendem vis del to tuoktis. Kad ir kas nutiktu, manau svente ivyks. Labai ramina jusu visu komentarai sitoje temoje. Aciu! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taya @ 2006 04 01, 17:01)
oj kaip gerai kad yra tokia tema. Mano ir vienai, ir kitai mociute gydytojai rado po vezi ir gan pazengusioje stadijoje. Jau buvom pradeje galvoti apie vestuves nuo spalio. Niekaip negalejau apsisprest ka daryt. Bet pagalvojau, kad jei vestuves atidesim , tai kaip ir reiks kad laukiam mirties, taigi nusprendem vis del to tuoktis. Kad ir kas nutiktu, manau svente ivyks. Labai ramina jusu visu komentarai sitoje temoje. Aciu! bigsmile.gif


Nemanau kad verta buvo atideti. Neaisku kaip toli liga pazengusi. Gal mociutes dar spes ir vetuves pamatyti! Gal jos dar gyvens kokis 3 metus. Ir lauktumet tuos 3 metus? Aisku galima ir palaukti, cia juk ne gimdyti... bigsmile.gif O mirties nesuplanuosi verysad.gif Nors ir tai i manoma bigsmile.gif (juodasis jumoras) blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aiskauda @ 2006 04 01, 20:17)
Nemanau kad verta buvo atideti. Neaisku kaip toli liga pazengusi. Gal mociutes dar spes ir vetuves pamatyti! Gal jos dar gyvens kokis 3 metus. Ir lauktumet tuos 3 metus? Aisku galima ir palaukti, cia juk ne gimdyti... bigsmile.gif  O mirties nesuplanuosi verysad.gif  Nors ir tai i manoma bigsmile.gif (juodasis jumoras) blush2.gif  blush2.gif


Tai va, todel ir nebeatideliojam nieko, o visu pajegumu pajunge vestuviu planavimo rezima smile.gif
Atsakyti