Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ir kur švęsti vaikų gimtadienius?

šventėm tam Prospere, aplinka faina, svečiams ir vaikams patiko, bet kas link aptarnavimo, net nevardinsiu, nes visiška tragedija, buvo nuotaika dėl to visiįškai sugadinta, nieko niekas nesusiderinęs, neparuošęs, nepapuošta, vos įleido prieš 15 min. iki baliuas, dar tvarkė kažką...ne taip, ne laiku, barmenės atsipūtusios, aš pati indus rinkaus...ech
Atsakyti
Mes jau greit svesim pirmaji gimtadieni clap.gif , tai dabar mano galvos skausmas nr 1. biggrin.gif Galvoju , kad tokiam pypliui , jau vaikstanciam , tiktu trumpas leliu spektakliukas , kazkas panasaus kaip Meta Meskinija per telika . Mano maziui labai patinka , o ir kitiems sveciams 1,5 2,5 ir du 7 metu + paauglei sesei, turetu but thumbup.gif , na dar kad gimtadienis truktu ilgiau kaip 5-10 min , galetu vaikus koks klounas palinksminti rolleyes.gif . Bet visa beda ta , kad Klaipedoj nera pasirinkimo sad.gif , o i Maxsima mums per anksti . Negi reiks paciai leles daryt ir vaidint g.gif biggrin.gif
Atsakyti
clap.gif Musu panelytei irgi arteja pirmasis gimtadienis.Svesim namuose,ispuosim balionais,pasikviesim daugiau vaiku.Viena drauge savo 2.gif ,kai buvo metukai,leido su tortu daryt ka nori.Tai sake vaizdas buvo tikrai geras,jie ir dabar linksmai prisimena ta gimtadieni biggrin.gif Tas tortas mazylei buvo thumbup.gif Aisku ji siaip neduoda saldumynu,bet ta proga leido siek tiek. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (happymother @ 2004 09 12, 20:17)
Ka pernai daret per gimtadieni? MAKSI?

Oi kiek darbu, ner kada prisest.

Musu gimtadienis bet kokiu atveju yra svente, nes jis per Kaledas. clap_1.gif Vienu metu dukryte nesupranto, kad cia jo gimtadienis. Buvo svente, daug dovanu tik mazajai. Sventeme namuose, salia kaledu eglutes, su tortu ir zvakute. Visi zaideme su jos naujais zaislais.

Bet jau siemet, kai dukryte wub.gif viska supranta ir daug sneka, noriu, kad ji atsimintu ilgiau ir kad smagiai paseltu su vaikais be musu, didziuku. Jau tikrai nusprendeme, kad jai turetu patikti Euroopoje. thumbup.gif Bet tik kaip ten viskas bus per Kaledas? g.gif Manau, kad yra sansu, jog nepavyks butent gimimo diena ten praleisti. g.gif

Smagaus jums gimtadienio. clap_1.gif
Atsakyti
maksi, zinok, i Europa dvimeti jau gali drasiai leisti, mes ten sventeme saviskes 2 metukus pernai, tai buvo smagu, nes ten ant torto stato toki fejerverka, uzsiima su jais, ir tos pora valandeliu labai greitai praeina, tik siulau kuo ansciau rezervuoti staliuka, kad galetumete rinktis valanda ir diena, nes per kaledas gali buti anslagai..
Atsakyti
Dar nepamineta liko Vilniuje Pilies gatveje esanti Forto Dvaro kavine -ten kambariukas vaikams, kuriame sedi tokia teta ir kepa sausainiukus su vaikais. Yra prijuosteles vaikams, per gimtadieni tai buna atrakcija. Ten visi zaisliukai, deliones - tik is medzio..
Atsakyti
Mes ka tik atsventeme savo 1 gimtadieni. Papuosiau kambari. Padariau balionu girlianda is www.balionai.lt , siap surisome po 4 balionus su dovanu juostelemis ir padejome ant sekcijos. Labai graziai atrode zemyn kabantys balioni, pav. 1 apvalus, kitas ilgas ir plonas ir taip ivairiu spalvu, panasiai kaip dziungles atrode. Labai neblogai atrode uzrasas "su gimtadieniu"ir ivairiu spalvu popieriaus lapu po 1 raide atspauzdinau kompu, paivairinimui atspauzdinau spalvinimo paveikslesliu ir prie to paciu pakabinau. Tai pigus, greitas ir gerai atrodantis kambario papusimas. Nupirkau konfeti, labai patiko truputi didesniems vaikams, bet dar vis siurbdama namus atrandu ju uzsilikusiu. Dar leidau vaikui paciam valgyti torta, tik tas tortas toks kietas buvo, tai nelabai patiko ir greitai nuo jo pabego.
Vienu zodziu balionu buvo apie 150vnt. Nevisai pigiai isejo, tai sakiau kitam gimtadieniui atsisakysiu balionu girliandos (kambaryje, be to, pirmas darbas nevuvo tokio efekto kokio tikejausi). Labai apsimoka padaryti uzrasa is skirtingu spalvu pop. lapu. ir pigu, ir greita, ir vaizdas neblogas.
Atsakyti
aš taip pat manau, kad 1, o gal net ir 2-rą gimtadienį tikrai vertta daryti namuose, o ne kur kitur, antraip gaunasi tik šventė kitiems, bet ne jubilijatui, o jam-sumaištis ir tiek blink.gif .Akcentas-valgių puošimas.Dabar knygynuiose ir prekybos centruose yra labai puikių knygų (aš nusipirkau net 2), apie vaikų gimtadienio maistą, žaidimus, kambario papuošimą.1m,. vaiko gimtadieniui galite dar papuošti tokiom juostom ryškiom, nebrangiom (yra prekybos centruose-Serpantinai), Akropolyje balionų skyriuj yra balionai su užrašu 'Su gimtadieniu" thumbup.gif, vaikams galiam nupirkti dažų kūnui, lipdukų, kad pasijuoktų wink.gif .
2-3m. vaikams geraiusia "LAUKINIUOSE VAKARUOSE"arba Mak Donaldse,kVEPSĖJE,Čili picerijose;

nuo 3-4m.-rekomenduočiau Nykštukų kavinę, Prospero žirgyną, Žiogelio kavinę;

Akropolyje, Europoje ir Mauglyje man per triukšminga, bardakas blink.gif , su kokias 6-mečiais ten eit nebent. g.gif .
Kiek žinau, dar organizuojama Medininkuose, Amatinikuose, bet nesu ten dariusi.

Vyresniems tai tik ir bouilingo klube ar pan. wink.gif
Mano 7-metė jau pati prašosi kitą gimtadienį darytis namie wink.gif , nori pati prisidėti prie puošybos, šventės kūrimo wink.gif , taigi, vyresni jau turėtų rinktis patys smile.gif .Manau, mano patarimai iš patirties kuriai nors bus naudingi, sėkmės ir gražių gimtadienių heart.gif
Atsakyti
Mes si sestadieni svesim sunaus 5 metukus Apollo boulinge (Akropolyje). Kazkaip pas mus vaikai judrus, nori veiksmo, jau dabar kliedi, kaip kamuoli metys. Ten takelis specialiai vaikams yra (su uzdarais sonais). Uzsakem ten vietoj torta, sake picas kepa, vienu zodziu ziuresim. Parasysiu po visko. Tiesa vaiku amzius bus nuo 4 iki 12 metu, be to bus keletas teveliu, tai jei vaikams atsibos zaisti, teveliai pades thumbup.gif
Atsakyti
cia Ispanijoj tai svenciami gimtadieniai namuose taip-iskabinamos popierines girliando,daug balionu,ant duru iskaba kieko gimtadienis ir kiek metuku,bei yra pakabinamas toks maisas su saldainiais,kuriame yra keletas virveliu...laimingasis tas,kuriam patraukus virvele,saldainiai isbyra...na aisku vienkartiniai indai su vaikiskais paveiksliukais ir pan.

na man si tema skaudi,nes viskam buvo ruostasi,o mazoji visa savaite sirguliavo...taip linksmai ir neatsventem sad.gif
Atsakyti
mes ka tik po savo pirmo gimtadienio sventes!be to -tai buvo dviguba svente-sventem ir krikstynas kartu!net nebeturejau laiko paruosti kambario!bet mano anyta labai graziai is tiulio ir padarytu medziaginiu rozyciu papuose stalair taures.visas pagrindinis balius ir torto valgymas vyko ne namie,todel labai nepavargau,nes nereikejo kuistis virtuvej.nors mazoji jubilijate labai isvargino.
Atsakyti
Mes jau senokai atšventėm dukrytės gimtadienį .Manau ,kad gerai padarėme ,jog nekėlėme triukšmingos šventės .Karolinos pasveikinti atvyko seneliai ,krikšto tėveliai .metukų sukaktį švenčiančio vaiko nereikėtų varginti prisikvietus gausybę svečių .Tai -šeimos šventė .Aišku minint tokią svarbią sukaktį nereikėtų pamiršti torto , balionų ,įsimintinų dovanėlių .
Atsakyti