Įkraunama...
Įkraunama...

Geras endokrinologas Klaipėdoje

QUOTE(ataner1973 @ 2012 09 28, 19:28)
Labai gera gydytoja "Avimedos" klinikoje Rima Zarankiene.

Pritariu 4u.gif
Atsakyti
Labukas visiems.noriu perspeti ! nesikreipti pas Indiana Petrauskiene.turiu problemu su hormonais,skydliaukes funkcijos sutrikimu.... o ta miela daktare israse tik maisto papilda ir nukreipe kur eiti ir nusipirkti.... thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena, reikia vaikų endokrinologo Klaipėdoje. Radau Vainienę Sigitą, gal kokių atsiliepimų ar rekomendavimų, labai norėčiau.
Dėkoju
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2014 04 10, 14:22)
Laba diena, reikia vaikų endokrinologo Klaipėdoje. Radau Vainienę Sigitą, gal kokių atsiliepimų ar rekomendavimų, labai norėčiau.
Dėkoju


Mes pas šią gydytoją lankėmės porą kartų, paliko gerą įspūdį. 4u.gif
Atsakyti
sveiki

man reiketu nesciuju endokrinologo turiu siuntima is savo genekologo,siaip patare vaziuoti i kauna bet sake kad ir klp yra ,gal jus ka zinote ir patarti galetumete?
Atsakyti
QUOTE(inni @ 2014 06 04, 16:46)
sveiki

man reiketu nesciuju endokrinologo turiu siuntima is savo genekologo,siaip patare vaziuoti i kauna bet sake kad ir klp yra ,gal jus ka zinote ir patarti galetumete?

mano gyd. minėjo, kad geras endokrinologas yra Pangonis. tačiau, ar jis specialiai nėščiųjų? to negaliu atsakyti.
Atsakyti
gal zinot kaip Poškienė ? uzsiregistravau pas ja pirmadieniui ax.gif
Atsakyti
keleta metu lankausi pas gydytoja A. Pangini, jis dirba gimdymo naru poliklininkoje universitetineje ligonineje, daug endokrinologu gydytoju esu pakeitusi, bet apie si tikrai galiu uzgarantuoti ne vienai, kad jis puikus gydytojas smile.gif 4u.gif 4u.gif mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas vakaras.
Gal galite patarti gera vaikiska endokrinologa Klaipedoje arba Kaune. Gyliene ir Vainiene nesiulyti.
Atsakyti
QUOTE(Marijka_lt @ 2014 07 09, 20:44)
Labas vakaras.
Gal galite patarti gera vaikiska endokrinologa Klaipedoje arba Kaune. Gyliene ir Vainiene nesiulyti.

man ši labai patiko: Vaikų endokrinologė - med. m. dr. Rima BĖRONTIENĖ (Kaunas)
Atsakyti
Buvau pas Sigita Gailiuniene . Lankiausi del skydliaukes pirma kart. Nepatiko.
Tokio salto atsainaus darbo retai kada sutinku....
Atsakyti
As lankiausi jurininku ligonineje pas Jurate Varanavičiene.Labai svelni maloni gydytoja.Lankiausi tik viena karta tai man patiko.Gal dar kas pas ja lanketes?Kaip ji jums?
Atsakyti