Įkraunama...
Įkraunama...

Cezario salotos

QUOTE(Asarele @ 2007 01 03, 10:59)
merginos,
buvau IKi, buvau Rimi, bet to specialaus padažo Cezario salotoms niekaip nerandu. Gal as nematau? kokios ten firmos jis?  g.gif



man ta pati beda buvo, tai net maximoj pardavejos pagalbos paprasiau, bet ji taip ir nesuprato ko as noriu, vis klause kas tas Cezaris, ar tai prieskonis, ar tai firma, ar pavadinimas lotuliukas.gif
gal pas mus nera to padazo pirkt paruosto blink.gif as pamenu kai buvau UK kazkada tai ten parduotuvese tikrai buvo specialus padaziukai Cezario salotoms
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wow: 03 sausio 2007 - 10:11
QUOTE(wow @ 2007 01 03, 12:07)
man ta pati beda buvo, tai net maximoj pardavejos pagalbos paprasiau, bet ji taip ir nesuprato ko as noriu, vis klause kas tas Cezaris, ar tai prieskonis, ar tai firma, ar pavadinimas  lotuliukas.gif
gal pas mus nera to padazo pirkt paruosto  blink.gif as pamenu kai buvau UK kazkada tai ten parduotuvese tikrai buvo specialus padaziukai Cezario salotoms


gal kokioj Norfoj rasciau smile.gif ? g.gif Ten dar nesilankiau..
o Maximoj tai tos pardavejos, prekiu deliotojos retai kazka zino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Asarele @ 2007 01 04, 11:08)
gal kokioj Norfoj rasciau smile.gifg.gif Ten dar nesilankiau..
o Maximoj tai tos pardavejos, prekiu deliotojos retai kazka zino biggrin.gif



kazkaip nemanau kad Norfoj butu, ten niekada nieko gero nebuna lotuliukas.gif
Atsakyti
gal kas zino cezario salotu recepta su vistiena?
Atsakyti
QUOTE(Andrejos mama @ 2007 01 04, 20:24)
gal kas zino cezario salotu recepta su vistiena?

o kodel isvis kazkokia mesa turetu buti Cezario salotose? g.gif
Tai jau nebus cezario salotos.

Pagal mane - ten ieina tik permezano suris, padazas, dziuveseliai, kazkokios special salotos.

Nebent cezario salotu pavadinimas duodamas visokioms salotoms..

Atsakyti
QUOTE(Asarele @ 2007 01 05, 11:02)
o kodel isvis kazkokia mesa turetu buti Cezario salotose?  g.gif
Tai jau nebus cezario salotos.

Pagal mane -  ten ieina tik permezano suris, padazas, dziuveseliai, kazkokios special salotos.

Nebent cezario salotu pavadinimas duodamas visokioms salotoms..



dabar tu cezario salotu visokiu yra, prie viso ka parasei buna ideta arba sonine, arba vista arba lasisa arba nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wow @ 2007 01 05, 13:50)
dabar tu cezario salotu visokiu yra, prie viso ka parasei buna ideta arba sonine, arba vista arba lasisa arba nieko smile.gif


tai cia jau visokie nukrypimai smile.gif cezario salotom to nepavadinciau irnesakyk.gif

mirksiukas.gif
Atsakyti
tai va, visdelto pavyko rasti pirkti cezario padazo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Radau Akropolio Maximoj. Gal buvo ispirkta, kad anksciau neradau. Ten ant indelio uzrasyta American Ceaser dressing. Jau dariau salotas, tai galiu pasakyt kad visai skaniai gavos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Asarele @ 2007 01 05, 11:02)
o kodel isvis kazkokia mesa turetu buti Cezario salotose?  g.gif
Tai jau nebus cezario salotos.

Pagal mane -  ten ieina tik permezano suris, padazas, dziuveseliai, kazkokios special salotos.

Nebent cezario salotu pavadinimas duodamas visokioms salotoms..


kaip tai cezario salotos be mesos??? bet kurioj kavinej, bare, restorane tu gali rinktis ar nori tiesiog cezario salotu, ar su karsta vistiena, kalakutiena ir dar ten kazkuo buna, nepamenu g.gif , nes visad su vistiena valgau tongue.gif. megiamiausios mano salotos - socios, nekaloringos ir lengvai virskinamos thumbup.gif
Atsakyti
Nu cezario salotos yra skaniausias dalykas pasaulyje!! Per naujus metus su draugais vaziavom i Ryga ir ten vaiksciojom po skirtingus kabakus ir valgem cezario salotas. Siaip trejose vietose jos buvo visur: salotos ( man asmeniskai skaniausia icbergo), parmezanas, sonine ir skrebuciai. Siaip sonine tikrai daug kur ieina, kaip, beje, ir anciuviai. O vistienos, jautienu gabaleliai, cia yra jau paivairinimas:). Vienoj italiskoj kavinukej cezario salotos buvo nuostabiausios, kokios tik teko matyti...padazas bvo baltas ir sumaisytas su parmezanu, nu valgyciau ir valgyciau tokias.... thumbup.gif

Siaip as namuose darausi tokias salotas: icbergas, smulkiai supjaustyta ir suskrudinta sonine, truputi anciuviu, pomidoras, parmezanas ir skrebuciai. Visa tai uzpilu tokiu zaliu aliejiniu padazu. tik, deja, as ji perku is vieno musu restorano - picerijos ax.gif ....

Atsakyti
Man asmeniškai, kas skaniausia Cezario salotose, tai yra padažas, kurį daro ančiuviais, majonezu ir kiaušiniais berods.. JAV mūsų virtuvės šefas gamindavo pasakiško skonio padažą ir salotos buvo nuostabios wub.gif Žiopla, kam nepaprašiau aš to padažo recepto... doh.gif O internete kiek teko ieškoti, namie jis ne taip jau ir paprastai pagaminamas... Vis gundausi tuo American Ceasar padažu, kur Maximoj pardavinėja, bet kažkaip nesurizikuoju... Kas bandėt, ar verta? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2006 10 08, 17:00)
Man pačias skaniausias cezario su višitienos file gamina "Pizza arena" nu ten tai unreal essen.gif


Siu salotu receptas toks:
Pomidorai (porcijai 4 skilteles)
Aisbergo ir lietuvisku salotos lygiom dalim
Krutonai (pakepinti formines duonos kubeliai)
Smulkiai sukapoti kiausiniai
Tarkuotas Dziugo suris

Padazas:

Majoneza, alyvu alieju, acta ir trinta cesnaka isplakti mikseriu.

Viska isskyrus kiausinius ir suri sumaisyti su padazu, ant virsaus deti kiausinius ir suri.

Jei salotos su kepta vistiena, tai marinuota file iskepti ant groteliu ir supjaustyta juostelemis deti ant salotu.

SKANAUS!!!
Atsakyti