Įkraunama...
Įkraunama...

Buto planai

Gal tu savo buto planeli nuskanavus ar nufotkinus idek, koks kambariu isplanavimas, tai bus lengviau patarinet.
Pas mus virtuve 9,5 kv.m., bet vistiek griausim siena ir bus virtuve sujungta su koridorium. Nes koridorius siauras, tai nera kaip prasisukt jei keliese zmones rengiasi ir tamsu. Tai manau isgriovus bus didesne erdve, sienu maziau, sviesiau. Tik dizaina aisku paderint reikes...
Atsakyti
Jo, geriau idek planeli. Pas mane irgi standartinis 4kambariu, tai as sujungiau vonia su toletu, paskui panaikinsiu tamsu ir ji sujungsiu su kambariu ir darysiu spinta stumdomom durim ir dar griausiu dali kapitalines sienos, gausis kad bus isgriautas saliono kampas su koridorium, tai bus tada daugiau erdves. Tik va dar laukiu leidimu.
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2006 04 19, 18:29)
Jo, geriau idek planeli. Pas mane irgi standartinis 4kambariu, tai as sujungiau vonia su toletu, paskui panaikinsiu tamsu ir ji sujungsiu su kambariu ir darysiu spinta stumdomom durim ir dar griausiu dali kapitalines sienos, gausis kad bus isgriautas saliono kampas su koridorium, tai bus tada daugiau erdves. Tik va dar laukiu leidimu.


KristiTal, o kur tu pirmiausiai ejai del leidimu del kapitaliniu sienu griovimo? I butu uki? As galvoju gal ir man kampa saliono pagriaut - koks metras ar pusantro kapitalines sienos gautusi. Ir kiek leidimas kainuoja? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piene123: 19 balandžio 2006 - 18:05
QUOTE(Piene123 @ 2006 04 19, 18:01)
KristiTal, o kur tu pirmiausiai ejai del leidimu del kapitaliniu sienu griovimo? I butu uki? As galvoju gal ir man kampa saliono pagriaut - koks metras ar pusantro kapitalines sienos gautusi. Ir kiek leidimas kainuoja?  4u.gif


Is pradziu ejau pas seniunijos architekta, bet dar mane nusiunte i butu uki, kur gavau tokia anketa ir turejau surinkti daugiau nei 50%namo parasu. Paskui ja pridaviau seniunijos architektui ir po dvieju savaiciu gavau projektavimo salyga sar savadas, kazkas tokio. Su tuo jau ejau pas kita architekta, tai man tas kainuoja 700( jo darbas) ir kaip suprantu ant dienu tureciau gauti leidima sienoms griauti.
Papildyta:
QUOTE(KristiTal @ 2006 04 19, 22:43)
Is pradziu ejau pas seniunijos architekta, bet dar mane nusiunte i butu uki, kur gavau tokia anketa ir turejau surinkti daugiau nei 50%namo parasu. Paskui ja pridaviau seniunijos architektui ir po dvieju savaiciu gavau projektavimo salyga sar savadas, kazkas tokio. Su tuo jau ejau pas kita architekta, tai man tas kainuoja 700( jo darbas) ir kaip suprantu ant dienu tureciau gauti leidima sienoms griauti.


Tiesa, as gyvenu 8aukste is 9. Tai architektas sake kad jei buciau zemiau, tai butu nesiemes to kampo.
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2006 04 19, 12:29)
Laba visoms.

Gal galetumet pasidalinti savo patirtimi, idejomis ar pastabomis kaip standartini butuka paversti jaukiais graziais ir beabejo patogiais namais?
butent standartini 4u.gif

Na, tarkim as gyvenu standartiniame blokiniame name, kuriame virtuve - nepilni 6kv., vonia - nepilni 3kv., tiesa kambariai didesni, bet kaip mes vadiname "vagonai", koridorius - "kisene". Sienos kurias gal ir galima butu isgriauti, bet jos kapitalines, na ir pan. O sutalpinti reiktu nemazai ivairios buitines technikos, be to ir prasisukti kazkur reiktu 4 asmenu seimai.

Gal kas turit ir galit ideti nuotraukyciu blush2.gif

Viena is musu igyvendintu ideju: kadangi kambariai pereinami, pastateme siena ir atskyreme kambarius. gavosi ilgas koridorius. tame koridoriuje irengiame tamsu kambariuka, kuriame patalpinome skalbimo masina. tokiu budu ir taip maza vonios kambari neapkroveme.



mes savo standartini buta pertvarkem visiskai biggrin.gif ten kur buvo vonia pasidare virtuve kur virtuve vonia ir t.t. biggrin.gif gavosi thumbup.gif visi atpsta pamate
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2006 04 19, 23:45)
Is pradziu ejau pas seniunijos architekta, bet dar mane nusiunte i butu uki, kur gavau tokia anketa ir turejau surinkti daugiau nei 50%namo parasu. Paskui ja pridaviau seniunijos architektui ir po dvieju savaiciu gavau projektavimo salyga sar savadas, kazkas tokio. Su tuo jau ejau pas kita architekta, tai man tas kainuoja 700( jo darbas) ir kaip suprantu ant dienu tureciau gauti leidima sienoms griauti.
Papildyta:
Tiesa, as gyvenu 8aukste is 9. Tai architektas sake kad jei buciau zemiau, tai butu nesiemes to kampo.


Aciu uz info, as kai laiko turesiu irgi bandysiu aiskintis smile.gif Jei 700 tai dar galeciau norus igyvendint. Maniau, keli tukstanciai kainuoja, tai neapsimoka prasidet. Pas mus aukstas paskutinis.
Atsakyti
QUOTE(ausriuxa @ 2006 04 22, 11:59)
mes savo standartini buta pertvarkem visiskai  biggrin.gif  ten kur buvo vonia pasidare virtuve kur virtuve vonia ir t.t.  biggrin.gif  gavosi  thumbup.gif  visi atpsta pamate

Konkrečiau norėtųsi, gal kokią nuotraukytę galėtum įmesti smile.gif . Mes irgi planuojam sujungti balkoną su virtuve ir virtuvę su gyvenamuoju kambariu. Taip padidėtų ir vonia, nes sujungtume ją su dabartiniu praėjimu į virtuvę (į virtuvę praėjimas liktų tik iš kambario). Tai įvykdyti reikėtų išgriauti anga iš kambario į virtuvę ir iš virtuvės į balkoną. Gasdina, kad gyvename 5 aukšte iš 9 verysad.gif , tai nežinau, ar ryšimės rekonstrukcijai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(fleita @ 2006 04 22, 20:14)
Konkrečiau norėtųsi, gal kokią nuotraukytę galėtum įmesti  smile.gif . Mes irgi planuojam sujungti balkoną su virtuve ir virtuvę su gyvenamuoju kambariu. Taip padidėtų ir vonia, nes sujungtume ją su dabartiniu praėjimu į virtuvę (į virtuvę praėjimas liktų tik iš kambario). Tai įvykdyti reikėtų išgriauti anga iš kambario į virtuvę ir iš virtuvės į balkoną. Gasdina, kad gyvename 5 aukšte iš 9  verysad.gif , tai nežinau, ar ryšimės rekonstrukcijai  unsure.gif


...tikrai noreciau imesti,bet deja nemoku blush2.gif
beje musu namas murinis ir dar dekingas buvo tuo,kad visas sienas galima buvo grauti taigi viska isgrovem pasidarem toki kvardrata ir tada ant popieriaus viska modeliavom ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausriuxa: 23 balandžio 2006 - 09:38
Aš irgi bandžiau iš savo standartinio 3 kambarių buto padaryti kažką jaukesnio. Virtuvė buvo 8 kv.m, didžiulis koridorius 10 kv.m. ir trys kambariai 16 kv.m., 14 kv.m. ir 9 kv.m.. Išvertėm dvi sienas. Viena tarp koridoriaus ir virtuvės, o antra tarp 16 kv.m. kambario ir koridoriaus. Gavau 34 kv.m. erdvę, kurioje tilpo virtuvė su baru, židinys, minimalus prieškmbaris ir svetainė. Draugai sako, kad pas mus labai erdvu ir grąžu ax.gif
Jokių projektų su architektais nederinom, bet turim tik vienus kaimynus.
Atsakyti
QUOTE(Gauda @ 2006 04 25, 10:45)
Išvertėm dvi sienas. Viena tarp koridoriaus ir virtuvės, o antra tarp 16 kv.m. kambario ir koridoriaus. Gavau 34 kv.m. erdvę, kurioje tilpo virtuvė su baru, židinys, minimalus prieškmbaris ir svetainė.


Ech kaip noreciau foto pamatyt.... Gal galetum cia idet ar nuoroda kokiam nors internetiniam fotoalbume? Mes lygiai taip pat griausim. Virtuves ir koridoriaus siena(leidimo nereikia nes nekapitaline siena). Ir kambario-koridoriaus (tam reiktu leidimo, nes kapitaline). Tai bus kazkiek bendra erdve, o virtuve L formos, nes namas toks - is lauko ziurint virtuves siena su langu islindus, o kambario salia, bet giliau.
Dar norejau paklaust kur pas jus baras? Jis tame buvusiam koridoriuj gavosi ar kitur?
Atsakyti
Baras gavosi toje vietoje, kur buvo virtuvės ir koridoriaus siena. Nuotraukos namuose, pabandysiu vakare įkelti nuotraukas.
Atsakyti
QUOTE(ausriuxa @ 2006 04 22, 11:59)
mes savo standartini buta pertvarkem visiskai  biggrin.gif  ten kur buvo vonia pasidare virtuve kur virtuve vonia ir t.t.  biggrin.gif  gavosi  thumbup.gif  visi atpsta pamate


g.gif Čia apie kokį standartinį butą eina kalba g.gif , apie tokį kaip jannos? wink.gif Smalsu, o kaip su langais? Vonioje palikot, ar kaip? Ar aš čia kažko nesuprantu ax.gif ?
Atsakyti