Įkraunama...
Įkraunama...

-2009 m. Klaipėdos mamytės ir jų vaikučiai-

Aciu uz sveikinimus mano vyrukui 4u.gif perduosiu ryt kai parvaziuos is seneliu tiesiai i PARTY biggrin.gif

Sveikinam Akvile su 3-uoju gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Prisidedame prie sveikinimų Arminui ir Akvilei gimtadienių progomis 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
klausimas

ar jusu vaikai pasilieka vieni namuose? kaip i tai reaguojate?

as siandien antony vis kalbinau einame i lauka, o jis ne nenoriu ir bla bla bla..... sakau, tada pabuk vienas namuose biggrin.gif sako gerai, eik as pabusiu blink.gif

nu ka, ir isejau su vytaute i kiema (aisku, visas tas 15 min sirdis nerimo, taip neramu, o jei kas nutiktu, jei gaisras..... ir t.t. ) mazoji uzmigo, gryzau namo, jis sau ramiai zaidzia kaip niekur nieko g.gif SUAUGO MANO VYRAS wub.gif verysad.gif

taip pat ir kimynes meryte pasilieka namuose, tik ji mazesne kiek (taip keista ja sutikt budavo be vaiko biggrin.gif o siandein pati ta pajauciau, ka reiskia eiti i lauka vienai lotuliukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 17 vasario 2012 - 21:07
QUOTE(egzotikaa @ 2012 02 17, 22:06)
klausimas

ar jusu vaikai pasilieka vieni namuose? kaip i tai reaguojate?


Arminas irgi kazkada nenorejo eiti i lauka, tai irgi sutiko vienas namuose pabut biggrin.gif tik jo nepalikau, nes jis megsta duris uzrakinti, tai jei uzrakintu niekaip i namus nebeieiciau, tada tik is vidaus puses ir atsirakina biggrin.gif o siaip as irgi toms kelioms minutems palikciau ax.gif
Atsakyti
Elzė yra pareiškusi norą pasilikti, bet nesu jos niekad palikusi. tik nebent į kiemą išeinu kokių darbų padaryti, bet ji pro langą mane mato tada. ji šiaip beveik visada nori visur eiti, važiuoti, tai jei ir pasako, kad pasiliksiu, ir atseit palieku ją, patys rengiamės, pradeda iškart šaukti, kad ir ji nori važiuoti ar eiti smile.gif

užtat prieš kokią savaitę prasidėjo naujas sunkumų etapas. ožiai visokie beveik praėjo, isterijos irgi vis mažiau, bet dabar prasidėjo atsikalbinėjimas ir neklausymas, sako - nedarysiu, arba padaro ką nors negero ir šypsosi žiūrėdama į mane, kai anksčiau išsigąsdavo, kai ką negero padarydavo doh.gif ech, reiks vėl ieškot psichologinių straipsnių ir skaityti, kaip čia tinkamiau elgtis tokiu atveju.
Atsakyti
Labas dienas smile.gif

Gabija nė už ką nesutinka pabūti viena namie, kažkada norėjau šiukšles išnešti, sakau pabūsi viena, sako neeee ir iš karto į ašaras. Visur kur jinai nori su mumis eiti ir dalyvauti ax.gif
Atsakyti
SVEIKINAM MAZUOSIUS JUBILJATUS 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

baigesi gimtadieniu maratonas, aprimo ir tema verysad.gif

Vakar Antony su teciu buvo leliu teatre, ziurejo "Suraskime pasaka". Tetei nelabai patiko kaipsupratau is jo, antony tai pasakojo nemazai man kas kaip ten buvo smile.gif


QUOTE(astaste @ 2012 02 18, 07:43)
ir atseit palieku ją, patys rengiamės, pradeda iškart šaukti, kad ir ji nori važiuoti ar eiti  smile.gif

ožiai visokie beveik praėjo, isterijos irgi vis mažiau, bet dabar prasidėjo atsikalbinėjimas ir neklausymas, sako - nedarysiu, arba padaro ką nors negero ir šypsosi žiūrėdama į mane, kai anksčiau išsigąsdavo, kai ką negero padarydavo  doh.gif  ech, reiks vėl ieškot psichologinių straipsnių ir skaityti, kaip čia tinkamiau elgtis tokiu atveju.


biggrin.gif tas variantas irgi jam suveikdavo, bet va, viena diena ir nesuveike blink.gif doh.gif ziuresiu, kaip bus toliau, vakar irgi su manim namuose liko, tete su sese i estrada isejo tik doh.gif

Kaip dziugu del elzytes bigsmile.gif del oziu turiu omenyje, ne atsikalbinejimu
tai ka tu tooooooooooookio dari, kad tie visi oziai, isterijos isbegiojo? prasome placiai placiai siu straipsniu analize ir jos pritaikyma Elzytei aprasyti cia biggrin.gif g.gif



Papildyta:
kad pagyvini tema biggrin.gif musu kepiniu savaitgalis

kepiau avizinius sausainius pagal recepta:

100-150g sviesto išlydau keptuvėje ir supilu 400g avižinių dribsnių. Pakepinu juos svieste. 2 kiaušinius išsuku su 150g cukraus, įberiu vanilinio cukraus, galima įdėti razinų. Viską išmaišau ir šaukštu dedu tą tešlą ant sviestu pateptos skardos. Kepu vid. karštumo orkaitėje. Ir skanaus !

labai labai skanus, nerealu, kad is sviesto, avizu, kiauisniu ir cukraus, na plius razinos (kuriu nepagailejau lotuliukas.gif kita karta desiu maziau, nes skanu ir tos kruopos) - gali gautis tokie sausainiai ir juos pagaminti uztrunka labai mazai laiko. Paprasta, greita, o skonis bigsmile.gif thumbup.gif kepsime daznai dabar juos. Manau jie ir gana sveikuoliski ax.gif

tiesa, as kepiau 15 min, bet butu gana ir 10 min. nes tada buvo grazi auksine spalva, o paskui greitai jau paskrudo blush2.gif bet skanu vis tiek. nes as paziurejau, kad jie atskiri dar, nesulipe, tai pamaniau dar pakepsiu blush2.gif bet pasirodo, juos istraukus reikia palaikyti keleta minuciu, jie pastingsta ir tada graziai sukimba bigsmile.gif

kol siltuteliai tai is vis valgosi kaip saulegrazos, negali sustot biggrin.gif blush2.gif

user posted image


Siandien kepiau

Obuoliu pyragas "TRASKIS"
Pyragui reikes:
200 g miltu
200 g manu kruopu
150 g cukraus
200 g sviesto
5-6 didoki obuoliai, cinamonas, vanilinis cukrus

Miltus, manu kruopas ir cukru sumaisome ( as dedu 10 valg. saukstu miltu, 10 valg. saukstu manu kruopu, 6 valg. saukstus cukraus), nuluptus obuolius smulkiai supjaustyti ir sumaisyti su cinamonu ir vaniliniu cukrumi. Tada kepimo forma istepti sviestu (nepagaileti:)) ir deti pirma sluoksni miltu, manu ir cukraus misinio,sudeti paruostus obuolius ir ant virsaus likusia miltu, manu ir cukraus misinio dali, ant virsaus gausiai uztarkuoti sviesto ir kepti 200 laipsniu karstumo orkaiteje apie 40 min., kol graziai parus. SKANAUS:)


user posted image

ax.gif tik manau per daug idejau obuoliu ir per didele skarda dariau, nes tas manu, miltu virsutinis sluoksnis man liko labai plonas biggrin.gif norejau didelio pyrago lotuliukas.gif kita karta sias kaidas taisysiu, ziuresiu kaip tada gausis

BUTINAI BUTINAI ISSIKEPKITE IR JUS AVIZINUKU - PAPRASTA, BET KAIP SKANU

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Ale ramybė čia vėl iki sekančių gimtadienių biggrin.gif

Aš atostogauju, tai nėr laiko kompui. Vakar su Gabija pas gydytojus buvom. Šiandien irgi lėksim. Pasitikrinom akytes. Viskas normoj kaip ir priklauso tokio amžiaus vaikui. Kokia susižavėjusi Gabija buvo, kai tikrino akytes. Nes leido žiūrėt per tą aparatą, kur suaugusiems akis tikrina. Įsikibo drąsiai, smakriuką atrėmė kaip reikia ir žiūrėjo kokį ten filmuką rodys. O po to pasakojo. O Jūs ar tikrinat vaikams akytes? Nes buvo prieš mus berniukas, kuris dabar prieš mokyklą akytes pirmą kartą gyvenime pasitikrino, tai sakė nemato net pirmos eilutės. Siaubelis, kai pagalvoji.

Egzotika, tu kaip visada šaunuolė su savo kepiniais. Avižinius sausainiukus ir aš kepu. Tiesa, jau senokai bekepiau. Reikės išsikepti. Tą obuolių pyragą irgi bandžiau kepti, bet man nesigavo. Tai antrą kartą nebekepiau. Man jis gavosi toks kaip košė su daug daug sviesto. O šiandien kepsim mielinius blynus su razinom. Niam niam. Nors ryt planavau eiti cukrų pasitikrint, tai jei prisivalgysiu iš vakaro saldžiai vėl bus pakilęs. Hm, net nežinau. Bet kokiu atveju kepsim blynus. Gi šiandien Užgavėnės!!! Taip, kad skanių blynų ir Jums 4u.gif
Atsakyti

Doviliukass , laikom fronta biggrin.gif
Turiningu tau atostogu 4u.gif

del akyciu, mes tikrinome kai buvo leliukas, keliu menesiu ir dabar eisime pries darzeli. Tada ir okuliste sake, ateikite kai vaikas bus 3metu, kai jau normaliai kalba, tada su aparatu paziuresime akytes.

Del mieliniu blynu essen.gif: pas mus jie irgi jau rugsta prie radiatoriaus siltai biggrin.gif tongue.gif man mama visada kepdavo mielinius blynus per uzgavenias ir as NEISIVAIZDUOJU JU BE MIELINIU BLYNU wub.gif noriu iskiepyti sia tradicija ir savo vaikuciams
Plateliose is vis anksciau Uzgavenes buvo svenciamos ohoho, dar maziuke buvau, bet pamenu..... dabar jau nebera taip verysad.gif


biggrin.gif ai, vakar buvau Batu kalne :lotuliukas: apsirupinau batais i miska keliems sezonams i prieki lotuliukas.gif nu taip pigu, negali nepirk, tuo labiau, kai atstovi tokia eile dar uz duru, ir prie kasos blink.gif zmoniu tai nesamone kazkokia schmoll.gif

beja, kam reik graziu zieminuku dar batuku maziukems, tkrai maciau graziu, ir kaina tik 30 lt (nes 50 pro dar nuo jau nukainutos kainos, ne nuo pradines )butu biggrin.gif o kainavo 200. odinukai, ilgaauliai, minktuciai, net savo panai vos nesurizikavau pirkt... bet batus as vaikams linkusi matuoti, nemoku i prieki pirkti schmoll.gif
vaikinukui nemaciau nieko grazaus ax.gif

Atsakyti
ax.gif Doviliukass, o spalvotu naujienu dar neturi nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Egzotika drinks_cheers.gif laikom frontą biggrin.gif

Aha, aš irgi neįsivaizduoju Užgavėnių be mielinių blynų. Anksčiau visada močiutė pačius skaniausius mielinius blynus kepdavo. Dabar ir pačiai neblogi gaunasi, ypatingai, kai razinų įdedu. Nė uogienės nebereikia essen.gif

Spalvotų naujienų jau turiu wub.gif ką tik iš pasimatymo su pilvuko gyventoju smile.gif turėsim sesytę flirt.gif

Dabar dar prieš vakarą laukia vizitas pas kardiologę su Gabija ax.gif
Atsakyti