Įkraunama...
Įkraunama...

2008 Klaipėdos mažieji žmogiukai ir jų draugai,57

Sveikos,
Kaip sekasi rinktis mokyklas? Kokie kriterijai renkantis pirmauja -geri mokyklos reitingai,pažystamos mokytojos,arti namų ar turinti meninę ar kt.pakraipą?
Atsakyti
QUOTE(Edita K. @ 2015 01 07, 08:25)
Sveikos,
Kaip sekasi rinktis mokyklas? Kokie kriterijai renkantis pirmauja -geri mokyklos reitingai,pažystamos mokytojos,arti namų ar turinti meninę ar kt.pakraipą?

labas smile.gif

Aš renkuosi arti namų, kad galėtų pati nueiti ir pareiti smile.gif
nes mums tėveliams juk reikia dirbti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2015 01 07, 09:53)
labas smile.gif

Aš renkuosi arti namų, kad galėtų pati nueiti ir pareiti smile.gif
nes mums tėveliams juk reikia dirbti smile.gif


Man taip pat tas labai aktualu. Nustebau,pasidomėjus apie artimiausias mums mokyklas,kad nėra ten prailgintų grupių,atseit nebuvo tėvų poreikio g.gif .. keista,kad tiek tėvų nepageidavo,kad vaikas saugiai,pavalgęs iki 17 val.pabūtų mokykloj,negi tiek nedirbančių,su močiutėm ar auklėm? kažkaip neįtikėtina...
Atsakyti
O kokia čia mokykla.
mes į Stulpino eisim. Prailginta yra, tik kaina priklauso nuo lankančių mokinių. O jūsų mokykla turbūt tiesiog tingi organizuot. manau pradzioj tikrai reikia prailgintų grupių
Atsakyti
Sveikos mergaites,pasiilgau ogi ir radau ta musu temuke:)
Laikas eina,o tiek nedaug jo lieka tam kompiuteriui ir Jusu vaikuciai jau praaugo,jau ir I mokyklele ruosiames:)
Mes manome,kad seksime sesytes pedomis ir lankysime H.Zudermano gimnazija,nes patinka tai,kad vaikuciui nereiks keisti mokykleles iki pat 12klases,bei sustiprinta mokykla,mokytojai demokratiski ir labai puikiai sutariantys su vaikais,bet tai tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Redauta: 23 sausio 2015 - 16:38
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2015 01 23, 11:10)
O kokia čia mokykla.
mes į Stulpino eisim. Prailginta yra, tik kaina priklauso nuo lankančių mokinių. O jūsų mokykla turbūt tiesiog tingi organizuot. manau pradzioj tikrai reikia prailgintų grupių

Versmėj
Atsakyti
QUOTE(Edita K. @ 2015 01 23, 21:09)

mano vyras baigė Versmę smile.gif

Redauta, o Zudermano ne vokiečių? g.gif Rusnė lanko karatė su vienu berniuku, tai jie ir į Zudermano pateko, bet sakė kad šiaip ten sunku patekst

Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2015 01 24, 11:47)
mano vyras baigė Versmę smile.gif

Redauta, o  Zudermano ne vokiečių? g.gif  Rusnė lanko karatė su vienu berniuku, tai jie ir į Zudermano pateko, bet sakė  kad šiaip ten sunku patekst

Taip H.Zudermanas yra vokieciu ,I ja patekti galima tik turint artimu saitu su vokieciu kilme,gimines ir saknys,o jei to neturite turite galimybe stoti i vokieciu bendrija sumoketi stojamaji nario mokesti bei gauti ju priemimo patvirtinima ir bandyti teikti prasyma del priemimo.Sie metai jau turbot suformuoti nes jau pries naujus buvo nesami prasymai ir patvirtinti,jie turi privaluma,kad klasiu tesudaro po dvi tai butu A ir B ir taip iki 12,nevirsyja vaiku skaiciaus.Tai near isrinktuju mokykla visur yra savi nuostatai ir vusur galima viska padaryti:)
Man patinka tai kad vaikai near skaidomi ir metomi po kelias mokyklas,jie pripranta prie mokyklos aplinkos,pazysta mokytojus ir jauciasi kaip savo namuciuose,bendraklasiai nesisijoja,nera kaitos.Mokytojas pazysta vaiko gabumus bei igyja pasitikejima is vaiku.Jie bendrauja nuosirdziai,domisi,dalyvauja,stengiasi jauciasi kaip seima.Nesakau kad kitur to nera neturiu ko lyginti,bet dziaugiuosi tai kai matau kokie jie uzauga,biagia ir isvyksta studijuoti vaikai.
Sekmes Jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Edita K. @ 2015 01 23, 21:09)

Mes taip pat planuojam i Versme, nes arciausiai namu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2015 01 23, 11:10)
O kokia čia mokykla.
mes į Stulpino eisim. Prailginta yra, tik kaina priklauso nuo lankančių mokinių. O jūsų mokykla turbūt tiesiog tingi organizuot. manau pradzioj tikrai reikia prailgintų grupių


gal zinot ir pas kokia mokytoja eisit? As savo mazaji irgi uzrasiau i Stulpino mokykla. Dicke ten eina, kaip tik baigia keturias,tai mazyli uzrasiau pas ta pacia mokytoja
Atsakyti
Sveikos mamytes, netikejau, kad dar grupe yra, o dar ir pokalbiai viksta, smagu.
As sutokiu klausimeliu, gal kas is bernuku lanko sokiu ar noretu? 6-7 metu berniukus ieskom, pakviesti sokti su mergytem.
Atsakyti
Sveikos,
Ar organizuotaj darželio išleistuvės? pasidalinkit idėjom,rūpesčiais...
Atsakyti