Įkraunama...
Įkraunama...

2012 m. II pusmečio Klaipėdos mamytės ir vaikučiai

Man dabar dilema - nuo penktadienio užkimęs, bet nei slogos, nei kosulio, nei temperatūros nėra, kaip ir nėra priežasties nevesti g.gif Ar gali tas užkimimas nuo dantų būti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Niki_ @ 2014 09 07, 11:09)
na manau, ir tu nenoretum, kad i grupe vestu sergancius ir kitos nenoretu to paties  blush2.gif  va pas mus i grupe treciadieni atvede viena kosejanci ir ketvirtadieni jau iskrito puse grupes...

Aišku nenorėčiau, bet va yra tėvų, kurie neturi kur vaiko palikti ir veda visai sergančius vaikus unsure.gif

QUOTE(Silver sky @ 2014 09 07, 11:35)
Man dabar dilema - nuo penktadienio užkimęs, bet nei slogos, nei kosulio, nei temperatūros nėra, kaip ir nėra priežasties nevesti g.gif Ar gali tas užkimimas nuo dantų būti? unsure.gif

Va man idomu, tokiu atveju - reik vesti pas gydytoją, ar užtenka paskambinti ir pasakyti, kad sergame, tegul pažymi datas, nes paskui reiks pažymos į darželį g.gif
Atsakyti
na ka, jungiames i sluogojanciu gretas doh.gif doh.gif doh.gif nu sakes kaip susinervinau siandien, kai pamaciau blizgancia nosi cry.gif Reikes paklaust savo aukletojos, gal penktadieni kas buvo atvedes su bacila vaika... nes per savaitgali su serganciais nekontaktavom.
gal kas zino koki veiksminga buda, kad neuzsitestu sloga be juros vanenuko plovimo? nes vel sedet 3 sav namie su snargliais nesinori doh.gif
beje siandien, sutikau pazistama, tai jos mergaites irgi siandien sluogot pradejo. Sako ryt vesiu i darzeli, nes jei temperaturos nera ir sloga ne puliojanti - ji nebaisi... na nzn kaip tai vertinti. Mamkos, ka jus i toki pasisakyma? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maniuxa: 07 rugsėjo 2014 - 13:02
Su tom slogom taip buvo, yra ir bus, kad ateis su bėgančiom nosytėm. Ir nieko čia nepadarysi. Nebent jau pačios auklėtojos griežtai kontroliuotų ir neleistų.
Atsakyti
Labas 4u.gif
mano vaikinas nekeliaus i darziuka dar. Kadangi nera priezasties tiek anksti ji siust ten pasikalbejau su krikstamote sake nuo 3metuku socializacijos pakaks. O problemu irgi sake nebutu jei dabar reiktu eit.vakar pamate sake iskart priprastu. Vesim i gargzdus. Jei nebus vietos pas mus darzelio grupe yra tai nepergyvenu.
Tik va iskilo klausimas kaip galima isprotet nuo savo vaiko? g.gif sunku ir man. Buna dienu kad zirzia be paliavos. Bet tada ramiai sau pasakau kad tai greit baigsis ir kad laaabai jo norejau tad turiu susiimt :-)
Atsakyti
Diena laba,
taip, mes irgi neisim i darželi, nes pas mus priima tik nuo 3 metu. Kadangi nematau bedos , kad mažas namie, tai ir busim. Nors manau lengvai pritaptu darželi, nes nuejes pas sese i klase, iskart ejo pas vaikus,kalbino, vedesi žaisti, toks jausmas kad jaucias ikaip namie.
Gi ir moksliniai straipsniai visur raso, kad vaikui idealus amžius pradeti socializuotis yra nuo 3 metu. Iki tol jam reikalingiausias žmogus mama ir seima. Bet musu valstybej istatymai tokie, kad i darbus reikia eiti kai vaikui sueina 2 metai.

Kas klaipedoje okulistas geriausias a? Reikia kitos nuomones man, nes nepasitikiu gyd kuri tikrino panelei akis, keistai suskambejo jos žodziai - pagalvos ir treciadieni pasakys diagnoze - nu nuo kada isvadas reikia sugalvoti? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(jaukuciukas @ 2014 09 07, 15:41)
Diena laba,
taip, mes irgi neisim i darželi, nes pas mus priima tik nuo 3 metu.  Kadangi nematau bedos , kad mažas namie, tai ir busim. Nors manau lengvai pritaptu darželi, nes nuejes pas sese i klase, iskart ejo pas vaikus,kalbino, vedesi žaisti, toks jausmas kad jaucias ikaip namie.
Gi ir moksliniai straipsniai visur raso, kad vaikui idealus amžius pradeti socializuotis  yra nuo 3 metu. Iki tol jam reikalingiausias žmogus mama ir seima. Bet musu valstybej istatymai tokie, kad  i darbus reikia eiti kai vaikui sueina 2 metai.

Kas klaipedoje okulistas geriausias a? Reikia kitos nuomones man, nes nepasitikiu gyd kuri tikrino panelei akis, keistai suskambejo jos žodziai - pagalvos ir treciadieni pasakys diagnoze - nu nuo kada isvadas reikia sugalvoti? smile.gif

Petkienė, bet ir pas ją dabar eilės doh.gif Skambinausi, tai vieta tik nuo spalio mėn, reik ir mums eiti blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Sveikatos ligoniukams 4u.gif

Mes irgi jau sloguojame doh.gif prieš tai išvis neatsimenu kada sirgome, vat tau ir darželis cool.gif

Manau, kad sloguojančių tikrai nereikėtų vesti, ir per savaitgalį, jei suslogavo penktadienį, tikari jie nėra pasveikę ir į kolektyvą eiti negali, nes taip ir gaunasi užburtas ratas doh.gif Tai sėdėsim namie, adaptacija nusikelia...

jaukuciukas, maniškis pas sesę mokykloje, kieme su vaikais jaučiasi drąsiai, kontaktuoja, žaidžia, komunikuoja, o vat darželyje jam nepatinka, jaučiu, kad ten maži vaikai, nes kieme didesni 3-10 m. tai mamos gali net nebūti, pasako ate ir lekia su sese pas vaikų, taip, kad nežinosi...

Taigi pamiršome pasveikinti šios dienos sukaktuvininkę, mūsų protinguolę ilgakasę Evą su 2-uoju tortadieniu clap.gif happybday.gif clap_1.gif happybday.gif yahoo.gif birthday.gif sokiai.gif assa.gif flirt.gif 000552.gif happybday.gif
Papildyta:
Ai, o dėl nevalgymo darželyje, tai mano dukra labai išranki maistui, tai darželyje būdavo taip, kad nuo 7,30-17,30 būdavo suvalgius tik duonos riekę ir čia visiškai nesusiję nei su adaptacija, nei su stresu, nes ji valgydavo tik tam tikrus produktus, kitų net neragaudavo, tas pats ir dabar, tai žiauriai sunku doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo briliantine: 07 rugsėjo 2014 - 15:39
Sveikinimai Evutei su 2-uoju gimtadieniu happybday.gif

Maniškei jaučiu taip ir bus su valgymu kaip Briliantine rašė, kad nuo 7.30 iki 17.30 bus nevalgiusi. Tik duonos ar batono riekę, kuri būna prie sriubos, suvalgys. Taip pat ir su dičke buvo pirmaisiais metais darželyje. Už tai dabar valgo viską ir netgi sako, kad darželyje skaniau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Lugnė: 07 rugsėjo 2014 - 16:02
Briliantine nevalgymas pradzioj tikeai gali but susijes su adaptacija, nesakau kad visada taip, bet buna kad net valgiukai nevalgo. O kaip minejau mano Akmile namie valgo ryzius bulves ir makaronus, o darzelyje daug ka, bet kiek vaiku tiek situaciju.

Na o as esu ta mama kur manau kosulys ir sloga ne liga ir vesdavau su lengva sloga, siaip pas Akmile grupe labai tolerantiska buvo, nebudavo dideliu bedu, o aukletojos sake veskit tiek kiek esat pakantus vieni kitiems.

O del vedimo nuo 3 m siaip jo daug straipsniu kad nuo 3 m reikia, bet paziurekit uzsienyje is vis maziukus veda ir isauga normalus zmones
Papildyta:
QUOTE(Niki_ @ 2014 09 07, 11:12)
archeologe, ka veiki 4h ryto??  biggrin.gif

mes turbut ryt bandysim keliauti i darza  ax.gif

nesimiega:D
Atsakyti
QUOTE(archeologe @ 2014 09 07, 16:21)
Briliantine nevalgymas pradzioj tikeai gali but susijes su adaptacija, nesakau kad visada taip, bet buna kad net valgiukai nevalgo. O kaip minejau mano Akmile namie valgo ryzius bulves ir makaronus, o darzelyje daug ka, bet kiek vaiku tiek situaciju.

Na o as esu ta mama kur manau kosulys ir sloga ne liga ir vesdavau su lengva sloga, siaip pas Akmile grupe labai tolerantiska buvo, nebudavo dideliu bedu, o aukletojos sake veskit tiek kiek esat pakantus vieni kitiems.

O del vedimo nuo 3 m siaip jo daug straipsniu kad nuo 3 m reikia, bet paziurekit uzsienyje is vis maziukus veda ir isauga normalus zmones
Papildyta:

nesimiega:D

as ne apie straipsnius ir geruma. Jei man reiktu grizti i darba ar apskritai namie butu tokia situacija kad rwiktu i darba tai be klausimu eitu i darziuka. Net ir parasiau kad kai nereikia tai ir nuo triju metu tos socializacijos uzteks :-)
Atsakyti
archeologe, su dičke visaip būdavo, kad ir ne visai pasveikusią nuvesdavau porai val, bet tai būdavo ekstriniai atvejai, bet pas tokius mažiukus tikrai nevesiu, nes gi jie tik iš namų atėję į naują aplinką, jiems viskas kimba, tai kam komplikuoti situaciją...

maniuxa, aš vadovaujuosi honeopato Ivanausko rekomendacijomis gydant slogą, kosulį ar virusą: jei tik prasideda sloga iškart duodu po pusę tabletės Coryzalia kas 2-3 val pirmas 2 dienas, 3-ią dieną 3kartus po pusę, o kai jau tirštėja sloga duodu Cinabsin po pusę tabletės 4 kartus, kol išsivalo. Tuo pačiu dar duodu po pusę tabletės 3 kartus dienoje Engystol, tas tai jau nuo visų virusinių ligų, net dukrai sergant vėjaraupiais daviau, tai gana lengvai prasirgo, o ir kai siautėjo kiaulių gripas, dukra sirgo gripu, tai nuo jų pasveiko, ypač tinkami kai temperatūros yra. Ir plaunu jūros vandeniu. Jei kosulys - geriausias vaistas Stodal. Žinoma, čia homeopatiniai vaistai, su jais galbūt ilgiau sveiksta, bet susirgimai retėja, praeitą sezoną praktiškai nesirgome, o jei suduodi tik pasirodžius pirmiesiems ligos požymiams, tai greit praeina wink.gif Niekam nepernešu ir nesiūlau, bet su dukros patirtimi, kuri sirgo labai daug, ypač obstrukciniais bronchitais ir jau norėjo astmą pripažinti, tai po homeopatinių gydymų praėjo visi sirgimai (tfu tfu tfu)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo briliantine: 07 rugsėjo 2014 - 16:56