Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir dantų priežiūra

Esant pirmoms savaitems nestume, ir reikia pasalinti danti be nuskausminamuju neapseinama. Norejau suzinoti kaip kenkia suleidus viena ar dvi ampoles?kokia itaka turi moters organizmui?
Atsakyti
QUOTE(mazhuliux @ 2005 08 19, 14:23)
O ar nuotraukos darymas protezuojant nepakenks?


Su nuotraukomis geriau susilaikyti. Bet jei kanalai prieš tai sugydyti, tai protezuojant nuotrauką daryti dažnai nėra būtina
Atsakyti
QUOTE(FDS @ 2005 08 22, 11:20)
Esant pirmoms savaitems nestume, ir reikia pasalinti danti be nuskausminamuju neapseinama. Norejau suzinoti kaip kenkia suleidus viena ar dvi ampoles?kokia itaka turi moters organizmui?


Nuskausminti galima, prieš tai perspėkite odontologą, kad jis rinktųsi atitinkamus vaistus.
Atsakyti
labas vakaras, labai norėčiau sužinoti kada geriau dėtis breketus?planuoju pastoti, ar nepakenks dantims per nėštuma?ar dėtis pries pastojant ar palaukti kol pagimdysiu?labai ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Laba diena.
Esu 17 sav. nescia. Noriu taisytis priekinius dantis (pakeisti senas plombas). Buvau vienoje klinikoje konsultacijoje, ten rekomendavo padaryti virsutiniu 4 priekiniu dantu rentgeno nuotrauka, kad pamatyti ar gerai uzplombuoti kanalai (nervai yra istraukti seniai is visu 4 dantu). Pasak gydytojo, jeigu nuotraukos nedarysiu, yra rizika, kad supuliuos, o tada bus tik viena iseitis, pjauti dantenas ir per jas tvarkyti kanalus.
Ar yra koks nors budas be rentgeno nuotraukos issiaiskinti kaip uzplombuoti kanalai? Ir jeigu nera, tai ar verta rizikuoti plombuoti be nuotraukos? siaip jau kokius 3-5 metus jokiu nusiskundimu neturiu, gal visdelto tvarkoj tie mano kanalai?
Atsakyti
Laba diena, o jei is mirusio kruminio danties iskrenta plomba, ar ir siuo atveju gali kilt kudikiui galinti pakenkt infekcija?
Ar tai liecia vien gyvus dantis?
Atsakyti
Laba diena, aš taip pat noriu paklausti. Mano dantukas visai vien tik šaknis likusi, " negyvas", dar netap seniai jį dar šiek tiek apremontavo įsuko ten kašką, ir aplipdė. Sakė, kad jei skaudės tikrai nebėra ten ką gydyti, ir reikia traukti chirurginiu būdu. Neseniai man valgymo metu pradėjo mausti šaknis, kai nevalgau neskauda. Atrodo lyg patinę, turbūt sudirgintos smegenys. Ar galiu jį traukti, su nuskausminimais, man 4 savaitėlės nėštumo, gal šiek tiek reikia palaukti, kad mažesnė rizika būtų? Dar vieną dantuką reiktų apvilkti, bet prieš tai, kiek suprantu reiktų rengeną daryti, kad įsitikinti ar jis geras?Ar taip? Jei taip, tai supratau, kad rentgeno daryti dabar negalima, tai kada galėsiu apsivilkti dantuką, ir jei reiks daryti rentgeną?
Labai ačiu už atsakymą, nekantriai lauksiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(promo @ 2005 11 29, 19:31)
Laba diena, aš taip pat noriu paklausti. Mano dantukas visai vien tik šaknis likusi, " negyvas", dar netap seniai jį dar šiek tiek apremontavo  įsuko ten kašką, ir aplipdė. Sakė, kad jei skaudės tikrai nebėra ten ką gydyti, ir reikia traukti chirurginiu būdu. Neseniai man valgymo metu pradėjo mausti šaknis, kai nevalgau neskauda. Atrodo lyg patinę, turbūt sudirgintos smegenys. Ar galiu jį traukti, su nuskausminimais, man 4 savaitėlės nėštumo, gal šiek tiek reikia palaukti, kad mažesnė rizika būtų? Dar vieną dantuką reiktų apvilkti, bet prieš tai, kiek suprantu reiktų rengeną daryti, kad įsitikinti ar jis geras?Ar taip? Jei taip, tai supratau, kad rentgeno daryti dabar negalima, tai kada galėsiu apsivilkti dantuką, ir jei reiks daryti rentgeną?
Labai ačiu už atsakymą, nekantriai lauksiu ax.gif



musu dantuku gydytoja dekrete 4u.gif . bet kiek zinau tai rekomenduojama palaukti antrojo nestumo tremestro. tada jau negresia persileidimas, o isankstiniam gimdymui irgi dar anksti. gal geriau pasitarti su savo gydytoju mirksiukas.gif
Atsakyti
Miela odontologe,
as dabar labai nerimauju del vieno dalyko. Biski skaudejo danti, tai man stomatologas uzdejo vaistu vienai parai - na, tu, iprastu, tokiu baisiai smirdanciu. Itariu, kad jie kenksmingi. Jis to ir neneige, bet patikino, kad jei jie bus para-dvi - tikrai nepakenks. O siandien atejau - tai tuos iseme, ir uzdejo kitus - sake, situos jau tikrai galima nesciosioms. Oi kaip pykstu ant jo ir saves, nejau negalima buvo is karto ju uzdeti?

Kaip manote, ar viena para su tais kenksmingais vaistukais galejo pakenkt mano vaikeliui ir kaip? Ar dideli ju kieki gavo vaikelis per placenta? Man devyniu savaiciu nestumas.
Atsakyti
Esu girdejus, kad treciame trimestre nerekomenduojama taisyti dantu- man kaip tycia pradeda "jaustis" vienas, speju, kad be nuskausminimo nelabai ka iseis patvarkyti...
Del kokiu priezasciu nerekomenduojama to daryti paskutiniji trimestra?
Atsakyti
QUOTE(Atlantida @ 2005 12 29, 18:51)
Miela odontologe,
as dabar labai nerimauju del vieno dalyko. Biski skaudejo danti, tai man stomatologas uzdejo vaistu vienai parai - na, tu, iprastu, tokiu baisiai smirdanciu. Itariu, kad jie kenksmingi. Jis to ir neneige, bet patikino, kad jei jie bus para-dvi - tikrai nepakenks. O siandien atejau - tai tuos iseme, ir uzdejo kitus - sake, situos jau tikrai galima nesciosioms. Oi kaip pykstu ant jo ir saves, nejau negalima buvo is karto ju uzdeti?

Kaip manote, ar viena para su tais kenksmingais vaistukais galejo pakenkt mano vaikeliui ir kaip? Ar dideli ju kieki gavo vaikelis per placenta? Man devyniu savaiciu nestumas.


Galiu nuraminti, kad ir nuo pačių "stipriausių" naudojamų dabar odontologijoje vaistų, uždėtų parai, tarkim "Depulpin", kažkokio neigiamo poveikio jūsų nėštumui neturėtų būti.
Atsakyti
QUOTE(astavo @ 2006 01 03, 07:40)
Esu girdejus, kad treciame trimestre nerekomenduojama taisyti dantu- man kaip tycia pradeda "jaustis" vienas, speju, kad be nuskausminimo nelabai ka iseis patvarkyti...
Del kokiu priezasciu nerekomenduojama to daryti paskutiniji trimestra?


Pagrindinė priežastis- stresinė situacija ir nepatogi padėtis gali vienu ar kitu būdu pagreitinti gimdymo datą. Bet jei jau "jaučiate" dantį, tai kuo greičiau kreipkitės pas odontologą. Vis tik infekcija dantyje gimdymo metu yra daug blogiau.
Atsakyti