Įkraunama...
Įkraunama...

Arti - toli

Ne į FB. Bent jau aš.

Kur, nenuorama, buvai prapuolus?
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2014 09 16, 06:58)
Ne į FB. Bent jau aš.

Kur, nenuorama, buvai prapuolus?


oi, daug ko įvyko per tą laiką unsure.gif

daug dirbau, vaikus auginau, namą pirkom ir įsirenginėjom... tai kompui laiko patikėkit nebuvo blink.gif

Užimtumas tuos tris metus buvo po 14-16 val per parą, septynias dienas per savaitę. Kartais jau vos kojas bepvilkdavau doh.gif

Ir kas gavos iš to vargo lotuliukas.gif palikau aš ta savo namą Lt ir išsibaladojau i Airiją cool.gif Va jau penki menesiai čia esu ax.gif


Beje, Jėga, FB radau mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai kur dabar Airijoj esi? Ką veiki? Su visa šeima ten? O kaip namai? Juk nepalikai vėjams.
Atsakyti
namai netusti, yra kas gyvena ir saugo smile.gif

seima mano pasidalinus... trys dukros su manim, o abu sunus ir viena dukra dabar pas teva. Vyriausiasis jau tuoj 18 bus, antri metai kaip Cauldono koledze mokosi..

Dukrai vyriausiai jau sio menesio gale 16, baigia visos mane praaugt, net mazeles po metu kitu uz mane bus didesnes doh.gif

Dukros cia eina i mokyklas, o as pati dirbu viesvutyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nenuorama1977: 16 rugsėjo 2014 - 22:21
Tai su tavim mažylės?

Kokioj vietoj Airijoj randiesi?

Mano vaikai jau irgi išlakstė iš namų. Du sūnai irgi Airijioj darbuojas. Midletone.
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2014 09 17, 05:57)
Tai su tavim mažylės?

Kokioj vietoj Airijoj randiesi?

Mano vaikai jau irgi išlakstė iš namų. Du sūnai irgi Airijioj darbuojas. Midletone.



mes tai Dundalke esam.

pas tėva mano dešimtmetė dukra. Su manim šešiolikmetė, trylikos ir jaunėlė dukros.

Mums iš čia nebrangu pas juos apsilankyt, nes bilietų i UK pusę būna po 10-20 eurų.

kai turėsiu laisvadienį ir kokią foto įkelsiu..
Atsakyti
QUOTE(nenuorama1977 @ 2014 09 17, 07:31)
mes tai Dundalke esam.

pas tėva mano dešimtmetė dukra. Su manim šešiolikmetė, trylikos ir jaunėlė dukros.

Mums iš čia nebrangu pas juos apsilankyt, nes bilietų i UK pusę būna po 10-20 eurų.

kai turėsiu laisvadienį ir kokią foto įkelsiu..

Tai tėvas UK? Dažnai aplankot?
Kiek teko girdėt, Dundalke visai stipri lietuvių bendruomenė. Visai neseniai mačiau FB, kad lietuviška šeštadieninė mokykla yra.
Atsakyti
vaikų tėvas UK nuo tada kai mus paliko, Jau beveik dešimt metų.
Pasimatom su vaikais ne taip dažnai kaip norėtūsi verysad.gif

Su bendruomenės reikalais dar nelabai susipažinau.. O šeštadienine mokykla tai tik nuo šio rudens čia veikia, prieš tai tik kažkur tolėliau buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nenuorama1977: 19 rugsėjo 2014 - 13:50
Tai todėl ir mokykla atsidarė, kad gera bendruomenė. Vis vien verta išsaugot savo šaknis.
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2014 09 19, 17:08)
Tai todėl ir mokykla atsidarė, kad gera bendruomenė. Vis vien verta išsaugot savo šaknis.



labas vakaras 4u.gif

šiaip lietuvių čia tikrai nemažai... viešbutyje net šešios kambarinės esam lietuves, o dar ir virtuveje yra dirbančių lietuvių...

o namie pas mus karaliauja žemaičių kalba rolleyes.gif
Atsakyti
Kaip gerai, kai vaikai namie kalba gimta kalba. drinks_cheers.gif
Atsakyti
žemaičiais esame mes gimę wub.gif ax.gif
Atsakyti