Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau mamyčių pietų/pietvakarių Londone

Sveikos !

Pries keleta menesiu persikelem gyventi į Putney ( SW15) , bet labai jau retai isgirstu lietuviskai kalbant siame kraste g.gif Noreciau susipazinti su mamom ar ne mamom is aplinkiniu rajonu- Roehampton, Richmond, Sheen, Barnes, ar Hammersmith....Butu smagu ir man ir mano berniukui ( jam 4,5) pabendrauti ir susirast draugu mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas... Noriu su tavim susipozint. As sio metu LT(Vilniui)ir galvoju isvaziot su viru i Anglija norejau paklaust kaip su darbais? ir gal moka kokia pasalpa vaikams jaigu su laiku vaikus atveztu i Anglija...Aciu...
Atsakyti
QUOTE(Rita819905 @ 2009 12 10, 19:26)
Labas... Noriu su tavim susipozint. As sio metu LT(Vilniui)ir galvoju isvaziot su viru i Anglija norejau paklaust kaip su darbais? ir gal moka kokia pasalpa vaikams jaigu su laiku vaikus atveztu i Anglija...Aciu...


labas,

Su darbais tai kaip ir visur, priklauso ka moki dirbti 4u.gif Pasalpas irgi gali gauti, yra cia daug temu apie tai mirksiukas.gif tik uztrunka laiko, reikia pirma pradet dirbti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zingara: 14 kovo 2010 - 19:00
Aš nuo vasaros pas mamą išvažiuoju 4u.gif Į pietvakarius Anglijos tongue.gif
Atsakyti
sveikos,
gal kas gyvenat/ gyvenot Battersea, SW11?
kaip ten kaimynystė? ar tinkamas rajonas auginti vaikus?
Atsakyti
QUOTE(zingara @ 2009 11 29, 17:52)
Sveikos !

Pries keleta menesiu persikelem gyventi į Putney ( SW15) , bet labai jau retai isgirstu lietuviskai kalbant siame kraste  g.gif Noreciau susipazinti su mamom ar ne mamom is aplinkiniu rajonu- Roehampton, Richmond, Sheen, Barnes, ar Hammersmith....Butu smagu ir man ir mano berniukui ( jam 4,5) pabendrauti ir susirast draugu  mirksiukas.gif

Sveikute 4u.gif
As gyvenu prie Richmond parko 4u.gif O kurioj vietoj tu putney gyveni?
Atsakyti

Keliam temulę į viršų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maniakė*: 04 rugpjūčio 2010 - 13:27
Gal kas netoli Clapham gyvenat? kviečiu i kompaniją mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saule111 @ 2010 08 17, 12:30)
Gal kas netoli Clapham gyvenat? kviečiu i kompaniją  mirksiukas.gif

Oi gi ne čia pataikėt tongue.gif Čia pietvakariai, o jus šiaurėje. blush2.gif Bet galbūt norite taip pabendrauti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maniakė* @ 2010 08 17, 18:16)
Oi gi ne čia pataikėt tongue.gif Čia pietvakariai, o jus šiaurėje.  blush2.gif  Bet galbūt norite taip pabendrauti  bigsmile.gif

Gal ne taip issireiskiau. Nezinau, ar kitas koks clapham yra siaureje, bet mes gyvenam netoli clapman junction. Paciuose tikriausiuose pietvakariuose biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(saule111 @ 2010 08 17, 21:01)
Gal ne taip issireiskiau. Nezinau, ar kitas koks clapham yra siaureje, bet mes gyvenam netoli clapman junction. Paciuose tikriausiuose pietvakariuose biggrin.gif

Na va, dabar gerai išsireiškėt, nes Clapham yra prie Northampton. blush2.gif tongue.gif
Papildyta:
Ala, gal jūs prie londono gyvenat? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maniakė* @ 2010 08 17, 23:21)
Na va, dabar gerai išsireiškėt, nes Clapham yra prie Northampton.  blush2.gif  tongue.gif
Papildyta:
Ala, gal jūs prie londono gyvenat?  ax.gif


maniake, mes apie skirtingus dalykus kalbam biggrin.gif
tu pietvakarų Anglijoj gyveni, o mes - pietvakarių Londone biggrin.gif
Atsakyti