Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškau mamyčių pietų/pietvakarių Londone

QUOTE(Rudenele @ 2010 11 04, 14:47)
Tai jau turbut filma vyras isrinko smile.gif))) pati butum turbut kitoki rinkus  g.gif
As jau nebepamenu, kada kino teatre buvau, gal pries pusmeti koki. Namie per kompa vis pasiziurim... Kiba senatve???  blush2.gif

Kuo dar vaikus linksminat?? be omegos ...?? mirksiukas.gif


o, kaip čia puikiai pasišnekam lotuliukas.gif

mes irgi filmukų kompe turim ir vaikai maloniai sau žiūri. o kiną ėjom per rudens atostogas - kaimynė vaikus vedė, tai prisijungėm. dabar vaiks į Megamind labai nori, bet nėr kaip ištaikyt.

o vaikus tai čia, žinok, nerealiai linksminam. pradedant nemokamais muziejais, parku, baigiant bendruomenės centru ir biblioteka rolleyes.gif

Su jaunėliu į biblioteką sykį į savaitę einam dainuot, o į bedruomenės centrą 2 k. į savaitę žaisti, dainuoti, piešti ir co




Atsakyti
Na kokie Jus saunuoliai, kad taip uzsiimat smagiai smile.gif
ne visi teveliai uzsiima.

kas tas Megamind??
Atsakyti
QUOTE(Rudenele @ 2011 01 11, 19:53)
Na kokie Jus saunuoliai, kad taip uzsiimat smagiai smile.gif
ne visi teveliai uzsiima.

kas tas Megamind??


http://www.youtube.c...h?v=6CJUQr4Vs40

buvom sekmadienį. jaučiu, kad nelabai suprato, bet vis tiek patiko lotuliukas.gif
pirkau "sunday times" ir gavau kuponą nemokamam bilietui. tai lėksiu kitą sekmadienį patikrint, ar man cineworld "king's speach" nemokamai parodys cool.gif

kaip tu laiką leidi? kaip leliukas gyvena? gal jau aišku, ką turėsit? vardus renkat?
Atsakyti
matai kaip cia jus mandrai bilietukus renkat smile.gif)))
gerai gerai, vis kazkoks bonusas

as apsirgau truputuka sad.gif i darbe neinu. nelinksma. bet uztad visokius reikaliukus tvarkyt laiko turiu. ziuriu, ka valstybe gali mums pagelbeti... nekazi kas g.gif

o leliukas tai labai judrus, isdykes jau dabar smile.gif))
varda jau isrinkom, bet pasakysiu, kai gims ax.gif

o kings speech as irgi noriu paziuret... turbut sulauksim, kol internete atsiras smile.gif



QUOTE(saule111 @ 2011 01 11, 21:58)
http://www.youtube.c...h?v=6CJUQr4Vs40

buvom sekmadienį. jaučiu, kad nelabai suprato, bet vis tiek patiko  lotuliukas.gif
pirkau "sunday times" ir gavau kuponą nemokamam bilietui. tai lėksiu kitą sekmadienį patikrint, ar man cineworld "king's speach" nemokamai parodys  cool.gif

kaip tu laiką leidi? kaip leliukas gyvena? gal jau aišku, ką turėsit? vardus renkat?

Atsakyti
Alio alio :0

kaip gyva??

ar paziurejai King's speech??? as tai taip smile.gif labai man patiko
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Aš jau metus Londone gyvenu. Pusę metų buvom Vimbildone, dabar gyvenam Kingstone. Dažnai su vyru išeinam pasivaikščioti ir po Ričmondo parką, Hampton Court, kartais nuo Putney kulniuojam palei Temzę iki Chelsea ir tt. Įdomu, ar kas dar Kingstone gyvena, nes pakankamai dažnai lietuviškai kalbant girdžiu.
Atsakyti
sveikos, mamytes. biggrin.gif as noreciau susipazinti su pietvakariu londono ar gyvenanciomis pradzioje surrey mamytemis. jeigu gyvenate wimbledon, raynes park, kingston, surbiton, worcester park, malden manor, tolworth ir salia esanciuose rajonose parasykite man i email ausravln@yahoo.com. as turiu 10men suneli, gyvenu londone 5 metus. labai laukiu jusu laiskeliu. biggrin.gif aciu
Atsakyti
jau rasau Tau e-maila smile.gif

QUOTE(escada00 @ 2011 08 04, 11:33)
sveikos, mamytes. biggrin.gif as noreciau susipazinti su pietvakariu londono ar gyvenanciomis pradzioje surrey mamytemis. jeigu gyvenate wimbledon, raynes park, kingston, surbiton, worcester park, malden manor, tolworth ir salia esanciuose rajonose parasykite man i email ausravln@yahoo.com. as turiu 10men suneli, gyvenu londone 5 metus. labai laukiu jusu laiskeliu. biggrin.gif  aciu

Atsakyti
labos 4u.gif

Rudenėle, sveikinu su nauju leliuku 4u.gif
nors jau turbūt dičkis, ania?
Atsakyti
Sveikos wink.gif gyvenu Worcester park gal yra gyvenanciu aplinkiniuose raj?wink.gif
Atsakyti
Dekui smile.gif

jau 5 men dabar


QUOTE(saule111 @ 2011 08 21, 13:04)
labos  4u.gif

Rudenėle, sveikinu su nauju leliuku  4u.gif
nors jau turbūt dičkis, ania?

Atsakyti
Sveikos mamytes,

Mano mazylei jau 3,5 men, jau zmogus darosi smile.gif Todel ir man jau norisi prisiminti savo pomegius, iseiti i zmones ir t.t. Ieskau mamu pietu/pietvakariu Londone (mes gyvename Wimbledone) bendrauti.
As sviezutele nare Supermamoje, dar nelabai moku naudotis forumu tongue.gif Bet tikiuosi kas nors atsilieps mirksiukas.gif
Atsakyti