Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai

QUOTE(titkauk @ 2012 06 01, 23:02)
As jau:-) gime berniukas 3.190 52 cm. Sveikas viskas ok. Miega pavalges gana kietai. Kad visada taip butu bigsmile.gif pagimdziau per 45 minutes blush2.gif  saremiai buvo jai imant nuo pradziu tai 6 kazkur valandas. Tiek ziniu is musu. mirksiukas.gif


NET AIKTELEJAU BALSU !!!!
SUPER ! DIDZIULINIAI SVEIKINIMAI !!!!!!!!!!!!!!!!!
LABAI LABAI DZIAUGIUOSI, butinai kai sustipresime turesime susitikti 4u.gif
ilsekites thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 06 02, 00:02)
As jau:-) gime berniukas 3.190 52 cm. Sveikas viskas ok. Miega pavalges gana kietai. Kad visada taip butu bigsmile.gif pagimdziau per 45 minutes blush2.gif  saremiai buvo jai imant nuo pradziu tai 6 kazkur valandas. Tiek ziniu is musu. mirksiukas.gif

bigsmile.gif nu cia tai super wub.gif sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif Aukit sveiki ir laimingi wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(VIGILIUKAS @ 2012 06 04, 10:58)
bigsmile.gif nu cia tai super  wub.gif sveikinimai 4u.gif  4u.gif  4u.gif Aukit sveiki ir laimingi  wub.gif  wub.gif

Dekui. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 06 04, 14:36)


tai kaip jauciates, kaip augate ar ramus ir NORIM-LAUKIAM NUOTRAUKU (nu necia aisku :-D )
Atsakyti
QUOTE(jofkee @ 2012 06 05, 22:46)
tai kaip jauciates, kaip augate ar ramus ir NORIM-LAUKIAM NUOTRAUKU (nu necia aisku :-D )

Sveika. Viska gerai. Ramus Tomukas. Tik valgo daznai. Nakty apie tris valandas isbunas nevalges o diena apie dvi kartais tris. Nupompinu savo piena nakty is papo duodu bet nezinau kiek jis suvalgo uz tai kaip nutraukiu matau. Duodu viena kart nakty ir dienoj dirbtina piena nes nespeja prisigamint o laikyt nutraukto nenoriu. Suvalgo dazniausiai 30-40 kartais 60 ml.seip snd turetu ateiti sverti vaika tai ziuresim. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 06 06, 11:30)
Duodu viena kart nakty ir dienoj dirbtina piena nes nespeja prisigamint o laikyt nutraukto nenoriu. Suvalgo dazniausiai 30-40 kartais 60 ml.seip snd turetu ateiti sverti vaika tai ziuresim. smile.gif


nu ir ka pasake, viskas gerai ? thumbup.gif
as isgeriau dabar vyro nebaigta puse taures raudono vyno ! ir zinokit nuo tokio kiekio apsinesiau alc.gif , tiek laiko negerus, paciai juokas ima drinks_cheers.gif

kaip jums vasara g.gif , mes kartais net boileri pajungem, nes persalta-perdregna pasidaro namie unsure.gif
turiu klausima, kokia man spirale cia anglijoje isideti ? ar aplamai kaip saugotis ax.gif , o ar dabar jau tureciau saugotis ? as dar nesusirgau po gimdymo ?!
Atsakyti
QUOTE(jofkee @ 2012 06 08, 00:12)
nu ir ka pasake, viskas gerai ?  thumbup.gif
as isgeriau dabar vyro nebaigta puse taures raudono vyno ! ir zinokit nuo tokio kiekio apsinesiau  alc.gif , tiek laiko negerus, paciai juokas ima  drinks_cheers.gif

kaip jums vasara  g.gif , mes kartais net boileri pajungem, nes persalta-perdregna pasidaro namie  unsure.gif
turiu klausima, kokia man spirale cia anglijoje isideti ? ar aplamai kaip saugotis  ax.gif , o ar dabar jau tureciau saugotis ? as dar nesusirgau po gimdymo ?!

Aha man irgi reikia pagalvoti apie apsisaugoiima. Niekada neturejau spitales. Ar skauda kaip ja deda? Ir kada jau reiktu pradeti naudoti? KIek skaiciau tipo po menesio jau galima spirale detis. Leliukui viskas gerai. Numete 300 gramu bet sake taip ir turi buti. Nukrito jau bambutes galiukas. Skaiciau kad po 6 dienu jau galima maudyti kaip nukrentA bambutes galiukas. Kada tu maudei leliuka? unsure.gif
Atsakyti
wub.gif dabar jus abi turit bendrai apie ka sneketis biggrin.gif mano leliai jau dideli,tai as cia kaip ir ne i tema lotuliukas.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VIGILIUKAS @ 2012 06 11, 11:21)
wub.gif dabar jus abi turit bendrai apie ka sneketis biggrin.gif mano leliai jau dideli,tai as cia kaip ir ne i tema  lotuliukas.gif  blush2.gif  ax.gif




patarimai visada pravercia 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo titkauk: 11 birželio 2012 - 15:06
QUOTE(VIGILIUKAS @ 2012 06 11, 11:21)
wub.gif dabar jus abi turit bendrai apie ka sneketis biggrin.gif mano leliai jau dideli,tai as cia kaip ir ne i tema  lotuliukas.gif  blush2.gif  ax.gif


kaip suprasti ne y tema !!!! doh.gif viskas y tema, kokia kontracepcija naudoji tu pvz blush2.gif
man tai labiausiai patinka vasara si thumbup.gif, kaip prie zemes traukia, kaip pamiegociau dabar blink.gif
Atsakyti
Joooo. Orai man ir patinka tiesiog thumbup.gif tik namie sedziu. Kur iseinu parejus kojas skauda biggrin.gif niekr nei iseisi nei ka. Pvz mes nakty jungiam siluma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 06 11, 14:59)
patarimai visada pravercia

ax.gif galiu tik pasidalinti savo patirtim 4u.gif patarinet net nenoreciau mirksiukas.gif

QUOTE(jofkee @ 2012 06 11, 16:42)
kaip suprasti ne y tema !!!!    viskas y tema, kokia kontracepcija naudoji tu pvz  blush2.gif
  man tai labiausiai patinka vasara si  thumbup.gif, kaip prie zemes traukia, kaip pamiegociau dabar  blink.gif

ne i tema turejau omeny,kad leliuko negimdziau paskutini menesi,tai ir esu 'ne i tema' biggrin.gif
kontracepsija pas mus naturali rolleyes.gif ..kadais teko gerti tabl,bet dar iki pirmagimes...o po jos nieko blush2.gif ..ir

QUOTE(titkauk @ 2012 06 11, 17:45)
Joooo. Orai man ir patinka tiesiog :  tik namie sedziu. Kur iseinu parejus kojas skauda :  niekr nei iseisi nei ka. Pvz mes nakty jungiam siluma :

cool.gif mes ir jau sildemes doh.gif nes dregme jau gelia kojas..ir vaiku kambary bijau pelesio unsure.gif
Atsakyti