Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Londono mergaičių namučiai

Aga.taip ir galvjau.tai sveiki atvyke.tikiuosi mokyklelej priprasit greit:)
Atsakyti
Dekui 4u.gif labai tikiuosi kad viskas bus great gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rimke2 @ 2013 08 16, 19:15)
Sveikos as vakar gavau laiska kad yra vieta coopers lane primary school tai lauksim ka mokykla parasys mums dabar.as gyvenu cia netoli northbroke park ar kaip jis tiksliai rasosi
Papildyta:



sveikinimai 4u.gif

Gavus nauja mokyklele smile.gif Kaip sekasi?

Mes kitam gale gyvenam prie Chinbrook Meadows parko ..Zinau kur northbroke parkas..

Keliu temute I virsu tongue.gif
Atsakyti
Laba jau beveik savaite kaip keliaujam I mokykla, tai labai dziaugiuos kad ji negirdejusi anglu kalbos pries tai taip puikiai jauciasi jau daug ka supranta, patinka eit I mokykla, nusistato savo zadintuva ir mane atbega zadint kol as dar vis bandau nors 5 minutes snooz padaryti lotuliukas.gif

Zinau ir as ta parka kol silciau buvo ateidavom kartais su vaikais dabar kai atveso nebeinam smile.gif
Atsakyti
Labutis, bandysiu ir as laime cia vietos rasti pas jus. Gyvenu erith, gal kas netoli musu isikure. 4u.gif
Atsakyti
Labuka visoms. Jau senai cia buvau beuzsukus. Turbut daugiau kaip puse mamyciu net nepazystu doh.gif . Katros cia pas mus didziosios organizatores susitikimu , reiktu kada paorganizuoti susibegima, kokiam parkeli nutaikius kokia grazesne dienele per vaiku atostogas. Butu smagumelis thumbup.gif Mano dvyniams jau greit trys metukai bus, o dar pasirode po gimdymo nebuvom. Ir senbuvem ir naujom mamytem susibegt su vaikuciais butu smagu, kaip prasiplestu ratelis mirksiukas.gif
Ka manot smile.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianaaiste: 10 liepos 2014 - 23:23
Ziuru, jau seniai nebejudinda temuke, o gal visgi dar yra cia gyvenanciu? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif As taip pat kokie 4 metai tai tikrai nei temukej , nei FB nebedalyvau blush2.gif
Kaip mamos gyvenat? Kazkaip aptilus ir FB grupe kiek maciau...
Ar dar bera kiek cia jusu?
Mes vis dar Belvederej/Abbeywoode, idomu kur visos kitos laikotes?
Mano panos jau abi bus mokykloj (mazajai jau 5 metai sukanka sestadieni) Paskutini karta daugeli jusu maciau kaip moteriskute laukes (greenwichiaus parke)
Eik tu sau kaip laikas greitai bega...
Dar su klausimu gal kas turit part time aukle rekomenduot? Ir gal ieskot full time aukles (kartu gyvenancios - savaja perleidziu)
Butu idomu kaip visos laikotes suzinot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2014 09 01, 23:49)
Sveikos merginos 4u.gif 

Labukas 4u.gif as Erite gyvenu, ne taip ir toli nuo Belvederio, kazkada pasiklydus buvau, tai i ta puse nukeliavau lotuliukas.gif as biski daugiau metuku anglijoj gyvenu, pas drauga atsikrausciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2014 09 01, 21:11)
Labukas  4u.gif as Erite gyvenu, ne taip ir toli nuo Belvederio, kazkada pasiklydus buvau, tai i ta puse nukeliavau  lotuliukas.gif as biski daugiau metuku anglijoj gyvenu, pas drauga atsikrausciau  blush2.gif


Laba 4u.gif Kaip gyvenasi Erithe, kur pries tai gyvenot?
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2014 09 02, 00:26)
Laba 4u.gif  Kaip gyvenasi Erithe, kur pries tai gyvenot?

Na pries tai gyvenau Kaune rolleyes.gif dar pratinuos prie Anglijos, taip sakant. Nors mano draugas jau kokius 9 ar gal net 10m kaip uzsieny gyvena ir jau daug Londono vietu isbandes ax.gif Siaip man patinka cia, pakrasty gyventi. Londone paciam butu manau sunkiau apsiprasti, o cia viskas vietoj, ramu ir tuo pat metu vis dar Londonas skaitosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2014 09 12, 09:31)
Na pries tai gyvenau Kaune  rolleyes.gif dar pratinuos prie Anglijos, taip sakant. Nors mano draugas jau kokius 9 ar gal net 10m kaip uzsieny gyvena ir jau daug Londono vietu isbandes  ax.gif Siaip man patinka cia, pakrasty gyventi. Londone paciam butu manau sunkiau apsiprasti, o cia viskas vietoj, ramu ir tuo pat metu vis dar Londonas skaitosi  thumbup.gif

Oficialiai tai Erith jau kentui priklauso, tai nebe londonas jau 4u.gif
O ka pati veikiat?
Mes jau beveik 11 metu cia smile.gif Laikas ziauriai greit bega...
Atsakyti