Įkraunama...
Įkraunama...

Nottingham mamytės ir ne tik :)

sveika 4u.gif

Cia tik as kaip snipas uzeinu vis biggrin.gif bandziau tau rasyti per skaipa, bet visa laika atsijungus esi smile.gif
Man su pirkimais pries kraustynes irgi tas pats buvo, bet dabar galvoju,kad galejau ir pirksti, nes kai viskas suejo i viena menesi, tai jau nebezinau ir is ko viska pirkti, nauji namai dar ne namai, viskas metosi, kambariai remontuojami, zodziu bordakas baisus, dulkiu kalnas doh.gif nebesulaukiu kada pasibaigsim.
Jau siandien baigsim mazyles kambari, ispaisiau sienas smile.gif tai nors toks dziaugsmas:)

O del susitikimo kai atvaziuosi i Nott, butinai, tik pranesk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre1222 @ 2014 08 15, 09:11)
sveika  4u.gif

Cia tik as kaip snipas uzeinu vis  biggrin.gif bandziau tau rasyti per skaipa, bet visa laika atsijungus esi  smile.gif
Man su pirkimais pries kraustynes irgi tas pats buvo, bet dabar galvoju,kad galejau ir pirksti, nes kai viskas suejo i viena menesi, tai jau nebezinau ir is ko viska pirkti, nauji namai dar ne namai, viskas metosi, kambariai remontuojami, zodziu bordakas baisus, dulkiu kalnas  doh.gif nebesulaukiu kada pasibaigsim.
Jau siandien baigsim mazyles kambari, ispaisiau sienas  smile.gif  tai nors toks dziaugsmas:)

O del susitikimo kai atvaziuosi i Nott, butinai, tik pranesk  mirksiukas.gif



labukas 4u.gif
oj sorry del skypes, seniau kai kompa ijungdavau ir skype automatiskai isijungdavo, bet mano vyrukas sugalvojo mano kompa pravalyt, kad greiciau dirbtu ir jam skype uzkliuvo, sako jei nenaudoji tai kam isijungi doh.gif biggrin.gif zodziu, isjunge jis man ja nuo starto ir vis neprisiruosiu isijungti doh.gif biggrin.gif

na jau greitai, spali jau vaziuosim apziureti ka Nottinghamas turi pasiulyti mums mirksiukas.gif thumbup.gif

P.S jau zinau kas mano pilvelyje gyvena wub.gif
Atsakyti
Na tai pasakok pasakok kas ten pas tave gyvena, 4u.gif kaip greit tas laikas eina smile.gif cia atrodo katik suzinai , o cia jau zinai ir kas gyena smile.gif neprailgs ir jau supuosi ant ranku
Atsakyti
QUOTE(giedre1222 @ 2014 09 05, 10:40)
Na tai pasakok pasakok kas ten pas tave gyvena,  4u.gif  kaip greit tas laikas eina  smile.gif  cia atrodo katik suzinai , o cia jau zinai ir kas gyena  smile.gif  neprailgs ir jau supuosi ant ranku


mergyte wub.gif mano svajones pildosi thumbup.gif
23 savaites jau, o pilvukas kaip po poros bokalu alaus, kaip kad vienas draugas issireiske nestuke.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos busimos ir esamos mamytes smile.gif
Neseniai atsikrausciau i Nottinghama ir jau liko tik 4 savaites iki gimdymo, butu smagu susirasti nauju pazinciu, nes jauciuosi truputi vienisa svetimame mieste smile.gif
Atsakyti
Sveika prisijungus Dovile nzn ar pasikartosiu nes lyg rasiau bet nematau paskelbtos zinute, taigi kas cia atvijo i Nott? Sveikinimai greitai ateinancio vaikelio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre1222 @ 2014 09 24, 17:23)
Sveika prisijungus Dovile nzn ar pasikartosiu nes lyg rasiau bet nematau paskelbtos zinute, taigi kas cia atvijo i Nott? Sveikinimai greitai ateinancio vaikelio  smile.gif


Turim cia kelis draugus gyvenancius, kurie ir pasiule atsikraustyti, nes Londone kainos milziniskos doh.gif
Kadangi visi dirbantys, esu viena ir baigiu isprotet nuo neturejimo ka veikt verysad.gif
Aciu uz sveikinimus, arteja ta diena, o as vis labiau ir labiau bijau smile.gif
o jus kaip ilgai cia gyvenat? Pries atsikraustydama galvojau, kad mazai tautieciu cia gyvena, bet kaip matau yra pakankamai thumbup.gif Kurioj vietoj gyvenat jei nepaslaptis? smile.gif
Atsakyti
Mes jau cia kokius 5 metu, pradzioj Airijoj buvom, as gyvenu ne paciam Nott, bet daznokai ten apsilankom, deja dabar reciau, nes begales darbu.
Kiek laiko jau Nott?
O del gimdymo nebijok, viskas bus gerai 😉 kurioj ligoninej gimdysi? Kai atsiras leliukas nebebus kada nuobodziauti ☺
Ar pati vairuoji?
Beje jei bus kada liudna gali prisijungti prie mano skaipo papliurpsim 😉
Atsakyti
QUOTE(giedre1222 @ 2014 09 24, 23:07)
Mes jau cia kokius 5 metu, pradzioj Airijoj buvom, as gyvenu ne paciam Nott, bet daznokai ten apsilankom, deja dabar reciau, nes begales darbu.
Kiek laiko jau Nott?
O del gimdymo nebijok, viskas bus gerai 😉 kurioj ligoninej gimdysi? Kai atsiras leliukas nebebus kada nuobodziauti ☺
Ar pati vairuoji?
Beje jei bus kada liudna gali prisijungti prie mano skaipo papliurpsim 😉

as 5 metai kaip Lietuva palikus, o paciam Nottinghame tai dar tik menesis kaip gyvenu.
pasirinkau city ligonine, nes geresniu atsiliepimu girdejau, bet cia manau priklauso nuo daktaru koki papuls smile.gif
Nevairuoju, bet siuo metu bandau mokytis teorija ir reikes butinai issilaikyt teises, nes ir vairuot labai pati noriu ir labai praverstu tos teises, taip kad tikiuosi greitu metu issilaikyti thumbup.gif
O toli nuo Nottinghamo centro gyveni? mes dabar Carltone gyvenam, bet greitu metu zadam kraustytis arciau centro, siuo metu apsistoje pas draugus ir laukiam kol musu namas atsilaisvins smile.gif
butu smagu papliurpti! parasyk savo skypo kontaktus mirksiukas.gif
Atsakyti
giedre12221 smile.gif
Papildyta:
As irgi laikiausi teises cia ir ismokau vaziuoti cia, nes LT teisiu neturejau. Tai susigriebiau pries mazei gimstant, pavyko abu islaikyti is pirmo karto thumbup.gif
Tai buvau laimingiausia nes i darba kiekviena ryta reikedavo puse valandos eit peskom, kadanfi iki ten autobusai jau nebevaziuodavo tai budama 8 menesiu jau sunkiai pilva panesdavau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre1222 @ 2014 09 25, 10:14)
giedre12221  smile.gif
Papildyta:
As irgi laikiausi teises cia ir ismokau vaziuoti cia, nes LT teisiu neturejau. Tai susigriebiau pries mazei gimstant, pavyko abu islaikyti is pirmo karto  thumbup.gif
Tai buvau laimingiausia nes i darba kiekviena ryta reikedavo puse valandos eit peskom, kadanfi iki ten autobusai jau nebevaziuodavo tai budama 8 menesiu jau sunkiai pilva panesdavau blink.gif

As tai jauciu tik po mazes gimimo laikysiuosi, dabar buvo daug visokiu islaidu, tai reik truputi atsigaut smile.gif
Tikiuosi man ir is pirmo karto pasiseks islaikyti, reikes pasistengti biggrin.gif
Nu cia su tais autobusais tai sunkoka, o dar jeigu darbas toli.. Jei nuspresciau grizti i savo darba, tai 3h reiketu vaziuot, jauciu teks ieskotis kazko kito sad.gif
Atsakyti
Oi man su gryzimu i daraba isvis nepasiseke, gavau palikti maze jau kai jai buvo tik du menesiai, pora menesiu puse etato , o kai jai buvo 4 jau pilnu variau verysad.gif
O teises irgi teoroja issilaikiau kai buvo paskutinis menuo berods o vairavima ptadrjau tik mazei gimus, kai moki kas pamoka o ne visa suma ne taip baisiai atrodo, bwt aisku jei visa suma 800£ tai jau lb skaudziai iskart atiduoti
Atsakyti