Įkraunama...
Įkraunama...

Prancūzaitės su prancūziukais (ir be jų), 14 tema

Mes rezervavome buta RDC. Tai "pievos" bus daugiau, nei gyv. ploto.
Bet pas mus nebus jokiu dideliu gatviu, o daugiabutis - tik 3-ju aukstu, tai del to surizikavome.

Tai jus nedaug isleidziate maistui. Pas mane liepa islaidos buvo kazkas is kosmoso srities, si menesi jau valdau situacija, bet vis tiek pravalgome daugiau, nei as noreciau. As viena tai turbut su 80 pinigu isgyvenciau, bet su mano vyrais viska reikia dauginti is kokiu 8.
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2014 08 20, 22:03)
Mes rezervavome buta RDC. Tai "pievos" bus daugiau, nei gyv. ploto.
Bet pas mus nebus jokiu dideliu gatviu, o daugiabutis - tik 3-ju aukstu, tai del to surizikavome.

Tai jus nedaug isleidziate maistui. Pas mane liepa islaidos buvo kazkas is kosmoso srities, si menesi jau valdau situacija, bet vis tiek pravalgome daugiau, nei as noreciau. As viena tai turbut su 80 pinigu isgyvenciau, bet su mano vyrais viska reikia dauginti is kokiu 8.


Pieva- gerai thumbup.gif, ir pirmas aukstas nieko blogo- ypac jei daugiabutis neaukstas. Cia tau ne Lietuva, kur kaimynai galbut sugalvotu parukyt prie laiptines duru (ar laiptinej biggrin.gif), ar metytu tas pacias nuorukas i tavo kiema... As pagalvojau, kad to buto kuri nuomosim trukumas- ner nei balkono, nei pievos, tik isasfaltuotas kiemas (garazai) ir seimininku terasele pirmam aukste g.gif reiks vaziuot iki uosviu del zoles biggrin.gif O bet taciau, turetume sutaupyt truputi ant masinos draudimo, nes bus garazas + mazas miestelis, o ne Strasburas bigsmile.gif
Na, mes tik dviese, o pas tave 3 bernai biggrin.gif ir mano vyras nera isrankus maistui, valgo irgi ne per daugiausiai, vos daugiau nei as siuo metu biggrin.gif
Atsakyti
Pieva aktualu mieste, kaime jos paprastai ir taip buna, kartais net kaip trukumas biggrin.gif Ne beda cia.
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2014 08 21, 16:09)
Pieva aktualu mieste, kaime jos paprastai ir taip buna, kartais net kaip trukumas  biggrin.gif Ne beda cia.

Na, butu patogu- vezima terasoj ar ant pievos pastatei ir miega vaikas...Mane kazkoks vidinis finansinis nerimas apeme, su visais persikraustymais, busimais pirkiniais doh.gif
Distancija, parasem gi lettre recommandée i cpam, tai gavau jau atsakyma, kad viska sutvarke thumbup.gif Laukiu dabar kol pinigus perves uz visus gydytojus, turbut ir Kaledu sulauksiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif

QUOTE(Mivida @ 2014 08 13, 18:51)
O as su klausimu. Mamytes, kas ruoset vaikus i CP. Ko reikia i mokykla? Ka pirkote? Kol kas pirksime tik kuprine. Ar duos mums koki saraseli ko reikes dar?


Mivida, mums mokykloje visa sarasa dave, ko reikia, iki tusinuku markiu ir spalvu viskas smulkiai surasyta. Pasiklausinek savojo mokykloje, turetu ir jie kazkokius reikalavimus buti surase.

O as begime. Nuo pirmadienio naujame darbe jau, tai nuo naujos informmacijos smegenis baigia perkaisti... cool.gif
Atsakyti
sveikos

radau štai ką; spalio 17,18,19

http://www.lesalonba...s_et_lieux.html
kaip tik 14 atvykstu į Belgiją, 17 man rdv pas ginekologę, o savaitgalį galvojam važiuoti dukros pasiimti į Paryžių, tai manau apsilankysim čia.

gal gal ateis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pelargonijA77: 26 rugpjūčio 2014 - 09:46
QUOTE(pelargonijA77 @ 2014 08 26, 09:45)
sveikos

radau štai ką; spalio 17,18,19

http://www.lesalonba...s_et_lieux.html
kaip tik 14 atvykstu į Belgiją, 17 man rdv pas ginekologę, o savaitgalį galvojam važiuoti dukros pasiimti į Paryžių, tai manau apsilankysim čia.

gal gal ateis?

Man tai labai toli del parodos vaziuot iki Paryziaus blush2.gif Ai, si savaitgali buvom Vokietijoj, tai po baldu pardes pavaiksciojom- radom nebrangia parduotuve, kai persikraustysim, tai vaziuosim pirkt lovytes, komodos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Canelle @ 2014 08 26, 14:12)
Man tai labai toli del parodos vaziuot iki Paryziaus  blush2.gif Ai, si savaitgali buvom Vokietijoj, tai po baldu pardes pavaiksciojom- radom nebrangia parduotuve, kai persikraustysim, tai vaziuosim pirkt lovytes, komodos  thumbup.gif

dar bus Lille et Rouen
Atsakyti
Sveikos!

Na, mes atrodo, kad kraustomes anksciau numatyto laiko unsure.gif ir del ko? Del kaimynu doh.gif Gan ilga visa istorija, bet musu laiptu aikstelej yra toks nestabilus tipas, kuri paliko zmona gal pries savaite ar pora ir dabar jis terorizuoja puse kaimynu... Paskutinis lasas buvo, kad beldesi ir skambino i duris apie puse sesiu ryto doh.gif pradzioj bandem ignoruot, bet paskui mb nuejo jam paaiskint, kad zmones miega tokiu laiku ir kad apsiramintu biski...Zo, mb liepe jokiu budu jam neatidarinet duru, nes jis dar ir apsineses, ir siaip nezinia, ka gali iskrest. Jis jau buvo mane isgasdines pries pora savaiciu, tai sutarem su mb, kad spartinam ta visa procesa ir kita sav kraustomes unsure.gif

Nounoursyte, kaip naujoj vietoj? Vaikai laukia naujos mokyklos ar nelabai? biggrin.gif

QUOTE(pelargonijA77 @ 2014 08 28, 22:46)
dar bus Lille et Rouen


Dar toliau biggrin.gif

Atsakyti
kuku wink.gif

Canelle, nzn kokiom kainom ziurejot baldus bet mes kai rinkomes tai issirinkom is cia http://www.chambre-e...eco-design.html
baldai
tikro medzio, made in france ir tt, grazus, sunkus, kokybiski ir kaina lb lb konkurencinga! mes pirkom lovyte 140x70 balta, komoda balta su pilkais sonais, balta vystymo lenta ant komodos det ir zaislu deze balta su pilkais sonais. labai patenkinti! greeitas pristatymas, galima moket per 3 kartus su kortele smile.gif zodziu rekomenduoju !:)
Atsakyti
Kaaaaip cia tyyyyyluuuuuuuuu!!! unsure.gif

Canelle, Pelargonija, kaip jusu pilvukai? smile.gif
Canelle ar jau buvo antra echo? gal jau zinai ko laukiat? kaip sekas su vardu rinkimu jei pradejot galvoti? smile.gif kaip sekes persikraustymas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo distancija: 12 spalio 2014 - 21:36
QUOTE(distancija @ 2014 10 12, 21:35)
Kaaaaip cia tyyyyyluuuuuuuuu!!!  unsure.gif

Canelle, Pelargonija, kaip jusu pilvukai? smile.gif
Canelle ar jau buvo antra echo? gal jau zinai ko laukiat? kaip sekas su vardu rinkimu jei pradejot galvoti? smile.gif kaip sekes persikraustymas?


Labas, as tai neturejau interneto po to persikraustymo, ir dabar dar ne savu naudojuos, nu jau tas biurokratizmas ir siuntinejimas nuo vieno prie kito tai... zinot gi, nesikartosiu biggrin.gif
Lyti zinom jau apie menesi, laukiam sunelio wub.gif Praeita savaite buvom ir antram oficialiam echo, tai isrode viska issamiai, nuotrauku pridare- futbolininkas auga (arba gimnastas), koja nuotraukoj iskeles vos ne iki galvos smile.gif Spardos jau kaip reikiant, dar ne visad isorej jaucias (nes prieky placenta), bet as tai viska jauciu biggrin.gif Vardo dar neisrinkom, sudetinga su berniukiskais, kad ir lietuviskai graziai tartusi ir prancuziskai priimtinas butu. Bet laiko dar yra.. Siaip nieko dar nepirkau, tik pora sliauztu, kai suzinojau, kad bus sunus, laukiu laukneselio is sesers, nes ji gi gimde lygiai tuo pat metu siemet smile.gif Mb seneliai pasisiule nupirkt vezimeli,, nes pirmas proanukis bus, o mb tevai padovanos lovyte ir vystymo stala, tai renkames dabar smile.gif
Persikraustymas praejo gerai, dabar turim dvigubai didesni buta, net visa 110m2. Truksta dar baldu kai kuriu, bet nelabai norim investuot i nuomojama busta.

O jus kaip laikotes? Papasakok, kuom gyvenat, kaip vaikelis auga, kaip tu pati jautiesi?
Atsakyti