Įkraunama...
Įkraunama...

Langai

QUOTE(vaiduxasp @ 2010 07 09, 21:03)
Mano manymu tai labai teisingai viskas su tom plėvelėm. O jei ne paslaptis, kas montavo? Ir aš taip norėčiau  4u.gif


kiekviena firma,tik dazniausiai tingi statybininkai terliotis
Atsakyti
QUOTE(vaiduxasp @ 2010 07 09, 21:03)
Mano manymu tai labai teisingai viskas su tom plėvelėm. O jei ne paslaptis, kas montavo? Ir aš taip norėčiau  4u.gif


Baltijos langai is Silutes
Atsakyti
sveiki, gal zinot kiek lango montavimas kainuoja? Konkreciai domina stogo langai drinks_cheers.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(obelele @ 2010 09 11, 08:32)
sveiki, gal zinot kiek lango montavimas kainuoja? Konkreciai domina stogo langai  drinks_cheers.gif  g.gif

Lyg tai 100 arba 150lt.
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2010 09 11, 19:13)
Lyg tai 100 arba 150lt.


tikrai maziau. Apie 50 geri montuotojai montuoja
Atsakyti
Sveiki, gal kas esate pirke langus is Duruvos? Kokie atsiliepimai?
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Notyte @ 2010 09 12, 20:35)
Sveiki, gal kas esate pirke langus is Duruvos? Kokie atsiliepimai?
Aciu

Aš bute turiu Duruvos,ir dabar namui apsistojau ties Duruva,manau iš jų imsiu langus.
Atsakyti
QUOTE(audine68 @ 2010 05 14, 19:59)
Uzsisakiau langus Baltijos languose (Silute). Siandiena tik pasirasiau sutarti. Rinkausi gana ilgai, apie 4 men. Patiko auskumas, kad patys gamina, del visko galima deretis. Langai KBE 88 - 6 kameros, remas pasiltintas, 2 kameros po 16 mm, 2 selektyviniai langai, vienas paprastas, tarpines PVC. Montavimas su hidroizoliacija. 36.50 m2 - sutarta kaina 16 500. Visos kitos firmos tokios klases langams dave 16 000, bet be visu gerinimu.Kai pradedavo skaiciuoti viska, iseidavo 18 - 20 t.



g.gif Baltijos langai jie yra kaip dileriai, mano pazystamas dirba Baltijos languose. kurie tiesiogiai ima is STAMELOS, kuri randasi Siliuteje. Tai manau,jei tiesiai is Stamelos butumete uzsisakiusi, butu buve pigiau manau.
Atsakyti
Sveiki , vienoje temoje jau uzklausiau, taciau ir cia uzklausiu..
Tvarkomes nama, ir labai diskutuojam del langu..Niekaip neapsisprendziam ka rinktis :plastikinius ar medinius langus?
Kriteriju kazkokiu aiskiu neturim..tik norisi ekologiskiau ir ilgaamziskiau, kad butu. Abu linkstam prie mediniu langu, taciau atsirado asmenu, kurie pareiske, kad geru, kokybisku mediniu langu nelabai rasim. O jei rasim kaina bus baisiai didele. Nenorim pigiausio varianto, norim geriausio uz normaliausia kaina. 4u.gif
Gazdina mus visi, kad medis issivaikscios ar kaip ten..na nenusimanau as nieko apie juos, tad laukiu zinanciu komentaru. Butu labai smagu isgirsti nuomone , asmenu, kurie medinius langus turi jau kelis metus 4u.gif
Labai dekoju is anksto uz info.
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2010 09 20, 15:13)
Sveiki , vienoje temoje jau uzklausiau, taciau ir cia uzklausiu..
Tvarkomes nama, ir labai diskutuojam del langu..Niekaip neapsisprendziam ka rinktis :plastikinius ar medinius langus?
Kriteriju kazkokiu aiskiu neturim..tik norisi ekologiskiau ir ilgaamziskiau, kad butu. Abu linkstam prie mediniu langu, taciau atsirado asmenu, kurie pareiske, kad geru, kokybisku mediniu langu nelabai rasim. O jei rasim kaina bus baisiai didele. Nenorim pigiausio varianto, norim geriausio uz normaliausia kaina. 4u.gif
Gazdina mus visi, kad medis issivaikscios ar kaip ten..na nenusimanau as nieko apie juos, tad laukiu zinanciu komentaru. Butu labai smagu isgirsti nuomone , asmenu, kurie medinius langus turi jau kelis metus  4u.gif
Labai dekoju is anksto uz info.


Musu nuomone yra viena, o kita yra paskambinti mediniu langu gamintojams ir tegul jie paneigia tokius absurdiskus plastmasiniu langu gamintoju teisgiuis kaip kad mediniai langai vaiksto (gal jie dar kokiam 19 amziui gyvena, ir nezino apie medienos tasa). jei kainos skirtumas ~20-30% yra baisiai didele tai tada tai ir yra, bet nera kur lyginti plastmase su medzio tasu, nei tvirtumu nei patikimumu.
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2010 09 20, 16:13)
Sveiki , vienoje temoje jau uzklausiau, taciau ir cia uzklausiu..
Tvarkomes nama, ir labai diskutuojam del langu..Niekaip neapsisprendziam ka rinktis :plastikinius ar medinius langus?
Kriteriju kazkokiu aiskiu neturim..tik norisi ekologiskiau ir ilgaamziskiau, kad butu. Abu linkstam prie mediniu langu, taciau atsirado asmenu, kurie pareiske, kad geru, kokybisku mediniu langu nelabai rasim. O jei rasim kaina bus baisiai didele. Nenorim pigiausio varianto, norim geriausio uz normaliausia kaina. 4u.gif
Gazdina mus visi, kad medis issivaikscios ar kaip ten..na nenusimanau as nieko apie juos, tad laukiu zinanciu komentaru. Butu labai smagu isgirsti nuomone , asmenu, kurie medinius langus turi jau kelis metus  4u.gif
Labai dekoju is anksto uz info.

Mediniai langai:
Pas kaimyną, brangius dėjo. Praėjo penki metai, išorę reikia tvarkyti.
Pas brolį, pigiau dėjo. Praėjo du metai, išorėje kelia dažus. Reikės tvarkyti.
Veiksmas Klaipėdoje su konkrečiais pavyzdžiais.
Pas mane name dar pirmieji plastikiniai langai jau trylika metų. Po žiemos nuplaunam, blizga kaip nauji.
Rinkitės protingai.
Atsakyti
Bet tai perdazymas mediniu langu nera, manau, didele problema g.gif O mes dar ziurim medinius su aliuminiu g.gif
Atsakyti