Įkraunama...
Įkraunama...

Stresas nėštumo metu

QUOTE(Rasuolyte22 @ 2010 07 09, 22:20)
o kaip nesinervuoti ir isvenkti streso kai viskas tik blogai???
mums va jau 10 savaiciu, bet labai bijau kad maziukui kas nors bus negerai, nes labai daug nervuojuosi... o kur nesinervuosi kai tevelis susirado kita o mus paliko, ir dar isvadino melage kad as issigalvojau... meldes meldes dievulio kad tik pastotau o paskui nx siuncia...  po 5 metu draugystes taip elgtis, ir net kad net nerupetu tavo vaikas ziauru... r kur nesinervuoti...

stiprybes 4u.gif
Atsakyti
[quote=Rasuolyte22,2010 07 09, 22:20]
o kaip nesinervuoti ir isvenkti streso kai viskas tik blogai???
mums va jau 10 savaiciu, bet labai bijau kad maziukui kas nors bus negerai, nes labai daug nervuojuosi... o kur nesinervuosi kai tevelis susirado kita o mus paliko, ir dar isvadino melage kad as issigalvojau... meldes meldes dievulio kad tik pastotau o paskui nx siuncia... po 5 metu draugystes taip elgtis, ir net kad net nerupetu tavo vaikas ziauru... r kur nesinervuoti...
[/quote

laikykis 4u.gif dabar svarbiausia tavo mazylis, reikia ji issaugoti... labai skaudu kai palieka ir isduoda artimas zmogus, taciau turi buti stipri, nes dabar esi atsakinga uz mazojo gyvybe. praeita savaite MB taip pat sukele konflikta, mane net isterija istiko, verkiau visa nakti. kita diena maude pilva ir labai pergyvenu ar tie isgyvenimai nepakenke zirniukui verysad.gif pas gine apziura tik kita savaite... dabar stengiuosi i nieka nekreipti demesio, galvoti tik apie mielus ir grazius dalykus, nesijaudinti...
Atsakyti
As 7 sav. nestuke, praeita savaite toki soka, stresa turejau, kad niekam gyvenime nelinkeciau - sudege musu gyvenamieji kambareliai, viskas apdege, smalkese juodai pasislepe, buvau su vaikuliukais lauke, kai pradejo smirdeti viskas, uzsidege nuo elektros laidu, turejau skambinti gaisrinei, lekiau pas kaimynus, po gaisro drebejau kaip drebule, isgeriau vaistu nuo streso Nerwoheel, dabar atsigaunu, gerai, kad padeda uosviai, pas juos gyvenam, tikras siaubas, neisivaizduoju ka patyre isciose gyvenantis mano mazylis unsure.gif , kazin ar jis bera gyvas, stengiuosi negalvoti apie baisiausia, jei kuri zinote kaip kaip tas visas smalkes greiciau isvalyti is daiktu, knygu, dokumentu, drabuziu - parasykite, dabar teks ilgai ir nuobodziai remontuoti, sveisti, nes visur juoda, grindys sudege, lubos, iki pat stogo, o tos smalkes smirda taip doh.gif Kol kas skalbiu rubus ir zaislus, valau baldus, taip isigere, negaliu patiketi unsure.gif
Vis nesuprantu uz ka man ir mano seimai tokia Dievo dovana... Nors, MATYT galejo buti ir blogiau unsure.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, siuo metu esu 13savaiciu nescia.. susiduriu su nervais kiekviena savaitgali.. Gyvename su draugu pas mano tevus po kol kas, planuojame pagimdzius issikraustyti I savus namus. Nuo pirmadienio iki penktadienio kol reikia visiems I darba, mano savijauta buna stabili be nervu, nes namuose viskas gerai. Bet tik ateina savaitgalis tai tevas uzgeres nervus tampo, mama saukti pradeda o tada as I asaras.. si savaitgali paskambinus draugo mamai, draugas tiesiog isleke pas ja pabaliavoti ir likau namie viena.. vel asaros net iki kukciojimu.. nezinau kaip save suvaldyti nes suprantu jog galiu pakenkti savo stebukleliui.. iseiname su suneliu I lauka pasivaikscioti kad tik nurimciau, labia pergyvenu kad nieko blogo nenutiktu mano lelytei.. sad.gif
Atsakyti
man tik 5 savaites, bet istisai bliaunu, jauciu jau spejau uzknisti vyra, kuris atostogauja, vis randu priekabiu prie jo... negaliu susivaldyti ,nes labai pergyvenu kaip ta svaikutis, ar jis vystosi po istisines itampos... ar jam viskas gerai..

Na jeigu mamos isgyvena netektis, ksyrybas pirmom savaitem, tai tikiuosi mano zirnis isilaikys
Atsakyti
Su pirmu nestumu irgi esu turejusi stresu.
Bande mane nescia is darbo atleisti teko skambineti po darbo inspekcijas, po to pareigose pazemyno, zodziu smagu nebuvo.
Bet dukryte gyme sveika ir rami. Dabar jau eina i ketvirta klase, geriausia mokine klaseje, laimi matematikos olimpiadas, linksma ir labai gera smile30x30.png

Tai gal tas stresas kartais ir i nauda mirksiukas.png
Atsakyti
Su pirmu stresas baigesi gimdymu anksciau laiko verysad.gif
Atsakyti