Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip padėti senam žmogui?

Sena apleista tema- jinai nebeturi prasmės kodėl?
pirma senutė iš viršaus numirė- labai susikrimtau- nes kaimynai net vainikui nerinko- šiaip rinkdavo... sužinojau tik iš kaimynės kai kalbėjom ir pasakiau kad nebesigirdi...
kaimynė iš apačios- išvežė į spec ar tai ligoninę ar tai senelių namus- ir sakė per mėnesį žmogaus neliko unsure.gif

O šiaip dar pamąstymui-
mano tolima giminė- mamos brolio žmonos mama serga alchaimeriu- neseniai dar kažkokia ligą pripaišė ir teko perpilti kraują- tai dėdės žmona pakraupo- po kraujo perpylimo (jau ilgą laiką su ja nėjo susikalbėt) jinai viską atsiminė ir pasikalbėjo ir susikalbėjo.... kas tai? kodėl? ar tai padeda? dėdės žmona labai susigraudino jinai po ilgo laiko pasikalbėjo su mama...
Atsakyti
Turim ir mes tokia bedule.Savim pasirupint gali tik dalinai-pensija iššvaisto per 2-3 dienas,paskui eina elgetaut.Isgeria buna ir panasiu "draugu" pas save atsiveda.Turi kazkoki psichikos sutrikima,nes i namus velka siuksles.Baisoka,nes isgerus tarp tu siuksliu ir paruko.Dar aisku is jos buto plinta parazitai.Kazkada namo pirminike gudrumu isiprase pas ja buta isvalyt,sake kelis kart apsiveme bevalydama.Ar imanoma rast kokia socialine tarnyba,kad jai bent kiek lesas padetu pasiskirstyt (aisku menka ta pensija,bet gal ne per 2 dienas isleistu),buta patvarkytu.Lyg ir turi vaiku,bet jos nieks nelanko
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2011 05 05, 22:44)
O šiaip dar pamąstymui-
mano tolima giminė- mamos brolio žmonos mama serga alchaimeriu- neseniai dar kažkokia ligą pripaišė ir teko perpilti kraują- tai dėdės žmona pakraupo- po kraujo perpylimo (jau ilgą laiką su ja nėjo susikalbėt) jinai viską atsiminė ir pasikalbėjo ir susikalbėjo.... kas tai? kodėl? ar tai padeda? dėdės žmona labai susigraudino jinai po ilgo laiko pasikalbėjo su mama...

mistika, mano mamai buvo toks dalykas kad dingo atmintis (ne visai bet nerasdavo parduotuves, pamirsdavo kur raktus padejo kas yra mano draugas, kur as isejau, kiek jai metu, kelinti metai ir pan) ir pradejo nepasitovet an koju na paeina bet taip eina ir gali pargriut. Tai veziau mama per daktarus ir ka jus manot jai neurologe po apziuros diagnozavo smegenu demesija, pradejo aiskint kad cia labai staigiai pasireiskia ir bus tik blogiau, na pagal ligos koda alzhaimeris. Psichoneurologe pagarius mmse testa pasake, kad mamai insultas buvo o ne alzheimeris, na ir po gero pusmecio mama pradejo atsigavinet viska atsimine ir atsitaise kojos. Galima sakyt pamirsom ta liga. Taip kad gal buvo tiesiog neteisingai diagnozuota liga.
Atsakyti