Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos Krikštynų dalyviams

Na gal kam pravers iskodama info radau kad labai fainus muiliukus daro su foto. OLIS muilas vadinasi, per internetine paieska tikrai susiras tas kam reiks-faina dovana manau butu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_zalia @ 2010 03 18, 20:31)
Mes mociutems dovanosim po sauksta, seneliams po taupykle - Kaziuko mugeje apsirupinom  thumbup.gif  Va nesugalvojam ka proseneliai iteikti, ji dar tokia energinga, kitu gal mociutes tokios buna, o musu krikstasunio jau prosenele  thumbup.gif Galvojom gal virbalus, bet as biski prietaringa, gi astrus daiktas  doh.gif  Bet vilnones kojines tai labai vaikuciams reikalingos ....  blush2.gif

O tu mandagiai pasiprašyk cento, atseit ji perka rolleyes.gif Močiutė taip sakydavo. Per mūsų vestuves kaiminka atnešė šakučių ir peilių rinkinuką, tai močiutė davė litą, aštrumas nepakenktų biggrin.gif Ką aš žinau, va beveik keturiolika metų kartu tongue.gif O idėja tai tikrai gera thumbup.gif Jau šimtą kartą geriau virbalai, nei kokia skarelė thumbup.gif Tegu nejaučia savo metų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 03 19, 14:48)
O tu mandagiai pasiprašyk cento, atseit ji perka rolleyes.gif  Močiutė taip sakydavo. Per mūsų vestuves kaiminka atnešė šakučių ir peilių rinkinuką, tai močiutė davė litą, aštrumas nepakenktų biggrin.gif  Ką aš žinau, va beveik keturiolika metų kartu tongue.gif  O idėja tai tikrai gera thumbup.gif Jau šimtą kartą geriau virbalai, nei kokia skarelė  thumbup.gif Tegu nejaučia savo metų  wub.gif

bigsmile.gif aciuks.gif
Atsakyti
Seneliams mes paruosem taupykles su uzrasu . Anukelio saldainiams . wub.gif
Mociutems prijuostes. Issiuvinetas . Anukelio (vardas) saldumynu kepeja , virtuoze ir paveiksliuka issiuvinejom biggrin.gif Kriksto tevams siuvinetus ranksluoscius. nuo Valduko, kriksto teveliams bigsmile.gif Dar mastau ka proseneliui padovanoti .
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 03 19, 20:58)
Seneliams mes paruosem taupykles su uzrasu . Anukelio saldainiams .  wub.gif



Na nežinau kaip kitiems, bet man prašyti pingų anūkės saldainiams (mokslams, automobiliui būsimam ar dar kam - čia radau temose įvairių variacijų) kažkaip ne taip. Na mano vaikas, kodėl seneliai turi taupyti jos mokslams, saldainiams ar dar kažkam. Skamba kaip reketas koks. Jei norės, išgalės - tai ir nupirks tą saldainį, bet su tokia potekste, kad taupykit jiems tai schmoll.gif Suprntu, čia gal juoko forma, bet man tai kažkaip nejuokinga čia.
Atsakyti
QUOTE(Rytinė pašvaistė @ 2010 03 19, 21:35)
Na nežinau kaip kitiems, bet man prašyti pingų anūkės saldainiams (mokslams, automobiliui būsimam ar dar kam - čia radau temose įvairių variacijų) kažkaip ne taip. Na mano vaikas, kodėl seneliai turi taupyti jos mokslams, saldainiams ar dar kažkam. Skamba kaip reketas koks. Jei norės, išgalės - tai ir nupirks tą saldainį, bet su tokia potekste, kad taupykit jiems tai   schmoll.gif  Suprntu, čia gal juoko forma, bet man tai kažkaip nejuokinga čia.


Kai zmones pazysta savo tevus ir senelius tai manau supras ir tokias dovanas.
Labai svarbu teisingai padovanoti 4u.gif
Jei iteiksi be paaiskinimo tai zinoma, kad gali buti nesmagu ar net izeisti. Bet kai tu dovanodamas turi iskalbos dovana ir sugebesi linksmai nupasakoti kodel ir kam ta taupykle skirta. Tai labai linksmai nustebinsi ... O savo senelius, pasikartosiu, kiekvienas kuo puikiausiai pazysta. Ir jei yra rizika - niekada nedovanotu to kas gali izeisti, ar atrodytu, kaip reketas . biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 03 19, 21:57)
Kai zmones pazysta savo tevus ir senelius tai manau supras ir tokias dovanas.
Labai svarbu teisingai padovanoti  4u.gif
Jei iteiksi be paaiskinimo tai zinoma, kad gali buti nesmagu ar net izeisti. Bet kai tu dovanodamas turi iskalbos dovana ir sugebesi linksmai nupasakoti  kodel ir kam ta taupykle skirta. Tai labai linksmai nustebinsi ... O savo senelius, pasikartosiu, kiekvienas kuo puikiausiai pazysta. Ir jei yra rizika - niekada nedovanotu to kas gali izeisti, ar atrodytu, kaip reketas .  biggrin.gif  4u.gif

tikrai taip drinks_cheers.gif mes ir seneliams padarem po taupykle mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,mes turime tik viena seneli,ka jam padovanoti? mociutems taupykles,ir skareles galvoju
Atsakyti
na aš tai kai draugės pasinešusios ant papuošalų gaminimo, tai manau prašysiu krikšto mamoms auskariukų ir po sagę, krikštotėčiams gal po saldainių medį padarysiu ir po kokį butelaitį, o kiti manau šašlykais , tortais pasivaišins, nelabai man tos smulkmenėlės, kad mėtosi stalčiuose paskui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgužė @ 2010 03 22, 15:01)
na aš tai kai draugės pasinešusios ant papuošalų gaminimo, tai manau  prašysiu krikšto mamoms auskariukų ir po sagę, krikštotėčiams gal po saldainių medį padarysiu ir po kokį butelaitį, o kiti manau šašlykais , tortais pasivaišins, nelabai man tos smulkmenėlės, kad mėtosi stalčiuose paskui ax.gif


drinks_cheers.gif Man irgi tos smulkmenos kazkaip ne kaip atrodo.... cool.gif
Atsakyti
Sveikos, Mamos!!! As irgi ruosiuosi krikstynoms... jau kiek minciu minteliu ir planu planeliu, kad tik viskas pavyktu.... Labai reikia Jusu pagalbos, gal galetumete parasyti, kur galima gauti tu graziu mediniu isgraviruotu saukstu ir pvz taupykliu su uzrasais??? Butu puikios dovanos, bet net neisivaizduoju kur kreiptis, parasykit... ar cia ar i az o geriausiai tai el.pastas dowwe_xxl@yahoo.com Buciau tikrai lb dekinga, jei kas pasidalintumete tokia info 4u.gif (ir kainom blush2.gif )
P.S. dar noriu paklausti del ranksluosciu... Ar tik UAB URTE tokius daro, nes si firma yra Siauliuose, jei neklystu, o as tai Kaune. blush2.gif
Atsakyti
gal kam pravers mintis - mes dovanojom savo rankų darbo angelus wub.gif
Atsakyti