Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo biržos kursai

Sveikos! siandien buvau Darbo birzoje del kursu ir man pasake, kad neturint garantinio rasto is darbdavio ( kad tave tikrai priims po kursu dirbti), nera man jokiu sansu gaut juos blink.gif unsure.gif nu nesuprantu kas per sistema ten.. ir ar tikrai is keliu simtu norinciu i grupe priima tik koki 15 zmoniu? kaip jum sekes ir pavyko i tuos kursus pakliut? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TARSKALIUKE @ 2009 09 04, 12:59)
Sveikos! siandien buvau Darbo birzoje del kursu ir man pasake, kad neturint garantinio rasto is darbdavio ( kad tave tikrai priims po kursu dirbti), nera man jokiu sansu gaut juos  blink.gif  unsure.gif nu nesuprantu kas per sistema ten.. ir ar tikrai is keliu simtu norinciu i grupe priima tik koki 15 zmoniu? kaip jum sekes ir pavyko i tuos kursus pakliut?  smile.gif

gavau as kursus,siandien viska susitvarkiau ir dar tik du zmones uzregistruoti i tuos kursus,vadinasi vietu yra blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 09 04, 13:16)
gavau as kursus,siandien viska susitvarkiau ir dar tik du zmones uzregistruoti i tuos kursus,vadinasi vietu yra blink.gif

i kokius tu eisi?
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 09 04, 12:16)
gavau as kursus,siandien viska susitvarkiau ir dar tik du zmones uzregistruoti i tuos kursus,vadinasi vietu yra blink.gif

o nereikalavo kokiu nors pazymu ar pan? kiek laiko reikejo laukti? beje is kokio miesto esat? smile.gif
p.s. man kaip aiskino, kad uzsiregistrave apie 100 zmoniu ir tik 13 pateks i kursus, pirmiausia tie, kas turi tas pazymas is busimu darbdaviu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bialetti @ 2009 09 04, 13:20)
i kokius tu eisi?


apskaitos padejeja,bijau,kad susirinktu normali grupe doh.gif
QUOTE(TARSKALIUKE @ 2009 09 04, 13:23)
o nereikalavo kokiu nors pazymu ar pan? kiek laiko reikejo laukti? beje is kokio miesto esat?  smile.gif
p.s. man kaip aiskino, kad uzsiregistrave apie 100 zmoniu ir tik 13 pateks i kursus, pirmiausia tie, kas turi tas pazymas is busimu darbdaviu  verysad.gif

esu is vilniaus,ne nereikalvo nieko,nieko nelaukiu,uzsiregistravau darbo birzoje balandzio gale,kursu pradzioj nenorejau,maniau susirasiu darbeli,bet pasakui liepos gale sumasciau,kad reik kursu,siule kosmetolges(kitaip sakant issirinkau pati),bet truputi pavelavau dokumentsu nunest,nes nezinojau ,kad reikia,tai nebebuvo vietu,tai laukiau rugsejo ,nes issirinkau apskaitos,tai ir gavau,sake i viena vieta laukai 10 zmoniu,bet siand suzinojau ,kad tik du zmones dar pateko i kursus g.gif o vietu ligu 20 i juos yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 09 04, 12:31)
apskaitos padejeja,bijau,kad susirinktu normali grupe doh.gif

esu is vilniaus,ne nereikalvo nieko,nieko nelaukiu,uzsiregistravau darbo birzoje balandzio gale,kursu pradzioj nenorejau,maniau susirasiu darbeli,bet pasakui liepos gale sumasciau,kad reik kursu,siule kosmetolges(kitaip sakant issirinkau pati),bet truputi pavelavau dokumentsu nunest,nes nezinojau ,kad reikia,tai nebebuvo vietu,tai laukiau rugsejo ,nes issirinkau apskaitos,tai ir gavau,sake i viena vieta laukai 10 zmoniu,bet siand suzinojau ,kad tik du zmones dar pateko i kursus g.gif o vietu ligu 20 i juos yra smile.gif

o issilavinima turit koki nors ar tik vidurinis? kazka sake, kad pirmoj eilej, kurie neturi issilavinimo gauna. as irgi i apskaitininku norejau
Atsakyti
QUOTE(TARSKALIUKE @ 2009 09 04, 13:43)
o issilavinima turit koki nors ar tik vidurinis? kazka sake, kad pirmoj eilej, kurie neturi issilavinimo gauna. as irgi i apskaitininku norejau

vidurinis issilavinimas,ir studijuoju neakivaizdziai ax.gif
Atsakyti
aisku, dekui 4u.gif nu bet as tai isvis nusivyliau.. suprantu, kad yra eiles ir pan., bet kad taip tiesiogiai pasakyt,kad neik nes vistiek negausi, arba per draugus,pazistamus bandyk ta israsa gaut, kad tave priims dirbt, tai ka as zinau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(TARSKALIUKE @ 2009 09 04, 14:30)
aisku, dekui  4u.gif  nu bet as tai isvis nusivyliau.. suprantu, kad yra eiles ir pan., bet kad taip tiesiogiai pasakyt,kad neik nes vistiek negausi, arba per draugus,pazistamus bandyk ta israsa gaut, kad tave priims dirbt, tai ka as zinau  unsure.gif

o kuriam cia mieste taip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 09 04, 13:35)
o kuriam cia mieste taip? g.gif

Klaipedoje smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti