Įkraunama...
Įkraunama...

Užkandžiai prie vyno

as ragavau paprastu cipsu, ant kuriu uzteptas cesnakinis kremas ar kaip ji pavadint, na bet labai skanu buvo thumbup.gif o siaip as darau ivarius sumustiniukus ant smeigtuku is surio, rukytos desros arba vytinto kumpio, alyvuogiu ir t.t., ko turiu saldytuve smile.gif o plink slyva dziovinta tai dar galima ir keptos sonines apsukt, nebutinai rukytos, labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif
Atsakyti
man tai skanu mascarponės sūris su krekeriais tongue.gif
Atsakyti
Isbandziau dziovintas slyvas idarytas suriu, labai skanu ir labai tiko prie vyno thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linavisk @ 2007 07 21, 11:03)
man tai patinka įdarytos džiovintos slyvos: sutarkuoji fermentinio sūrio, įdedi smulkinto česnako pagal skonį, majonezo. Šią masę ir dedi į džiovintas slyvas, jos paprastai buna tokios jau gaubtos, kaip mažučiai dubenėliai. Tinka ir prie vyno ir prie alaus. Skanaus  smile.gif

Dar valgiau dziovintas slyvas idarytas melinu pelesinio surio gabaliuku ir smulkiai tarkuotom morkom su cesnaku ir majonezu.. keistas skonis.. bet man patiko..

o mano sveciams visada labai patinka vynuoginiai pomidoriukai per pus perpjauti.. minkstimas isimtas.. ir tada kaip ir slyvos idarytos suriu su majonezu ir cesnaku..

o i keptas krevetes dar idedu cili pipiriuku supjautytu.. kas megzta astriai tai super.. Tik patarimas kad pjaustant tuos cili pipirus uzsidekit kokias gumines pirstines.. man pirma kart pabandzius tai taip rankas grauze.. puse vakaro sedejau asarodama kad skauda rankas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supo: 11 gruodžio 2007 - 00:10
dievinu baltojo pelesio suri su vynuogeprie vyno.. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes!

Butume labai dekingos, jei turedamos laiko, uzpildytumete sia anketa 4u.gif :

http://www.apklausa.....php?form=13696

Sia apklausa, skirta issiaiskinti, kokia galimybe Lietuvoje yra isikurti kulinariniam knygynui. Dekui uz jusu atsakymus!

Leidybos studentes

Atsakyti
Labai skanu prie vyno sūrio su baltu pelėsiu (nors tinka ir kitokie) gabaliukas + vynuogė perpjauta per pusę + graikiško riešuto gabaliukas. Ir visa tai persmeigta mediniu pagaliuku (dantų krapštuku).

Dar labai skanu džiovintos slyvos. Į slyvų vidų įspraustas migdolo riešutas arba kedro riešutas ir visa tai sumaišyta su majonezu. Palaikius šiek tiek (apie 1 val.) skanauti su vyno taure.

Dar galima pasipjaustyti vytintos pelėsinės dešrytės. Dabar kaip tik Maximoje akcija. Kaip tik Naujiesiems metams prie vyno ar šampano paskanauti.
Atsakyti
QUOTE(primavera @ 2007 11 11, 12:19)
pomidora supjaustyti skritineliais, ant jo uzdeti taip pat skritineliais pjaustyta mocarellos suri. pabarstyti svieziu arba dziovintu baziliku. skanumelis sitas derinukas wub.gif

Nuostabu tongue.gif .
Mes dar darom antienos pašteto sumuštinukus ant prancūziško batono riekelių, o ant viršaus - apelsinų džemas... Liežuvį praryt galima thumbup.gif
Atsakyti
mums prie vyno patinka suris ir riesutai, per Naujosius pateikiau taip smile.gif

user posted image
Atsakyti
Lalaa,kokios simpatiskos pelytes wub.gif


Mano skaniausias uzkandis prie vyno sis thumbup.gif ir greit ir skanu .
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SANTA: 04 sausio 2008 - 21:35
Olialia kaip pas Santa paserviruota uzkandele prie vyno viliojanciai, wub.gif
[/COLOR]gal vyno atvaryt biggrin.gif [COLOR=yellow]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SUNO: 04 sausio 2008 - 22:09