Įkraunama...
Įkraunama...

SUSHI

Kvieciu visas i naujaja tema apie sushi smile.gif

Sena tema :

http://www.supermama...?...414187&st=0


Siandien pas mane vel sushi wub.gif ot patapau gerbeja.... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(agneseee @ 2010 12 17, 17:59)
O su kokiu tunu žadate daryti?  4u.gif  smile.gif  biggrin.gif Kai dariau suhius su krevetėmis ir krabais, tai skonis jautėsi: buvo ir skanu, ir gražu. blush2.gif  4u.gif  ax.gif



dariau su konservuotu tunu maisytu su majonezu ir dar agurko dejau. I pora pabandziau dar kreveciu isukti, visai skanu gavos smile.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif zadu ryt daryti, bet va ryziu acto neturiu g.gif galima be jo daryti? ar kuo nors ymanomo jy pakeisti? g.gif
Atsakyti
mėginau daryti suši su "skanėjos apvaliaisiais ryžiais" - tai gavosi tikrai prasčiau nei su "skanėjos suši ryžiais". skanėjos apvaliųjų ryžių sušių gamybai niekam nerekomenduoju wink.gif

skonis labai nesikeitė, bet pats gumulavimasis burnoj - jie tokie košingi, ne taip smagu sukramtyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lindra: 26 gruodžio 2010 - 19:43
As dariau be ryziu acto blush2.gif ax.gif mano drauge irgi taip pat daro... ka as zinau, gerai gavosi ir be jo blush2.gif biggrin.gif

Galiu pritarti Lindros nuomonei del ryziu... irgi nusipirkau tuos kitus, bet skonis skiriasi... gailiuosi kad pirkau..
Atsakyti
Viena kartą dariau suši,tai nori vietomis gavosi dvigubas,ir todėl gavosi labai nekas doh.gif šį kart mėginsiu perlaužti nori,gal taip išvengsiu šios problemos.Nes pirmą kartą darydama sukau i visą lapą
Atsakyti
Ką tik mačiau per tv top shop'o naują prietaisą sušiams gaminti-sushezi smile.gif Kaži ar daug naudos iš jo, gal kas jau bandėt?
Atsakyti
QUOTE(Atati @ 2010 12 29, 16:28)
Ką tik mačiau per tv top shop'o naują prietaisą sušiams gaminti-sushezi smile.gif Kaži ar daug naudos iš jo, gal kas jau bandėt?


man atrodo nevertas demesio daiktas. bet cia tik mano asmenine nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir dar,norint padaryti tuos "isvirkstinius" susius ar reikia nori perlauzti?
Atsakyti
QUOTE(Eima =))) @ 2010 12 29, 21:12)
Ir dar,norint padaryti tuos "isvirkstinius" susius ar reikia nori perlauzti?



as nelauziau
Atsakyti
QUOTE(Eima =))) @ 2010 12 29, 21:12)
Ir dar,norint padaryti tuos "isvirkstinius" susius ar reikia nori perlauzti?



as nelauziu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eima =))) @ 2010 12 29, 16:08)
Viena kartą dariau suši,tai nori vietomis gavosi dvigubas,ir todėl gavosi labai nekas  doh.gif  šį kart mėginsiu perlaužti nori,gal taip išvengsiu šios problemos.Nes pirmą kartą darydama sukau i visą lapą

aš tai su žirklėm kokį trečdalį nukerpu, o paskui nuo kokių trijų lapų nukirptus trečdalius sulipinu kraštais ir gaunu dar vieną tokio pat dydžio lapą smile.gif

QUOTE(Eima =))) @ 2010 12 29, 21:12)
Ir dar,norint padaryti tuos "isvirkstinius" susius ar reikia nori perlauzti?

aš nukerpu, irgi trečdalį, nes man per didelis, jeigu iš viso lapo daryčiau - į burną netelpa biggrin.gif
Atsakyti