Įkraunama...
Įkraunama...

padidėjęs gimdos tonusas

Sveikutes, zinokit man ir tas pats uzeina. Baseine plaukiojau ir taip tempti pradejo unsure.gif perejo skausmai net i nugara, pilvas kietas paliko, liepe gydytoja magni 2k dienoj gerti, ir dazniau paguleti, o nesiardyti po baseinus doh.gif
Atsakyti
Man ta pati bėda verysad.gif
Jau nusiteikiau gulėti likusius 4 mėnesius lovoje.

Hebra, ar yra viltis, kad vėliau pasitaisys sveikatėlė? Na, kad pvz 7-8 nėštumo mėnesiai bus be to nelaimingo tonuso? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanuk @ 2006 09 15, 08:58)
Man ta pati bėda  verysad.gif
Jau nusiteikiau gulėti likusius 4 mėnesius lovoje.

Hebra, ar yra viltis, kad vėliau pasitaisys sveikatėlė? Na, kad pvz 7-8 nėštumo mėnesiai bus be to nelaimingo tonuso?  verysad.gif

Tai Nanuk, kad dar 5 menesiai liko, o ne 4 lotuliukas.gif va va as ir galvoju, kada pageres, ar taip visa nestuma ir reikes bijoti persitempti, kad tik gimdute nespazmuotu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sima77 @ 2006 09 17, 13:21)
Tai Nanuk, kad dar 5 menesiai liko, o ne 4 lotuliukas.gif va va as ir galvoju, kada pageres, ar taip visa nestuma ir reikes bijoti persitempti, kad tik gimdute nespazmuotu verysad.gif

Na, jo ax.gif , 5 mėnesiai. Tačiau po 4 iš bėdos jau gimdyt galima, na bent jau vaikui galimybė išgyvent lieka.
Man tai Duphaston'ą išrašė vakar. g.gif Nežinau... gal padės?... Bet vis vien jo gi negersi nuolat. Tai juk ne Magnis koks. verysad.gif
Pergyvenu aš mergos, oi kaip pergyvenu. Va biuleteny sėdžiu ir nervuojuos. fear.gif

Beje, Sima77 norėjau paklausti, ar tai tu avatare?
Mačiau, anksčiau kitoks buvo, bet ten moteris berods ta pati, todėl susidomėjau. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanuk: 19 rugsėjo 2006 - 12:47
QUOTE(Nanuk @ 2006 09 19, 13:42)
Na, jo  ax.gif , 5 mėnesiai. Tačiau po 4 iš bėdos jau gimdyt galima, na bent jau vaikui galimybė išgyvent lieka.
Man tai Duphaston'ą išrašė vakar.  g.gif  Nežinau... gal padės?... Bet vis vien jo gi negersi nuolat. Tai juk ne Magnis koks.  verysad.gif
Pergyvenu aš mergos, oi kaip pergyvenu. Va biuleteny sėdžiu ir nervuojuos. fear.gif

Beje, Sima77 norėjau paklausti, ar tai tu avatare?
Mačiau, anksčiau kitoks buvo, bet ten moteris berods ta pati, todėl susidomėjau.  rolleyes.gif

Oi zinok Nanuk as ir labai pergyvenu, geriu Magvit po 6 tabletes, guliu lovoj, stengiuosi net nelipti is jos doh.gif vistiek nepadeda man, tai siandien isgeriau sauksta brendzio, ir truputi atleido man gimdute blink.gif paskambinau daktarei, ar cia nieko blogo, sako kad pora tokiu saukstu galiu padaryti jei padeda. Bet jei nepadeda magnis, o brendis padeda siek tiek, tai reiskia jog esu isitempusi nerviskai doh.gif
Nee Nanuk cia ne as smile.gif mano fotke gali paziuret vasarinuku albume drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sima77 @ 2006 09 19, 17:06)
Oi zinok Nanuk as ir labai pergyvenu, geriu Magvit po 6 tabletes, guliu lovoj, stengiuosi net nelipti is jos doh.gif vistiek nepadeda man, tai siandien isgeriau sauksta brendzio, ir truputi atleido man gimdute blink.gif paskambinau daktarei, ar cia nieko blogo, sako kad pora tokiu saukstu galiu padaryti jei padeda. Bet jei nepadeda magnis, o brendis padeda siek tiek, tai reiskia jog esu isitempusi nerviskai doh.gif
Nee Nanuk cia ne as smile.gif mano fotke gali paziuret vasarinuku albume drinks_cheers.gif  biggrin.gif


Pala, o vasarinukų albumas tai kur registruojasi kažkaip kas kada savo kleckų laukia? g.gif
Gal ir man reiktų užsiregistruot... g.gif Gal gali nuorodą įmest?

Beje, ar nebandei Spascupreel S žvakutes į tiesiąją žarną?
Man labai gerai nuima simptomus. Jos augalinės (homeopatinis preparatas), tad nekenkia nei mums, nei kleckams, bet jis tik simptomus nuima, o priežasties negydo. verysad.gif
Atsakyti
4u.gif Dovanoju GYNIPRALIO tab. ir MAGNIO SULFATO 25% tirpala injekcijom, gal kuri naudojat ir reiktu, cia man po nestumo atliko, tai ismesti gaila, gal kam reik. ax.gif 4u.gif Veiksmas Vilniuj. Rasykit i AZ nes temos neseku. mirksiukas.gif Sekmes visoms laimingai pagimdyti. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Man irgi ta gimda išdaigas krečia. Jau gulėjau ligoninėje, tai ten gavau venų uždegimą. Šiandien ginekologė vėl norėjo paguldyt į ligoninę. Aš atsisakiau. Išgyvensim mes su mažiuku ir be lašelinių. Svarbiausia yra nesijaudint!!! Taigi, visoms nėštukėms linkiu ramybės tongue.gif
Atsakyti
Aš tris mėnesius su maudžiančiais skausmais vaikštau, prirašė tik magny, kuris nelabai ir padeda ir dauguma laiko daug gulėjau ir gulėsiu toliau, nes ir gydytoja liepė, man 14 sav. Tai ar to persileidimo reikia bijoti visa nėštumą, nes pavaikščioti tai tenka ir kambarius apsitvarkyti ir valgyti pasidaryti man neišeitų gulėti visą dieną. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(baibai @ 2007 01 13, 00:21)
Aš tris mėnesius su maudžiančiais skausmais vaikštau, prirašė tik magny, kuris nelabai ir padeda ir dauguma laiko daug gulėjau ir gulėsiu toliau, nes ir gydytoja liepė, man 14 sav. Tai ar to persileidimo reikia bijoti visa nėštumą, nes pavaikščioti tai tenka ir kambarius apsitvarkyti ir valgyti pasidaryti man neišeitų gulėti visą dieną. verysad.gif


Iš tikro visą laiką nepavyks išgulėti, o be to gal taip gulėti ir nereikia. Aš tai kažką paveikiu (ką nors susitvarkau, valgyti paruošiu) ir paguliu. Svarbu derinti darbą ir poilsį. taip laikydamasi jau ištempiau iki 32 savaitės.
Atsakyti
Ar guleti visa laika nusprendziau galutinai tik neseniai.

Man iki 18 sav. tempe pilva kaip per mmm, o nuo 18 sav. susitraukinet gimda pradejo. Dabar mum jau (aciu Dievuliui) 35 savaiteles.

BET!
Bandydama suderinti kazkokia veikla (tikrai nesunkia ir nedidele) su savo gimdos spazmais atsiduriau su kraujavimu ligonineje. Nezinau ar tai tiesiogiai itakavo ar sutapimas, bet iseinant is ligonines man liepe elgtis namie kaip ligonineje (gulineti, miegoti, niekur negastroliuoti ir pan.) taip ir darau jau 2 menesius, net i lauka tik per iseigines trumpam su vyru iseinu, nes bijau del savo 2.gif.

Na, nenoriu pasakyti, kad cia visoms taip kaip man butina elgtis, bet as patarciau nerizikuoti, nes pati vos nepraradau savo kiskucio 28 nestumo savaite. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lazdyniete @ 2007 01 15, 13:44)
Iš tikro visą laiką nepavyks išgulėti, o be to gal taip gulėti ir nereikia. Aš tai kažką paveikiu (ką nors susitvarkau, valgyti paruošiu) ir paguliu. Svarbu derinti darbą ir poilsį. taip laikydamasi jau ištempiau iki 32 savaitės.


Oi matau ne vaš čia tokia gulinėjanti. man tai naktimis būna tai vienoj , tai kitoj pilvo vietoj išoksta guziukas, labai akivaizdžiai matosi ir jaučiasi. Tas guziukas tai ne mažas , ar čia gimda susitraukinėja, o gal lelius juda ???? g.gif Aš tai ilgiausiai galiu uišstovėti apie valandą (tas pats ir išsėdėti ) ir pradeda temti.Taip norėčiau lėkt bėkt, bet džiaugiuosi, kad nors prie intern. ir pavalgyt pasitaisyt dar galiu. ax.gif
Atsakyti