Įkraunama...
Įkraunama...

Langų tonavimas

QUOTE(Juozelija @ 2007 08 02, 20:56)
O kokius langus esate susistatę?  g.gif Be selektyvinio stiklo?


ne, nes jis tik 9% sulaiko ir nuo kaitros neapsaugo. todel nesirinome. nenorejome moketi uz tai, kas pilnai neatlieka savo fukcijos mirksiukas.gif
Atsakyti
Niekur nerandu informacijos apie tai, tik apie automobilių langus unsure.gif Gal kas tonavo "vitrininius langus namuose, įdomu viskas, ir kaina, ir kokybė, ir ar pasiteisino ax.gif
Noriu, kad iš išorės manęs dieną niekas pro niekur nematytų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2007 10 30, 11:19)
Niekur nerandu informacijos apie tai, tik apie automobilių langus  unsure.gif  Gal kas tonavo "vitrininius langus namuose, įdomu viskas, ir kaina, ir kokybė, ir ar pasiteisino  ax.gif
Noriu, kad iš išorės manęs dieną niekas pro niekur nematytų smile.gif

http://www.visalietu...L_S260_00117081 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaedita @ 2007 10 30, 11:51)

Nu ir ką? biggrin.gif Ten parašyta apie kainas, kokybę ir ar pasiteisino? biggrin.gif Tokią info ir aš nežiopla susirast wink.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 30 spalio 2007 - 11:23
Mane irgi domina. Šiaip plėvelė ar tonuotas stiklas turėtų tamsinti patalpą...
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2007 10 30, 17:20)
Mane irgi domina. Šiaip plėvelė ar tonuotas stiklas turėtų tamsinti patalpą...
Esu gird4jus, kad yra kur ir netamsina, tiesiog tok kaip veidrodį iš kitos pusės uždeda, bet iš kur aš tai ištraukiau, neiįsivaizduoju doh.gif
Labai labai noriu.

Jei čia nesužinosim teks keliaut po pardas.
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2007 10 30, 22:21)
Esu gird4jus, kad yra kur ir netamsina, tiesiog tok kaip veidrodį iš kitos pusės uždeda, bet iš kur aš tai ištraukiau, neiįsivaizduoju  doh.gif
Labai labai noriu.

Jei čia nesužinosim teks keliaut po pardas.

Matyt,esi girdejus,kad,tokius langelius gamina mirksiukas.gif biggrin.gif
Kadangi,namuose pas mane sudeti butent,tokie langeliai galiu pasidalinti patirtimi ax.gif .
Tamsintas stiklas tikrai sumazina sviesos pralaiduma i patalpa,o is isores vis vien siek tiek vaizdai matos:verysad: .mirksiukas.gif .Veidrodinis langelis tik siek tiek patamsina patalpa,jei kambarys didziulis,tikriausiai,nelabai ir pasijaustu pasikeitimas.Is lauko puses,dienos metu,tikrai nicnieno nesimato.
.O vakare jau tenka iskart traukti roletus,nes sviesa uzdegus tampa paprastu langu rolleyes.gif
Beja,kainuoja jie nepigiai.Jei neklystu 30-40%brangiau,nei paprastas stiklas.
Dabar del pasiteisinimo,tai galiu pasakyti,kad esu tikrai jais patenkinta,nes kai gyveni pirmam aukste ir nenori visu langu aptraukti uzuolaidom,tai superinis sprendimas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 31 spalio 2007 - 14:22
Man patinka mūsų širmutės, nes jos šviesios, bet man norisi atitraukt jas dienos metu doh.gif Langai nauji, tikrai nekeisim, bet aptraukt, aptrauktume. Tikrai žinau, kad aptraukia, tik kiek tai kainuoja g.gif

O pas langai per visą sieną svetainėj dry.gif
Atsakyti
Yra tokia firm AŠA Kaune, bet jie kiek žinau ir kituose miestuose dirba, jų specializacija stiklų tonavimas (ne tik auto).
Tonavimo (kalbant apie buto ar namo langus) yra keletas būdų: plėvele ir cheminis (nupurškia kažkuo). Tonavimas vyksta iš lauko pusės.
Dėl kainų, ABO, teks skambintis (arba rašyti el laišką) ir domėtis, nes langas langui nelygus biggrin.gif
Ta firma, kurią paminėjau, stiklus tamsina ir minėtuoju veidrodiniu būdu, kuomet dienos metu iš išorės nieko nesimato, o matosi vakare, kai uždegi šviesą.
Tai tiek žinių, džiaugsiuosi jei kuo pagelbėjau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bakardi @ 2007 11 07, 22:14)
Yra tokia firm AŠA Kaune, bet jie kiek žinau ir kituose miestuose dirba, jų specializacija stiklų tonavimas (ne tik auto).
Tonavimo (kalbant apie buto ar namo langus) yra keletas būdų: plėvele ir cheminis (nupurškia kažkuo). Tonavimas vyksta iš lauko pusės.
Dėl kainų, ABO, teks skambintis (arba rašyti el laišką) ir domėtis, nes langas langui nelygus biggrin.gif
Ta firma, kurią paminėjau, stiklus tamsina ir minėtuoju veidrodiniu būdu, kuomet dienos metu iš išorės nieko nesimato, o matosi vakare, kai uždegi šviesą.
Tai tiek žinių, džiaugsiuosi jei kuo pagelbėjau  mirksiukas.gif

pasidomejau, kainos nuo 75 iki120lt uz kvadratini metra, cia kainos su darbais
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2007 11 10, 23:04)
pasidomejau, kainos nuo 75 iki120lt uz kvadratini metra, cia kainos su darbais

Na, va, dabar jau praktiškai visą informaciją turime good.gif

ABO, tai kaip sekasi tau su tais langais, a? Užvedei temikę ir sprukai... rolleyes.gif
Atsakyti
ačiū bigsmile.gif buvau pamiršusi, gi greit terminas nestuke.gif ne tas galvoj lotuliukas.gif bet užsirašau viską ir jau domėsiuos ir parašysiu čia bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(dute_a @ 2007 11 10, 23:04)
pasidomejau, kainos nuo 75 iki120lt uz kvadratini metra, cia kainos su darbais


uijuiujuiiiii biggrin.gif baisiai daug, mūsų keturi metrai biggrin.gif
dar buvo kilusi idėja pusę tik tamsint, t.y. yra tokie puslangiai apačioj, tai kiek stebėjau, jei juos uždengt labai daug nesimatytų ax.gif kadangi labai nėr noro skaičiuot tuos kvadratinius metrus, reiks vyrui duot hihihi.gif
Atsakyti