Įkraunama...
Įkraunama...

Odiniai baldai 2

sveiki, gal kas pirkot odiniu baldus is litsofos ?kaip kokybe? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laimikė @ 2009 02 09, 09:30)
taip ,murzina....tik nuvalai ,ir vel sedima vieta baisi pilka...pas mus buvo naturalios odos tai vales gerai ,bet i tuos odos griovelius  prisnesdavo doh.gif
atrodo kas cia nuvalysiu ,bet nera taip lengva ,kol isivalydavau vissas sofkutes gera valandzike su tom putom paskui kol padengti tuo  tepaliuku...na zodziu...aisku gal mano vaikai peckeliukai ...bet tam kambary buvo praleidziamas visas laisvas laikas.... smile.gif
dabar pirksime tikrai nebesviesu...galvoju apie raudona ,gal violetini  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Sutinku 100%,labai norejau sviesiu baldu,o dabar baigiu prasikeikt doh.gif Padejo laikrasti liko demes,atejo sveciu kokiais dazanciais dzinsais vel murzina,vienzo istisai turi lakstyti su kempine aplink baldus kad butu svaru,cia ne man schmoll.gif ne as o man turi baldai tarnaut rolleyes.gif Beje tamsus irgi negerai,nes labai matosi dulkes,taip pat turi keleta kartu per diena valyt.Jei pirkciau dabar baldus,tai tamsesnes balintos kakavos spalva imciau thumbup.gif Labai optimalus variantas,netamsus,nesviesus ir nieko ant ju nesimato thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2009 02 09, 21:26)
mano drauge turi tokius kaip nuotraukoj, tai duodu 10 balu uz patoguma  thumbup.gif

idomu katra varijanta turi g.gif ar ta kampa?kazin kiek mokejo ? blush2.gif

QUOTE(Spegle @ 2009 02 15, 10:08)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Sutinku 100%,labai norejau sviesiu baldu,o dabar baigiu prasikeikt  doh.gif Padejo laikrasti liko demes,atejo sveciu kokiais dazanciais dzinsais vel murzina,vienzo istisai turi lakstyti su kempine aplink baldus kad butu svaru,cia ne man  schmoll.gif ne as o man turi baldai tarnaut  rolleyes.gif Beje tamsus irgi negerai,nes labai matosi dulkes,taip pat turi keleta kartu per diena valyt.Jei pirkciau dabar baldus,tai tamsesnes balintos kakavos spalva imciau  thumbup.gif Labai optimalus variantas,netamsus,nesviesus ir nieko ant ju nesimato  thumbup.gif

na va pagaliau pritarima sulaukiau.... drinks_cheers.gif thumbup.gif o tai galvojau kad cia mano seimyna murziukai...kad as su kempine istisai vaiksciojau smile.gif

o as pamaciau labai garzius baldus odinius violetinius ..tai dabar kirba mintis tokia gal ne raudona o violetini ziuretis reiks g.gif na kols isirengsim sveitaine tai dar turiu laiko apsipresti
Atsakyti
Sveikos,
o gal kas pirkot Italsofa baldus
Atsakyti
QUOTE(laimikė @ 2009 02 15, 20:48)
idomu katra varijanta turi g.gif  ar ta kampa?kazin kiek mokejo ? blush2.gif
na va pagaliau pritarima sulaukiau.... drinks_cheers.gif  thumbup.gif o tai galvojau kad cia mano seimyna murziukai...kad as su  kempine istisai vaiksciojau  smile.gif

o as pamaciau labai garzius baldus odinius violetinius ..tai dabar kirba mintis tokia gal ne raudona o violetini ziuretis reiks g.gif na kols isirengsim sveitaine tai dar  turiu laiko apsipresti

Niu,ir as,kad ir kaip pieno baltumo norejau blush2.gif vis tik praktiskumo sumetimais ko gero persimesiu i ruda, tik dar ziurineju kas graziau: sviesiai ruda ar sokolado spalva rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2009 02 17, 14:19)
Niu,ir as,kad ir kaip pieno baltumo norejau blush2.gif vis tik praktiskumo sumetimais ko gero persimesiu i ruda, tik dar ziurineju kas graziau: sviesiai ruda ar sokolado spalva rolleyes.gif

Labai nenutamsink,nes kaip minejau ant tamsaus labai dulkes matosi unsure.gif
Atsakyti
bet jeigu ziurint i praktiskaja puse tai nuo tamsiu dulkes lengviau nubraukt nei sviesius valyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2009 02 17, 23:51)
bet jeigu ziurint i praktiskaja puse tai nuo tamsiu dulkes lengviau nubraukt nei sviesius valyti  g.gif

pas mane sofute kremines spalvos mirksiukas.gif puikiai valosi,ir dulkes nesimato..kazkaip visada buvau pries sia spalva,bet dabar tai labai dziaugiuos thumbup.gif
Atsakyti
Mes pirkos Magres balduose istikruju tai laaaabai patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Spegle @ 2009 02 17, 16:42)
Labai nenutamsink,nes kaip minejau ant tamsaus labai dulkes matosi  unsure.gif

Niu,su mano visur besikarstanciais tarzanais,jauc nelabai spes tos dulkes prisikaupt lotuliukas.gif
Ir vis tik dabar linkstu prie kampo,jau atmetu 3+2 galimybe del vietos,kampe ko gero daugiau zmoniu galima susodint,o iskaitant tai,kad pas mus ir namiskiu nemazai,tai nusipirkus 3+2 sveciam jau vietos reiks jieskot g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burka: 18 vasario 2009 - 07:50
dar nuziurejau Maxdivani italu baldus, gal kas pirkot ir kur galima rasti didesni pasirinkima
Atsakyti
kokiomis priemonėmis konkrečiai valote baldus ?
Atsakyti