Įkraunama...
Įkraunama...

Lova - spinta

O ka reiskia uz normalia kaina? Mes buvome rade kas gamina Lietuvoje bet paprase 15 000 lt. Dabar bandom per kitas firmas paieskoti. O gal zinai ar si firma dirba visoje Lietuvoje?
Atsakyti
Mes ir bandome viena panasu sumanyma igyvendint.Tai kai pasiseks parasysiu ax.gif
Atsakyti
Sveiki,

mes ir susidomėję šiuo variantu ir norėtųsi išgirsti atsiliepimų iš žmonių kurie jau naudojasi tokiu sprendimu. Ar tikrai patogu naudotis kiekvieną dieną?
Atsakyti
QUOTE(natie @ 2006 04 07, 23:03)
kur tai daro ir kiek tai kainuotu?

ir mes nesekmingai ieskome 10-oji pasaulio stabuklo (lovos - spintos) deje mum patikes variantas is didziosios tevynos londono 9.000 Svaru doh.gif po to paieskos baigesi nes gimtinei Lietuvoj nieko panasaus nemaciau...

QUOTE(Jurgitukas123 @ 2008 03 29, 21:50)
Sveiki,
Ar tikrai patogu naudotis kiekvieną dieną?

Naudotis patogiau negu sofa-lova

Atsakyti
kam idomu kaip atrodo tokia lova pagaminta lietuvos baldininku ( mechanizmas tik vokiskas) projektavau as pati.
paziurekit cia
http://picasaweb.goo...ey=JrccjUdztC0#

nuotraukos buitines- "taip mes gyvenam" aplinkos labai nenagrinekit

siaip as pacia mintimi labai patenkinta, bet galutiniu produktu nelabai ( pradedant spintos durim, baigiant lovos girgzdejimu ( nes baldininkai kazkur plokstes netaip tvirtino, O gal kitaip ir nejo)

viskas visumoj su ciuziniu kainavo beveik penkiazenkle suma.
gamino man nuo uzsakymo beveik metus....

vaizdas man asmeniskai galutinis tai grazus. (del skonio nesigincijam)

Atsakyti
ar ne kancia ja tampyti? juk svoris nemazas, ka randi tas duris atidarius? ar tos durys gulasi po lova?
man butu per sudetinga sitaip tampytis. sofa paprasciau.
beje, kiek gyvenamo ploto teturite, kad ryzotes tokiam zygdarbiui?
Atsakyti
tampyti nesunku nes tas mechanizmas su kazkokiu stumokliu, tai nera sunkiau nei 15 kg vaika pakelti.
taip tos tris plokstes atsiranda po lova - nuvercia .

sofa as irgi galvojau.. bet tada toj vietoj kur tos plokstines duris dabar stovetu sofute. bet problema su pataline.. atsiranda, o dabar ten kur vaikai susede yra patalynes deze, o siai dar pataline prie ciuzinio su dirzais prisisega ir nereikia jos lankstyti kiekviena karta

o ploto pas mus 70 kvadratu, 4 asmenis, bet vis tiek negelbeja..
nestandartini butas, ir kruvos problemu.. na dar idomiau..

Atsakyti
aš dariausi tokią lovą 1,4m pločio , naudoti labai patogu- nereikia kloti lovos užvertei su patalyne ir viskas. gamino uab baldų sistemos
Atsakyti
rokuti, kiek kainavo? gal galima foto?
Atsakyti
Mes ir pasidarem tokia lova.Labai patogu mazoje erdveje..tai pas mus lova 1,4m kampine slinta plius lentunos ir kampinis rasomas stalas gavosi 7000.
Atsakyti
mafi, tai visai normaliai, kaip uz tiek baldu! kazkur skaiciau, kad tik uz lova 7000 lt! o ta lova ant zemes pasistato ant koju kokiu ar is karto guli ant zemes? o kokiam jus mieste uzsisakinejot?
Atsakyti
na ne ant zemes guli.Kazkur dugnas 10cm nuo zemes plius ciuzinys.Zinai gal daug kas ir nuo plokstes furnituros priklauso.Mes rinkomes ne brangiausis medzigas.Plius ciuzini emem su remu.Zodziu daug kas ta kaina itakoja.Patys randames Vilniuje,bet uzsakinejome provincijoj
Atsakyti