Įkraunama...
Įkraunama...

Mažos erdvės

QUOTE(groovy @ 2013 03 20, 17:36)
thumbup.gif

Vis tiek pedantizmas iš posto jaučiasi, manęs visai nervas neima, net nepastebiu to. ir pavydžiu į pedantiškumą linkusiems žmonėms norėčiau būti tokia tvarkinga), ir gaila man jų (mano draugė, pavyzdžiui, geriau neišsimiega, nes negali eiti miegoti nebaigusi tvarkyti stalčių, tai kuičiasi iki 2 nakties). Bet pavydžiu gal daugiau lotuliukas.gif


Nee na as taip neinu is proto... lotuliukas.gif Nebent laaaabai retai, kai buna kokios pertvarkos, pvz rubus perusiuoju arba virtuvines spinteles tvarkausi, nes as kai tvarkau, tai nuosirdziai, bet ir tai ne iki nakties smile.gif As tai gerai miegu problemu del pedantiskumo neturiu smile.gif tik galiu nuosirdziai pasakyt viena dalyka ir tik del to kad cia forumas, niekas manes nepazysta ir nemato, tai niekas neuzmetys akmenim, bet as nuejus i svecius, kai geriu arbata ar kava visada apziuriu ar puodelis gerai isplautas doh.gif aisku netyrineju pries uzpilant, bet jei matau kad kazkas ne taip tai vajezau! Kankinuosi! Bet pvz manes nenervina tokia namie ale betvarke, kai matosi kad zmogus gyvena kaip as sakau, bet jei jau visiskas jovalas, tai nepatinka. Niekada neerzina puodelis isgertas kavos ir paliktas ant stalo ir pan.. Kai tvarkai ir sutvarkai ir tiek smile.gif
Atsakyti
Tai dar padoriai, jei netrukdo puodeliai. Nes anksčiau mano draugės su alaus likučiais butelius nukraustydavo gamtoj per balių, o vyrai, pasilikę lašelį alaus, grįžta ir jo neranda... Nuo tol išmoko lotuliukas.gif Dėl puodelio ar lėkštės svečiuose, aš pasakau: oj čia kažkas matyt netyčia pateko ar užtiško, pala prasiskalausiu. Nes ir iš tikrųjų kartais taip būna. Arba kai indaplovė neišplauna kažko, o žmogus nepamato.

Pufas tas baltas pailgas man patiko, o ir išmatavimai visai tinkami koridoriui. ir mintis gera, nes vis tiek suolelį norėjau pirkti, kaip tas žalias parodytas, o pufas bus praktiškiau.
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 03 20, 20:53)
Pufas tas baltas pailgas man patiko, o ir išmatavimai visai tinkami koridoriui. ir mintis gera, nes vis tiek suolelį norėjau pirkti, kaip tas žalias parodytas, o pufas bus praktiškiau.


as irgi domejausi pufais, jei darys baldininkai kainuos per pus pigiau nei parduotuveje ir bus galima pasirinkti koki nori gobelena ar oda ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LolitCafe: 20 kovo 2013 - 20:18
QUOTE(LolitCafe @ 2013 03 20, 18:08)
as irgi domejausi pufais, jei darys baldininkai kainuos per pus pigiau nei parduotuveje ir bus galima pasirinkti koki nori gobelena ar oda  ax.gif


Manoji "daiktadeze" kainavo jei gerai pamenu apie £80 tai kazkur +-300lt
Atsakyti
Neverta taupyti daiktadėžėms. Užsakėm pufus , na nusivylėm stipriai. Pairo medžiaga , jau kelis kart vyras taisė vyriukus. Nenaudojam dabar pagal paskirtį. Vienam dokumentai, kitam siūlai, sagos ir pan....

Dėl miegamojo lovos paklojimo- trunka minutėlę, braukšt užtraukti užklotą, ir sumėtyt pagalvėles. Bet tai gražu kaip wub.gif Tik va dėti miego metu nėr kur.

Groovy , kada pas jus remonto pabaiga?

Vyras užsiminė apie vonios remontą, pasišiaušiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2013 03 20, 21:34)
Groovy , kada pas jus remonto pabaiga?

Oj, gal iki mano gimtadienio ir pabaigsim. Aš liūtas, jei ką lotuliukas.gif Šiaip sienos dar net nebaigtos, grindis lupam dabar.
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 03 20, 22:37)
Oj, gal iki mano gimtadienio ir pabaigsim. Aš liūtas, jei ką lotuliukas.gif Šiaip sienos dar net nebaigtos, grindis lupam dabar.

Oi aš apie horoskopus nenusimanau blush2.gif
Tai vis gi lupat bigsmile.gif
Ką dėsit?

Atsakyti
Rugpjūtis biggrin.gif

Lupam, ir patys lupam. Pasirodo, nėra ten taip baisu. ir dėl betonavimo beveik sutarę. Ar 35 litai už kvadratą normalu su medžiagų užsinešiojimu į 4 aukštą? prieš betonavimą dar paklos polistirolą ar ką ten. Nors prieš tai sulupimu ir visko išnešimu sakė 40. tai nesamonė, dabar, kai patys lupam, sakau 30 Lt biggrin.gif O ką dėsim, dar nežinau, ką patartumėte? Laminatas man gražesnių spalvų ir su mažiau defektų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 20 kovo 2013 - 22:09
QUOTE(groovy @ 2013 03 20, 23:06)
Rugpjūtis biggrin.gif

Lupam, ir patys lupam. Pasirodo, nėra ten taip baisu. ir dėl betonavimo beveik sutarę. Ar 35 litai už kvadratą normalu su medžiagų užsinešiojimu į 4 aukštą? prieš betonavimą dar paklos polistirolą ar ką ten. O ką dėsim, dar nežinau, ką patartumėte? Laminatas man gražesnių spalvų ir su mažiau defektų...

Paklausiau vyro, tai prasidėjo-ar su medžiagom, ar rankiniu būdu, ar agregatu, ir t.t.
Vienok ko gero normali kaina, kaip supratau.
Man vienareikšmiškai medis- ar lentos, ar parketas. Turėjom visokių grindų- ir laminatą, ir linoleumą, ir plyteles. Nieks taip nedžiugina, nešildo ir neatrodo jaukiai, kaip medis. Tik va reik sudėti, nušlifuoti, lakuoti.
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2013 03 20, 22:12)
Paklausiau vyro, tai prasidėjo-ar su medžiagom, ar rankiniu būdu, ar agregatu, ir t.t.
Vienok ko gero normali kaina, kaip supratau.
Man vienareikšmiškai medis- ar lentos, ar parketas. Turėjom visokių grindų- ir laminatą, ir linoleumą, ir plyteles. Nieks taip nedžiugina, nešildo ir neatrodo jaukiai, kaip medis. Tik va reik sudėti, nušlifuoti, lakuoti.

Ne, tik darbas ax.gif Medžiagas tik atsiveš, bet mes už jas mokėsim, kaip supratau.

O nėra nušlifuotų ir nulakuotų? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2013 03 20, 20:12)
Nieks taip nedžiugina, nešildo ir neatrodo jaukiai, kaip medis. Tik va reik sudėti, nušlifuoti, lakuoti.


drinks_cheers.gif visiskai pritariu, nieko nera maloniau kaip medines grindys wub.gif
Plius man laaabai patinka kaip medis graziai devisi
Atsakyti
42 kvadratai... Ech... doh.gif
Atsakyti