Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

mamulka10 seperinis kambarys wub.gif šauniai padibėta mirksiukas.gif pati tokiam gyvenčiau biggrin.gif man ta salotinė spalva wub.gif
Atsakyti
mamulka10 Labai jaukus kambarys ir gerai isplanuotos erdves.
Kaip svarbu kiekvienam tureti savo kampeli, kur gali siauteti biggrin.gif
Ir lovytes grazios, pati savo mergaitei pirkau tokia- tik violetine drinks_cheers.gif
Tik sakykit kur zaislus paslepet taip gerai? nes man niekaip nepavyksta taip doh.gif lotuliukas.gif , nes kad ir kiek mesciau juos lauk, kambarys kaip pilnas visokio gerio, taip pilnas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2013 09 24, 10:50)
mamulka10 seperinis kambarys  wub.gif šauniai padibėta  mirksiukas.gif pati tokiam gyvenčiau  biggrin.gif man ta salotinė spalva  wub.gif

aciukas smile.gif smagu kad ne vien man patinka biggrin.gif


QUOTE(traskutek @ 2013 09 24, 12:03)
mamulka10 Labai jaukus kambarys ir gerai isplanuotos erdves.
Kaip svarbu kiekvienam tureti savo kampeli, kur gali siauteti  biggrin.gif
Ir lovytes grazios, pati savo mergaitei pirkau tokia- tik violetine  drinks_cheers.gif
Tik sakykit kur zaislus paslepet taip gerai? nes man niekaip nepavyksta taip doh.gif  lotuliukas.gif , nes kad ir kiek mesciau juos lauk, kambarys kaip pilnas visokio gerio, taip pilnas  biggrin.gif

del zaislu tai mes i vienos is lovytes stalciu ta dedam, kiti zaislai krepsiuose lentynuose, mokau vaikus viska sudeti i vietas , nes jai neimsoksi ar nepriversi tai tikrai bardakas namuose bus doh.gif lotuliukas.gif , o dar kambary yra nisa su stumdomom durim veidrodinem, tai dar ta erde padidina, ir beto nisoj yra dvi uzdaros spintos vaikam rubus sudeti ir komodas , kur irgi visi reikmenys vaiku , knygutes, spavininio reikmenys ir tt , jai nebutu tos nios tai vagu ar tilptume smile.gif

Atsakyti
Labai grazus kambarys mamulka10 thumbup.gif Smagu kai kas ikelia foto realiu smile.gif

Del lempu su gaubtu. Kazkada jau buvau pasisakius del apsvietimo, kad kuo daugiau tuo geriau smile.gif Man asmeniskai neuztenka vienos ar dvieju lempu, o dar su gaubtu.. as labai nemegstu prieblandos, netgi televizoriu visada ziuriu tik gerame apsvietime, o ne su viena lempa ar tamsoje, nes is karto kerta man per akis. Todel ir pas vaikus kambaryje pas mus lempu daug. Jungtukai padaryti keli, todel jungtii visu nebutina. Pas dukra kambarys apie 15 kv lygtai, tai yra 10 lempuciu, kaitrines visos lygtai. Pas sunu kambarys mazas, apie 10 kv., tai pas ji 8 ledines lemputes ir viena kaitrine tikriausiai, po stiklu. Nieko nekeisciau, nebent tik lempu kieki padidinciau ir isdestyma biggrin.gif man apsvietimo per daug nebuna.
Vat virtuveje tai tikrai lempu kieki padidinciau, nes siuo metu jos 8 tera, nors virtuve tik 10 kv. Bet po spintelem tai tikrai dabar jau deciau apsvietima. Tamsu man jeigu ka dirbu ant stalvirsio, nemegstu prieblandos as.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 24 rugsėjo 2013 - 20:28
QUOTE(natuliona @ 2013 09 23, 09:16)
pas mus panasus kabo  smile.gif sviesos pakanka  smile.gif bet pas mus kambariukas labai mazas  mirksiukas.gif 8,5 m2  smile.gif

user posted image



papasakokit ar uztenka tu 8,5 kv. pas mane vienam vaikui 11 tai kaip ir normaliai atrodo. o kitam bus apie 9,5. bijau ar tilpsim

QUOTE(Amelita @ 2013 09 23, 17:27)
Man TV reikalingas tik svetainej.


visiskai pritariu

ir klausimas o kur jus vaiku spintas ir zaislus dedat?
pas mano dukra 3 duru didele kampine spinta. zaislu ir rubu tiek kad vos sutalpinu. o tokiuose mazuose kambareliuose nesinori tu didelius spintu
Atsakyti
QUOTE(esu-mama @ 2013 09 25, 15:18)
papasakokit ar uztenka tu 8,5 kv. pas mane vienam vaikui 11 tai kaip ir normaliai atrodo. o kitam bus apie 9,5. bijau ar tilpsim
visiskai pritariu

ir klausimas o kur jus vaiku spintas ir zaislus dedat?
pas mano dukra 3 duru didele kampine spinta. zaislu ir rubu tiek kad vos sutalpinu. o tokiuose mazuose kambareliuose nesinori tu didelius spintu

o kaip atrodo kampine spinta? Slankiojanciom durim gal netycia? Man Emira pasake, kad tokios neimanoma padaryti... bet vis tiek as tokios noriu g.gif

tema aktuali, nes kol kas vaiku rubai dezese, zaislai ant zemes, knygutes dezese ir t.t.
Atsakyti
ne, neslankiojanciom. kazkas panasaus va tokiu principu:

http://www.patoguspi...rch/spinta.html

kampine spinta dvieju duru ir salia dar vienos durys
Atsakyti
Pas dukra kampine spinta, susideti tikrai daug telpa. Bet as jau noriu normalios spintos, nebekampines.. Pakankamai nemazai erdves atima tokia spinta, o ir labai prie jos priristas esi, jau niekaip nepakeisi jos vietos, taipir liks tame kampe stoveti, nes antro tokio kampo kambaryje dazniausiai nebuna smile.gif Tai langas, tai durys trukdo...
Kampines su slankiojanciom durim nesu macius g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 25 rugsėjo 2013 - 20:53
manau kad galima butu padaryt kampine slankiojanciomis durimis. pameginkit paziuret internete kad jiems tiksliai parodyt ko norite , gal pvz cia kazka panasaus rasit tik nezinau koks cia miestas ju http://www.baldai.lt...dai/spinta/?p=4

Atsakyti
QUOTE(esu-mama @ 2013 09 25, 21:36)
ne, neslankiojanciom. kazkas panasaus va tokiu principu:

http://www.patoguspi...rch/spinta.html

kampine spinta dvieju duru ir salia dar vienos durys

kaip idomu, kaip ten tas vidus issidestes... dar yra pasirinkimas daryti gilia spinta 120cm ilgio, o gylis butu 90cm...

Esu-mama dekui, ziurineju nuoroda smile.gif Man atrodo, viskas imanoma, tik noro reik ir fantazijos kiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pukė @ 2013 09 26, 09:11)
Man atrodo, viskas imanoma, tik noro reik ir fantazijos kiek smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dar noriu padidalint savo pastebejimais blush2.gif

Labai norejau vaiku kambaryje sienos kreidines, kad piest galetu. Man labia grazu baltam interjere ta juoda siena, ismarginta vaiku piesinukais.

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

bet... nuejus Vilniuj I naujaji Pegaso knygyna, radom lenta pastatyta... apacioje lentos toks griovelis subegt kreidos trupiniams - dar galima butu kentet del grozio biggrin.gif bet maniskes abi pradejusios piest taip issimurzino - nuo galvos iki koju kreida doh.gif atsisakiau staigiai tos minties... uztat keista matyt, kaip net salia lovu stato tokias lentas...

galvoju, gal as ko nezinau? Gal buna kreideles neteplios kokios g.gif
Atsakyti