Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2014 04 14, 12:30)
Nžn.. nuobodoka. Ir tikrai jis populiarus. Aš rinkčiausi geometrinį kokį geriau. Gal Hexagons iš to pačio cole&son..

ne nezinai kaip dekinga wub.gif juos desiu i viena vonia..dar lieka viena isrinkti..
o jus tualetus kriaukles kokias pirkote? su klasika? ar staciu kampu? taip pat labai domina virtuves gamintojai, spintu...
o pas mane i pabaiga jau apvadai klijuojami langams..nzn ar reikia rozeciu ar ne? nes daugumoje kambariu tik languose apvadai, ne lubose..
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2014 04 18, 21:41)
ne nezinai kaip dekinga wub.gif  juos desiu i viena vonia..dar lieka viena isrinkti..
o jus tualetus kriaukles kokias pirkote? su klasika? ar staciu kampu? taip pat labai domina virtuves gamintojai, spintu...
o pas mane i pabaiga jau apvadai klijuojami langams..nzn ar reikia rozeciu ar ne? nes daugumoje kambariu tik languose apvadai, ne lubose..

Mes pirkome visas apvaliu formu. Musu su vyru vonioje laisvai pastatomi dubenys, kitose voniose pailgos ovalios kriaukles. Jokios klasikos.
Musu virtuve is IKEA, dalis fasadu ikejiniai, dalis Kazliskiu gaminti filinginiai. O spintu dar neturime biggrin.gif tik tambure pastateme ikejine spintos sistema, atvira, be duru. Oi kiek dar visko reikia pas mus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2014 04 23, 15:06)
Oi kiek dar visko reikia pas mus doh.gif

Be ko dar gyvenat? Be ko galima apsieit, o kas būtina buvo įsikeliant?

Mums iki vasaros pabaigos jau reikia išsikelt. O namas dar pilnai neįrengtas. Yra šildymas, laiptai, dažom sienas, grindis deda. Ir viskas. Per vasarą vieną vonios kambarį įsirengsim, virtuvės, spėju, dar ne. Kažką laikino pasistatysim. Jokių drabužinių, spėju, irgi dar nebus. Ir bijau, ir noriu, ir pykstamės su vyru... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jicky: 24 balandžio 2014 - 12:38
QUOTE(Jicky @ 2014 04 24, 13:38)
Be ko dar gyvenat? Be ko galima apsieit, o kas būtina buvo įsikeliant?


Aisku be normaliu lempu, be lentynu ir spintu. Kuri laika gyvenom be lovos, miegojom ant ciuzinio. Siaip svarbiausia, kad butu baigti visi nesvarus darbai. Esu gyvenusi ir be virtuves, taciau tada buvom be vaiku, tai sukomes su Rimi vistienos kulselem biggrin.gif Imanoma. Dabar neisivaizduoju, kaip reiktu be virtuves ir stalo apsieiti. Siaip as labai dziaugiuosi IKEA virtuve. Pirkome gabalais, po kelias spinteles, montavo vyras, tai nereikejo laukti menesio, kol pagamins. Ir siaip man ji labai patinka, stalciai didesni, zymiai geriau erdve isnaudota, daug visokiu priedu priedeliu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2014 04 24, 15:38)
Aisku be normaliu lempu, be lentynu ir spintu. Kuri laika gyvenom be lovos, miegojom ant ciuzinio. Siaip svarbiausia, kad butu baigti visi nesvarus darbai. Esu gyvenusi ir be virtuves, taciau tada buvom be vaiku, tai sukomes su Rimi vistienos kulselem biggrin.gif Imanoma. Dabar neisivaizduoju, kaip reiktu be virtuves ir stalo apsieiti. Siaip as labai dziaugiuosi IKEA virtuve. Pirkome gabalais, po kelias spinteles, montavo vyras, tai nereikejo laukti menesio, kol pagamins. Ir siaip man ji labai patinka, stalciai didesni, zymiai geriau erdve isnaudota, daug visokiu priedu priedeliu cool.gif



Pupeliuk, ar galėtumėte plačiau pakomentuoti virtuvę? kaip suprast - dalimis iš Ikejos, dalimis iš kito gamintojo? Man irgi labai patinka Ikejos virtuvės, tačiau nėra taip, kad išmatavimai atitiktų idealiai, nes čia gi tik 80, 60, 40 ir 20, o man reikia pvz. 45
Atsakyti
QUOTE(CESARIA @ 2014 04 24, 16:11)
Pupeliuk, ar galėtumėte plačiau pakomentuoti virtuvę? kaip suprast - dalimis iš Ikejos, dalimis iš kito gamintojo? Man irgi labai patinka Ikejos virtuvės, tačiau nėra taip, kad išmatavimai atitiktų idealiai, nes čia gi tik 80, 60, 40 ir 20, o man reikia pvz. 45

Na spinteliu "dezes" yra visos is ikejos. Tik virsutiniu spinteliu fasadai daryti pas kita gamintoja. Stalciu fasadai - is ikejos. Mes kazkaip susiderinome su tais standartiniais ismatavimais. Liko krastuose po kokius 10 cm, tai dengsime fasadine plokste (virtuve montuota jau suformuotoje nisoje). Jei labai erzina tie keli cm uzdengti fasadine plokste, tai geriau tada daryti pas kitus gamintojus.
Bet man geriau tie like laisvi sonai, uzdengti paprastai, bet gilesni, patogesni stalciai.
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2014 04 24, 16:37)
Na spinteliu "dezes" yra visos is ikejos. Tik virsutiniu spinteliu fasadai daryti pas kita gamintoja. Stalciu fasadai - is ikejos. Mes kazkaip susiderinome su tais standartiniais ismatavimais. Liko krastuose po kokius 10 cm, tai dengsime fasadine plokste (virtuve montuota jau suformuotoje nisoje). Jei labai erzina tie keli cm uzdengti fasadine plokste, tai geriau tada daryti pas kitus gamintojus.
Bet man geriau tie like laisvi sonai, uzdengti paprastai, bet gilesni, patogesni stalciai.



O gamintojai imasi tokių darbų? Na, kad ne visą virtuvę gamint, o tik kai kuriuos fasadus?

Man Ikejos virtuvė taip patinka, kad imčiau negalvodama ją visą, su visa buitine technika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(CESARIA @ 2014 04 25, 18:58)
O gamintojai imasi tokių darbų? Na, kad ne visą virtuvę gamint, o tik kai kuriuos fasadus?

Man Ikejos virtuvė taip patinka, kad imčiau negalvodama ją visą, su visa buitine technika smile.gif

Mes pas tuos gamintojus visas savo duris uzsakinejom, taigi tai nebuvo vienas darbelis pas juos smile.gif
O siaip jie kaip suprantu ir gamina tik fasadus. Frontus.eu dabar jie pasivadine. Bet jie praktiskai tik klasikines dureles daro, cia klasikos gerbejoms labiau tiktu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2014 04 24, 14:38)
Aisku be normaliu lempu, be lentynu ir spintu. Kuri laika gyvenom be lovos, miegojom ant ciuzinio. Siaip svarbiausia, kad butu baigti visi nesvarus darbai. Esu gyvenusi ir be virtuves, taciau tada buvom be vaiku, tai sukomes su Rimi vistienos kulselem biggrin.gif
Ačiū smile.gif
Mane tas be virtuvės labiausiai ir gąsdina. Norėtųsi bent apatinių spintelių, kad kriauklę normalią jau būtų galima pasistatyt. Baisiai nenoriu tų laikinų dalykų, nes ir juos reikės pirkt, o po to tik išmest. O ir šiaip kažkodėl atrodo, kad nusipirkus kažką laikino tai ir pasiliksim su mintim - ai, gerai ir taip biggrin.gif
man IKEA virtuvės irgi patinka, jau esam nusižiūrėję variantą.
Atsakyti
QUOTE(Jicky @ 2014 04 28, 15:04)
Ačiū smile.gif
Mane tas be virtuvės labiausiai ir gąsdina. Norėtųsi bent apatinių spintelių, kad kriauklę normalią jau būtų galima pasistatyt. Baisiai nenoriu tų laikinų dalykų, nes ir juos reikės pirkt, o po to tik išmest. O ir šiaip kažkodėl atrodo, kad nusipirkus kažką laikino tai ir pasiliksim su mintim  - ai, gerai ir taip biggrin.gif
man IKEA virtuvės irgi patinka, jau esam nusižiūrėję variantą.

Uz tai IKEA tuo ir patogi, kad cia gali pirkt gabalais - pradzioja apacia, po to virsus ar panasiai.
Pas mus iki siol stalvirsio nera, bet su OSB plokste ner taip blogai biggrin.gif
Atsakyti