Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

ankstesne vonios kambario tema

Kokias vonias renkates? Akrilines, plienines, ketines? Gal kas zino apie Laufen firma?

Grazi man si vonia..

user posted image

nuoroda vonios


Gal bus atsiliepimu apie sia vonia? Apie Laufen firma...

Aciu. 4u.gif
Atsakyti
Mes pasistatėm PAA Tre - akmens masės vonią. Neseniai dar turim, nuomonės neturiu. Maža, gili... vaikams sukišti gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2014 03 06, 09:58)
mes irgi ten pat. Mums greitai paskaiciavo. ir su vienu potinkiniu termostatiniu maisytuvu reguliuosis duso galva, vonios snapas ir rankinis dusas. 

o jus pas juos vietoje buvot ar tik internete rinkotes. nes internete ne viskas yra, vietoj is katalogu daug daugiau pasirinkimo.


Mes buvom vietoje, papasakojom, ko norim, bet kazkaip katalogais nepuole svaistytis smile.gif. Na siaip mazdaug apytiksliai ribos kainas nusake, bet pasiulymo konkretaus nepateike.

O jums reguliuosis visi atskirai?

Del vonios - mes ziurime akmens mases, Vispool Gemma, kol kas labiausiai linkstam link sitos.
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2014 03 06, 12:39)
Mes buvom vietoje, papasakojom, ko norim, bet kazkaip katalogais nepuole svaistytis smile.gif. Na siaip mazdaug apytiksliai ribos kainas nusake, bet pasiulymo konkretaus nepateike.

O jums reguliuosis visi atskirai?

Del vonios - mes ziurime akmens mases, Vispool Gemma, kol kas labiausiai linkstam link sitos.


tai gal nepasaket konkreciai ko norit? Nes mes pasakem mum reikia taip ir taip, jis pasiule kokie galimi variantai atsiunte visos sistemos komplekta su nuotraukom ir kainom, kas nepatiko pagal dizaina dar pakeitem is katalogu. Man tai patiko labai, kaip tik susidariau ispudi kad zmogus dirba grynai savo verslui uztat taip stengiasi. Kai pirma kart atejom dar tiksliai nezinodama ko norim tai irgi mazdaug pasake kas kaip, bet konkreciai nebuvo ka kalbet
Atsakyti
Laba diena,
Luxury...- aš į jus tokiu klausimu wink.gif nes savaitgalį vienoj parduotuvėj pardavėja taip ir nesugebėjo išaiškinti.
Norint va tokios didelės galvos dušo+rankinis dušas,ko dar papildomai reiktu?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2014 03 06, 12:18)
tai gal nepasaket konkreciai ko norit? Nes mes pasakem mum reikia taip ir taip, jis pasiule kokie galimi variantai atsiunte visos sistemos komplekta su nuotraukom ir kainom, kas nepatiko pagal dizaina dar pakeitem is katalogu.  Man tai patiko labai, kaip tik susidariau ispudi kad zmogus dirba grynai savo verslui uztat taip stengiasi. Kai pirma kart atejom dar tiksliai nezinodama ko norim tai irgi mazdaug pasake kas kaip, bet konkreciai nebuvo ka kalbet


Gal dar ir nuo zmogaus priklauso, gal ne pas ta pati patekom. Anyway, man pas juos pasirinkimas gana didelis pasirode, dar bendrausim intensyviau po to. Tuo metu kai klausem, tai tik domejomes, todel nebuvo labai svarbu, kad tiksliai atsakytu.
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2014 03 06, 12:39)


O jums reguliuosis visi atskirai?




reguliuosis su tokiu maisytuvu
user posted image
su vienu reguliuosis temperatura su kitu persijungs srove i vonia, stacionaria duso galva ir i rankini dusa
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2014 03 06, 12:30)
reguliuosis su tokiu maisytuvu
user posted image
su vienu reguliuosis temperatura su kitu persijungs srove i vonia, stacionaria duso galva ir i rankini dusa


Hm, man logiskai mastant reiketu, kad reguliuotusi: atskirai dusas, atskirai stacionari galva ir stacionari galva plius purkstukai. Tai kaip ir irgi trys padetys, turetu uztekti g.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2014 03 06, 13:30)
reguliuosis su tokiu maisytuvu
user posted image
su vienu reguliuosis temperatura su kitu persijungs srove i vonia, stacionaria duso galva ir i rankini dusa


Norit pasakyt toks statysis duse ir reguliuosit ir dusa ir vonia? g.gif ar pas jus vonia ir dusas viename?
Atsakyti
Originaliausi vandens maišytuvai pasaulyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 03 06, 16:14)

MMMMM wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 03 06, 15:14)


Tu pirmuju su ledais tai pilna ebay smile.gif

O kiti kokie grazus wub.gif Isivaizduoju, kad ir kaina grazi.
Atsakyti