Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

Net nežinau kaip tiksliai paklausti: ar montuojant tokį dušo komplektą sienoje, kurioje šiuo metu nėra išvesta jokių vamzdžių ar sujungimų, vandens pajungimo, ko reiks papildomai ir ar tai pakeis mano vonios plotą, t.y. jį sumažins?
user posted image

tarkim tokį dušą norėčiau įrengti toje vietoje:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AstaRaud: 23 balandžio 2014 - 09:40
Dėl dušo kabinos be pado, -tai mes dabar, kaip pas Juodai įsirenginėjame, su tokiomis durimis.
Gyvename 1 aukšte, tai visą vamzdyną- vandens nubėgimą padarė per mūsų rūsį, kuris po vonia, kitaip tektų labai aukštinti grindis. Tik padarėm didesnį nuolydį aplink trapą, kad nesilaikytų vanduo ir dar visoje vonioje nuolydis yra, kad jei kas- nepribėgtų į koridorių ax.gif

QUOTE(AstaRaud @ 2014 04 23, 10:30)
Net nežinau kaip tiksliai paklausti: ar montuojant tokį dušo komplektą sienoje, kurioje šiuo metu nėra išvesta jokių vamzdžių ar sujungimų, vandens pajungimo, ko reiks papildomai ir ar tai pakeis mano vonios plotą, t.y. jį sumažins?
[


Santechnikas pačioje sienoje daro angas ir slepia vamzdžius. Galite dėti ir potinkinę sistemą, jei bus pakankamas sienos storis, tada nebus jokio vamzdžio išorėje. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(murce @ 2014 04 23, 11:17)

Santechnikas pačioje sienoje daro angas ir slepia vamzdžius. Galite dėti ir potinkinę sistemą, jei bus pakankamas sienos storis, tada nebus jokio vamzdžio išorėje.  ax.gif

supratau, ačiū, man tas vamzdis matomas kaip ir netrukdo... ax.gif
Atsakyti
Juodai-o jus spinteles uzsakinejote ar prisitaikète pagamintas?
Atsakyti
QUOTE(EB @ 2014 04 23, 11:48)
Juodai-o jus spinteles uzsakinejote ar prisitaikète pagamintas?

Tik dabar pamačiau, kad blogą nuorodą įkėliau doh.gif ... Pas mus va tokia spintelė su praustuve, balta. Pirkom gatavą.
Atsakyti
O kur laikote dušuose muilą/šampūną?
Pas mus nieko nėra ant dušo stovo, jokios lentynėls-laikiklio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 04 23, 12:03)
Tik dabar pamačiau, kad blogą nuorodą įkėliau doh.gif ... Pas mus va tokia spintelė su praustuve, balta. Pirkom gatavą.

kiek kainavo? siuntėtės? nes nuoroda tai nelietuviška...
Atsakyti
QUOTE(murce @ 2014 04 23, 12:52)
O kur laikote dušuose muilą/šampūną?
Pas mus nieko nėra ant dušo stovo, jokios lentynėls-laikiklio  g.gif


Yra tokios duše skirtos naudoti lentynėlės kažkas panašaus
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ciku_caku @ 2014 04 22, 19:23)
kadangi vonia miniatiurine ir skalbianke teks pirkt siauraja  blush2.gif

drinks_cheers.gif ta pati bėda. o kiek cm tos siaurosios, 45? ir kiek ten kg skalbinių telpa?

QUOTE(Juodai @ 2014 04 23, 09:28)
Dėl praustuvės klausiat? O kokiam aukšty dabar praustuvę turit? Mes savo vonioj praustuvę su spintele pakabinom 95cm aukštyje smile.gif .


taip, dėl prastuvės, šiuo metu praustuvė 81 cm aukštyje smile.gif 73 cm spintelė + ant jos pastatoma praustuvė
Atsakyti
merginos, vis tik nusprendžiau, kad bus ne vonia, o dušo kabina. kokią patartumėte rinktis? sienos ilgis 1,50 m, skalbimo mašina užims 60 cm, tad turiu 90 cm dušo kabinai... po vonios kambariu eina rūsys, bet ne mūsų, kaimynų.. kaip su nuotekėjimu geriau daryti? ar vis tik lieka tik padėklas?
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2014 04 22, 08:09)


man šita labai patiko wub.gif kur pirkta?
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 04 23, 12:03)
Tik dabar pamačiau, kad blogą nuorodą įkėliau doh.gif ... Pas mus va tokia spintelė su praustuve, balta. Pirkom gatavą.


supratau,graži labai wink.gif mastau ir aš apie panašias tik spec spalvų man reik ir su stalviršiu,o kitos 120cm g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elle_ @ 2014 04 23, 17:33)
drinks_cheers.gif ta pati bėda. o kiek cm tos siaurosios, 45? ir kiek ten kg skalbinių telpa?




4 ar 4,5 kg. Nepamenu kokia pas mus..
Atsakyti