Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjoms

QUOTE(kustuce @ 2014 03 28, 15:22)
Gal dar kas turės kokių minčių, kaip man tuos karnizus gražiai apipavidalinti? Nenoriu jokių kitų, bent jau kol kas, visuomet norėjau tokių lubinių, kad užuolaida iš aukštai kristų. Aišku, mačiau sieninių ir aukštai pakabintų, beveik prie pat lubų, bet kol kas tikrai negaliu keisti, reikia kažkaip sugalvoti, kaip šitus plastikus paslėpti.

Pasiuvat iš Jums patinkančio audinio tokias pastandintas juostas ir su lipnia dvipusia juosta, kurios viena pusė priklijuojama prie karnyzo, o kita yra prisiuvama prie lambrekeno ir priklijuojat prie turimų karnyzų 4u.gif

user posted image

Jei jau sugalvosit dažyti klinkerio plyteles, tai aš esu įsitikinusi, kad tiesiai ant glazūros dažai sunkiai lips, visų pirma jas reiktų nutepti su betonokontaktu, kuris pagerins sukibimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TuDa: 28 kovo 2014 - 17:28
QUOTE(vanesax @ 2014 03 28, 16:55)
Drasiai, teptuka i rankas ir pirmyn biggrin.gif Turejom ir mes toki galvos skausma, tos plokstes skaldyto akmens ,  ryzai kratytos,  kur Senukai prekiauja ir dar tas ala paveikslas su egiptieciais  unsure.gif Ismusem tuos egiptiecius, iklijavom ta pacia plokste, visa diena darbo ir vuolia biggrin.gif  Nors kazkada as jas vistiek nulupsiu, bet dabar nors akiu nebado biggrin.gif Daziau tais  paciais dazais kur visos sienos dazytos  4u.gif

jėzau, mes ir kažkada galvojom tuos egiptiečius klijuoti, tai gerai, kad nepadarėm to biggrin.gif

QUOTE(Azu @ 2014 03 28, 17:01)
as beveik siulyciau ta lenta palei visa siena daryt , nes lb daug langu , ir ant kiekvieno lango po du kampus .  Siaip pacio apvado kampai susipjauna istrizai naudojant toki pjovimo loveli.
Ir manau kad lentutes uztektu tik palei lango ploti, paskui klijuojasi apvadas . tie trumpi apvado galiukai kurie butu statmenai  tarp apvado prie sienos ir lentutes laikytusi vien tik prie lubu priklijuoti. Pas mane salia sienines spintos laikosi 1,5 m. ilgio apvados tvirtintas tik prie lubu ir galuose jungtas su kita apvado dalimi.
Zodziu , sunkiai cia sekasi paaiskinti smile.gif

supratau viską, bet aš nenoriu tos juostos iš apvadų per visą sienos ilgį


QUOTE(Azu @ 2014 03 28, 17:16)
tvirtinima reik namie fotkint , na kad matytusi kad kampukai laiko lenta , kuri yra tvirtinama statmenai luboms. Bet pas mane langas per visa siena, karnizas irgi .

prie spintos apvadas tokiu pat principu padarytas
Siaip patarimas, jei apvadai brangus, tada reiktu samdyt meistrus kurie juos deda ir nesukt sau galvos. Pas mane pigiausi  is senuku ar ermitazo,  nes remonto nedarau simtmeciui, o po penkiu metu gal noresiu moderno smile.gif

apsaugok, mėnuli, nuo tokių minčių biggrin.gif , nenorėčiau norėti moderno biggrin.gif

QUOTE(TuDa @ 2014 03 28, 17:21)
Pasiuvat iš Jums patinkančio audinio tokias pastandintas juostas ir su lipnia dvipusia juosta, kurios viena pusė priklijuojama prie karnyzo, o kita yra prisiuvama prie lambrekeno  ir priklijuojat prie turimų karnyzų 4u.gif

Jei jau sugalvosit dažyti klinkerio plyteles, tai aš esu įsitikinusi, kad tiesiai ant glazūros dažai sunkiai lips, visų pirma jas reiktų nutepti su betonokontaktu, kuris pagerins sukibimą.

va tokių aš norėčiau, bet kokį audinį dabar rinktis prie tokių prastų užuolaidų? unsure.gif
-------
aš manau, kad prieš dažydama pasidomėsiu, kaip ir ką daryti, kad darbas nenueitų veltui. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kustuce: 28 kovo 2014 - 18:35
turiu kalną skardinių nuo mišinuko, įdomiai atrodo, bet dabar mąstau, kokio velnio tie rankšluosčiai reikalingi prie klozeto biggrin.gif , nebent dušas ar vonia šalia

user posted image
Papildyta:
Ir dar, žiūriu į tą TuDos įdėtą foto ir galvoju, kokio velnio man tie bra tarp tų langų reikalingi, jaučiu daug gražiau kažkokie paveikslai atrodytų, ar šeimos sendintos foto g.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2014 03 28, 17:36)
turiu kalną skardinių nuo mišinuko, įdomiai atrodo, bet dabar mąstau, kokio velnio tie rankšluosčiai reikalingi prie klozeto  biggrin.gif , nebent dušas ar vonia šalia

kokio velnio man tie bra tarp tų langų reikalingi, jaučiu daug gražiau kažkokie paveikslai atrodytų, ar šeimos sendintos foto  g.gif


Ne dusas ar vonia, o kriaukle rankom po tualeto nusiplauti, tam ir ranksluosciai 4u.gif bent jau as ne tokiu budu, bet irgi dekoratyviai isdeliotus laikus mazus ranku ranksluostukus patalpoj kur tik WC ir kriaukle.

O tarp langu labai grazu buna ir paveikslai, ir foto, ir stalukas, ir bra, ir daug ivairiu kitus sprendimu
Atsakyti
Mergaitės, gal nesupyksit, jei paklausiu... kadangi temos prierašas - kuriame gražius namus blush2.gif , aš apie kiemo vartus - neradau tokios temos...
Tvorą nusprendėme tokią daryti:

user posted image

mūsų atveju atrodytų kažkaip taip:

user posted image

namo spalvą galvojom pagal tokią nuotrauką daryt:

user posted image

... nors aš norėjau baltos, tačiau jau pakalimai, langai balti, bijau kad nelabai žiūrėsis.
Tai va, klausimas, kokius vartus daryti? Galvojam apie kaltinius atveriamus, tačiau nelabai turiu fantazijos, kokios formos doh.gif . Gal kas turit gražių pavyzdžių - neįsivaizduoju, kas man nūtų gražu unsure.gif
Tie kur nupiešti vizulkoj - nekreipkit dėmesio irnesakyk.gif , tiesiog tokius radau ir įdėjau, kad užpildyt skylę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 03 28, 18:21)
Pasiuvat iš Jums patinkančio audinio tokias pastandintas juostas ir su lipnia dvipusia juosta, kurios viena pusė priklijuojama prie karnyzo, o kita yra prisiuvama prie lambrekeno  ir priklijuojat prie turimų karnyzų 4u.gif


Koks fainas variantas! Tik, aisku, taip lengvai nepasidarytu, kaip apraset unsure.gif Cia jau vis tiek reikia moketi, zinoti.

____

O koki karniza patartumet austrietem (langas plius balkono durys)? patalpa bendra virtuves (visai salia) ir pereina i svetaine. Kaip as ju nenoriu, bet kai langas tik per puse sienos, negrazu nuleidineti lubas.. grazu, kai tada daug tu uzuolaidu..
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 03 28, 20:23)
Koks fainas variantas! Tik, aisku, taip lengvai nepasidarytu, kaip apraset unsure.gif Cia jau vis tiek reikia moketi, zinoti.

____

O koki karniza patartumet austrietem (langas plius balkono durys)?  patalpa bendra virtuves (visai salia) ir pereina i svetaine. Kaip as ju nenoriu, bet kai langas tik per puse sienos, negrazu nuleidineti lubas.. grazu, kai tada daug tu uzuolaidu..

Tai kas siuva, tas turi suprasti biggrin.gif taip paprastai ir yra daroma.

Nieko naujo neprigalvosi ant ko pakabinti austrijetes, va yra tokie mechanizmai ir tiek žinių 4u.gif http://eurivila.lt/?page_id=5
Atsakyti
Jei aš namie įrengčiau tokią vonią, tai MB, garantuotai biggrin.gif , maudytis eitų į šalia namų esantį tvenkinuką lotuliukas.gif http://www.digsdigs....throom-designs/
Atsakyti
Gal g.gif ir jauku, bet taip marga doh.gif http://cotedetexas.b...t-or-wrong.html

Visoms gero savaitgalio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 03 28, 20:23)
Koks fainas variantas! Tik, aisku, taip lengvai nepasidarytu, kaip apraset unsure.gif Cia jau vis tiek reikia moketi, zinoti.


galima dar lengviau- pasidarai is fanieros ar gipso kartono karkasa (galima klijuoti sintepona ar porolona kad minksciau atrodytu) ir paparsciausiai prisaudai audini kitoje puseje 4u.gif
http://aimeewrites.w...com/tag/pelmet/
Atsakyti
QUOTE(neinzy @ 2014 03 29, 10:33)
galima dar lengviau- pasidarai is fanieros ar gipso kartono  karkasa (galima klijuoti sintepona ar porolona kad minksciau atrodytu) ir paparsciausiai prisaudai audini kitoje puseje  4u.gif
http://aimeewrites.w...com/tag/pelmet/

Siūti moku šiek tiek, o ir siuvimo mašiną turiu, tai manau, kad gausis man kažkas, bet neatsakė man niekas į klausimą, kokį audinį tuomet rinktis prie mano tų užuolaidų? Ar geriau nedaryti nieko tol. kol nenusipirksiu normalių užuolaidų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2014 03 29, 12:08)
Siūti moku šiek tiek, o ir siuvimo mašiną turiu, tai manau, kad gausis man kažkas, bet neatsakė man niekas į klausimą, kokį audinį tuomet rinktis prie mano tų užuolaidų? Ar geriau nedaryti nieko tol. kol nenusipirksiu normalių užuolaidų unsure.gif


Dabar tai tikrai nekrenta i akis taip, kaip ta plyteliu siena mirksiukas.gif
Jos ir imkites pirmiausia smile.gif 4u.gif
Atsakyti