Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjoms

QUOTE(Vlastimila @ 2014 04 22, 15:15)
bet čia MDF? ar ne?


Medžio masyvas dažytas mirksiukas.gif
Atsakyti
na, atleiskit-labai panašūs į mano pasirodė, pas mane tai MD 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vlastimila @ 2014 04 21, 12:44)
mamagabi, radau Jūsų gražią virtuvę wub.gif  bet labiausiai sudomino-pertvaros fragmentas -matomas kraštelis, gal atskeistumėt paslaptį kaip ten padaryta, man kažkaip noris atskirt virtuvės zoną blush2.gif

atsidariau Jusu puslapį, ten gi veidrodis doh.gif


Dekui smile.gif
Tikrai taip - veidrodis ir jokiu paslapciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2014 04 22, 17:37)
Dekui smile.gif
Tikrai taip - veidrodis ir jokiu paslapciu biggrin.gif

didziausia paslaptis - nufotografuoti tongue.gif .
Atsakyti
isklijavom visa pirma auksta lubu apvadais, dabar jau dazysime wub.gif
Atsakyti
Mamagabi, ir pas mus bus tarpas tarp lubų ir spintelių viršaus, bet aš specialiai darau spinteles ne iki pat lubų g.gif
Atsakyti
Sveikos. Ieškau rašomojo, gal labiau kompo stalo, juodo arba balto, gal noreciau labiau su medzio virsum.
Kas kur uzmate esat? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2014 04 23, 16:16)
Mamagabi, ir  pas mus bus tarpas tarp lubų ir spintelių viršaus, bet aš specialiai darau spinteles ne iki pat lubų g.gif

mano nuomone nėra geležinės taisyklės, kad spintelės būtinai turėtų būti iki pat lubų. Turi būti tam tikra situacija, kai tokio sprendimo "prašosi" pati patalpa. Man akivaizdi klaida yra tuomet, kai paliekamas tarpas kokių 10 cm, tai tik dulkėm rinkt, o užtektų 5 cm paaukštint spinteles ir pastorint karnizą. O kai lieka koks 30 cm, tai jau čia skonio reikalas dėti antresoles, ar ne.
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 04 24, 11:44)
mano nuomone nėra geležinės taisyklės, kad spintelės būtinai turėtų būti iki pat lubų. Turi būti tam tikra situacija, kai tokio sprendimo "prašosi" pati patalpa. Man akivaizdi klaida yra tuomet, kai paliekamas tarpas kokių 10 cm, tai tik dulkėm rinkt, o užtektų 5 cm paaukštint spinteles ir pastorint karnizą. O kai lieka koks 30 cm, tai jau čia skonio reikalas dėti antresoles, ar ne.

drinks_cheers.gif man pas jus tai labai graziai ziurisi virtuve ir ne iki lubu, bet jei butu standartine virtuve, tai vienareiksmiskai iki lubu 4u.gif
kaip sekasi su suoliuku? gal jau sumeistravo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2014 04 23, 15:16)
Mamagabi, ir  pas mus bus tarpas tarp lubų ir spintelių viršaus, bet aš specialiai darau spinteles ne iki pat lubų g.gif


Liniuxx, as paantrinciau Femme, kad labai priklauso nuo realios patalpos. Tarkim pas mane nuo spintuciu virsaus iki lubu apie pusmetris, tad jei as dar uzvanociau ten spintelemis, viskas labai apsunktu, isivaizduoju, kad butu slegiantis vaizdas. Aisku, spintreles ir pasidejimo prasme naudingos, bet as kazkaip atrandu, kad kuo toliau, tuo maziau man reikia vietos pasidejimui. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2014 04 23, 16:16)
Mamagabi, ir  pas mus bus tarpas tarp lubų ir spintelių viršaus, bet aš specialiai darau spinteles ne iki pat lubų g.gif


Na jei taip nuspresndete, tai tikrai neimsiu jusu uz tai barti lotuliukas.gif
Jei jums gerai, tai ir man gerai 4u.gif

QUOTE(femme @ 2014 04 24, 11:44)
mano nuomone nėra geležinės taisyklės, kad spintelės būtinai turėtų būti iki pat lubų. Turi būti tam tikra situacija, kai tokio sprendimo "prašosi" pati patalpa.


Negaliu nesutikti drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, nerandu kažkaip nedideliam prieškambariui idėjų retro stilium, jei užmatytumėt-įkelkit į temutę, prašau 4u.gif
Atsakyti