Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 13

Jei nera virsutiniu spinteleliu, kur patogiau deti svarius indus: i stalcius ar i spintele? Stalciai nebuna labai sunkus? Kokiu matmenu turetu buti stalcius indams: lekstems, puodukams?
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 04 02, 11:56)

Patogiau į stalčių, žinoma mirksiukas.gif . Nuo indų stalčius nebus labai sunkus -nelygu kokio dydžio stalčius. Turėjau 90cm pločio stalčių indams - viskas su juo gerai buvo. Kiek paklero mano tokio pat pločio blum stalčius, kur laikiau birius produktus stikliniuose induose 2 aukštais - va tas tai sunkis buvo doh.gif . Matmenys - pagal poreikius ir galimybes smile.gif . Dabar turiu palyginus siaurus stalčiukus - fasadai 566mm, ir telpa man į juos lėkštės: didesnių krūvelė, vidutinių krūvelė ir 2 krūvelės mažų dubenėlių, ar lėkštučių. Čia į vieną stalčių. Puodukų niekad stačiuose nelaikiau, nes turėjau ir turiu pakabinamas spinteles. Nežinau, kaip juos reikėtstalčiuose dėlioti, po vieną turbūt, nes jei viens ant kito, gali išgriuvinėt lengvai atidarinėjant/uždarinėjant stalčių. Nebent su skirtukais jis bus. Bet dedant po vieną puoduką turbūt reikėtų planuotis neaukštą stalčiuką, kokia 20cm aukščio fasadu (čia jau pagal turimus ar planuojamus įsigyti puodelius reikia matuotis), nes aukštesnio stalčiaus jiems gaila dėl neišnaudojamos erdvės 4u.gif .
Atsakyti
Juodai, aciu. 4u.gif

Gal bus pasiulymu ir pastabu del tokio virtuves tasku isdestymo? Galima dar viska keisti. Ar geroje vietoje virykle su orkaite, ar ja geriau pastumti i kuri nors sona? Kaip su kriaukle saloje, kur ja detume? Zinau, Juodai, sakys, kad geriau virykle su orkaite saloje, bet as nenoriu to didelio gartraukio.


Salos paciame kraste, prie praejimo i svetaine galima statyti indaplove 45 cm. Jei statysiu ten 60 cm, tai labai kriaukle lis link salos vidurio.

Noriu, kad prie salos prisestu 3- 4 zmones.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 14 balandžio 2014 - 20:13
Amelita man viskas atrodo visai neblogai smile.gif galbūt aš pagalvočiau ar ne patogiau būtų kriauklė dėt arčiau lango t.t indaplovę sukeist vietom su kriaukle .. tiesiog kažkaip man pačiai visada patogiau prie kriauklės eit iš dešinės. ir ta likusi stalviršio ervė 42 cm iš kriauklės vienos pusės atsirastų prie sienos.. vis tiek ji darbui nebus daug naudojama įsivaizduoju kad ten galbūt atsiras kažkokie padėti daiktai ar prieskoniai pvz.
pati atsistokit prie stalo ir pabandykit įsivaizduot kad ką nors ant salos pjaustot pvz ir reik nuplaut ką po kranu.. kaip būtų patogiau atsukt kraną ir pakišt ką po kranu - ar esant kriauklei kairėj ar dešinėj.. galbūt jums bus patogiau kairiau, o gal kai kriauklė dešiniau.. smile.gif beje ir 4tą žmogų iš šono bus patogiau pasodint jei kriauklę pastumsit arčiau sienos smile.gif

user posted image

žiūriu pagal šituos paveiksliukus turėčiau šaldytuvą dėt į kitą pusę pas save.. bet man taip gerai atrodo orkaitė šalia šaldytuvo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 02 balandžio 2014 - 11:58
QUOTE(Amelita @ 2014 04 02, 12:39)

Va, kaip mano atsakymus jau žinote bigsmile.gif .
Pačiam krašte indaplovę statyt gal nelabai, nes įmontuojama indaplovė neturi spintelės, jai paliekama ertmė ir tiek. Jei visgi statytumėt krašte, tai reikėtų dėti ten papildomą plokštę, kad uždengtų indaplovę, ir prie jos tvirtintųsi stalviršis... žodžiu, baldininkai čia geriau pakonsultuotų.
Dėl plautuvės - dar siūlyčiau darytu U formos virtuvę - pratęsti ties langu ir ten montuoti plautuvę. Ar po langu radiatorius g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 04 02, 12:49)
QUOTE(Amelita @ 2014 04 02, 12:39)

Va, kaip mano atsakymus jau žinote bigsmile.gif .
Pačiam krašte indaplovę statyt gal nelabai, nes įmontuojama indaplovė neturi spintelės, jai paliekama ertmė ir tiek. Jei visgi statytumėt krašte, tai reikėtų dėti ten papildomą plokštę, kad uždengtų indaplovę, ir prie jos tvirtintųsi stalviršis... žodžiu, baldininkai čia geriau pakonsultuotų.
Dėl plautuvės - dar siūlyčiau darytu U formos virtuvę - pratęsti ties langu ir ten montuoti plautuvę. Ar po langu radiatorius g.gif ?



U formos nenoriu, nes tada bus daug kampu, juos sunku isnaudot, mazai bus stalciu. O po langu bus radijatorius.



Papildyta:
QUOTE(Cererakennel @ 2014 04 02, 12:47)
Amelita man viskas atrodo visai neblogai smile.gif galbūt aš pagalvočiau ar ne patogiau būtų kriauklė dėt arčiau lango t.t indaplovę sukeist vietom su kriaukle .. tiesiog kažkaip man pačiai visada patogiau prie kriauklės eit iš dešinės. ir ta likusi stalviršio ervė 42 cm iš kriauklės vienos pusės atsirastų prie sienos.. vis tiek ji darbui nebus daug naudojama įsivaizduoju kad ten galbūt atsiras kažkokie padėti daiktai ar prieskoniai pvz.
pati atsistokit prie stalo ir pabandykit įsivaizduot kad ką nors ant salos pjaustot pvz ir reik nuplaut ką po kranu.. kaip būtų patogiau atsukt kraną ir pakišt ką po kranu  - ar esant kriauklei kairėj ar dešinėj.. galbūt jums bus patogiau kairiau, o gal kai kriauklė dešiniau..  smile.gif beje ir 4tą žmogų iš šono bus patogiau pasodint jei kriauklę pastumsit arčiau sienos  smile.gif



O 4 zmones netilps prie 233 cm salos prisesti? Ant kampo nieko nesodinsiu, nes praejimas tik 90 cm.

Dabartineje virtuveje pjaustau ant kairinio darbastalio, o kriaukle yra desineje. Kaz kaip jau pripratau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 02 balandžio 2014 - 12:03
Supratau smile.gif . Tuomet, kaip ir Cererakennel siūlyčiau stumti plautuvę link lango - man rodos taip patogiau būtų, toliau nup praėjimo jin atsidurtų, o ir 4-tas žmogus galėtų atsisėsti pussalės gale ir stalviršio lėkštei pakankamai turėtų smile.gif .
Atsakyti
gal kam dar pravers .. atstumai , kad normaliai prieit prie indaplovės, orkaitės ir šiaip.. čia turbūt standartinių apimčių žmogui smile.gif

user posted image


user posted image

juodai biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 02 balandžio 2014 - 12:06
QUOTE(Amelita @ 2014 04 02, 12:58)
O 4 zmones netilps prie 233 cm salos prisesti? Ant kampo nieko nesodinsiu, nes praejimas tik 90 cm.

Tilptų drąsiai - aps mane sala 2300mm, tačiau šonai kiek pastorinti - kiekvienas atima po kokia 20cm, ir tai 4 kėdės sustatytos mirksiukas.gif .
Prie to pussalės krašto - tik iš reikalo, kai nieks nevaikšto, kas nors galėtų prisėst bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 04 02, 12:58)

O 4 zmones netilps prie 233 cm salos prisesti? Ant kampo nieko nesodinsiu, nes praejimas tik 90 cm.

Dabartineje virtuveje pjaustau ant kairinio darbastalio, o kriaukle yra desineje. Kaz kaip jau pripratau.

tai ir dabar darykit kad kriauklė būtų dešinėje mirksiukas.gif . o iš šono tik reikalui esant , gi bus jaukiau nei prieš kriauklę sedėt wink.gif o jei dar maišytuvas po nosim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 04 02, 13:00)
Supratau smile.gif . Tuomet, kaip ir Cererakennel siūlyčiau stumti plautuvę link lango - man rodos taip patogiau būtų, toliau nup praėjimo jin atsidurtų, o ir 4-tas žmogus galėtų atsisėsti pussalės gale ir stalviršio lėkštei pakankamai turėtų  smile.gif .



Siulytumet kriaukle statyti vietoj dabartines indaploves ar ja visai stumti prie lango sienos?? Mano vyras labai bijo, kad zmonems teks sedet priesais kriaukle..Sako gal geriau ji saleles sone...Dilema..
Papildyta:
QUOTE(Cererakennel @ 2014 04 02, 13:04)
tai ir dabar darykit kad kriauklė būtų dešinėje  mirksiukas.gif . o iš šono tik reikalui esant , gi bus jaukiau nei prieš kriauklę sedėt wink.gif o jei dar maišytuvas po nosim  smile.gif


Tai tokiu atveju, jei pvz. kriaukle butu vietoj dabartinines indaploves, tai tada vienas zmogus sedes salia lango, paskui eina kriaukle, priesais ja niekas nesedi, po to sedi dar du zmones, trecias tik ant kampo.


O nebus kriaukle toli nuo saldytuvo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 02 balandžio 2014 - 12:12
QUOTE(Amelita @ 2014 04 02, 13:07)
Siulytumet kriaukle statyti vietoj dabartines indaploves? Mano vyras labai bijo, kad zmonems teks sedet priesais kriaukle..Sako gal geriau ji saleles sone...Dilema..

Nesuprantu Jūsų vyro baimių - juk dabar irgi prieš plautuvę sėdėtų blink.gif , net daugiau žmonių - du kraštiniai ir tas pasodintas iš bėdos prie krašto unsure.gif . Ir plautuvė čia pat prie praėjimo... O jei pastumtumėt lango link, na tą 42cm bloką prie lango, paskui plautuvė, paskui indaplovė ir galiausiai blokas 71cm - man daug logiškiau viskas atrodytų ax.gif . Tokiu atveju yra galimybė, kad nė vienas nesėdės priešais plautuvę - 3-4 žmogeliukai jaukiai aptūpsit salos galą ir viskas mirksiukas.gif .
Atsakyti